לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2011, 18:05
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בכל זאת מחאה (גם) של מפונקים.

מכיוון שהמחאה הזאת היא צעקה חברתית, מתאספים תחתיה גם אלה שבאמת צריכים לצעוק וגם אוסף של מפונקים שמבזבזים את הכסף שלהם ורוצים שהממשלה תסייע להם בבזבוזים. דוגמא מצוינת לכך הייתה. יש לי חבר שמחליף מכשיר סמארטפון כל שנה וחצי ונוסע לחו"ל כל שנתיים ואוכל במסעדות לפחות פעמיים בשבוע ובכל זאת הוא מרגיש שיוקר המחייה כאן בלתי נסבל, לך תבין.

והנה דוגמא למה שאני מדבר עליו

אני נשואה פלוס 2 גרה בשכירות באשדוד אני ובעלי ביחד מכניסים 10000בחודש משלמים 2500 שקל שכירות על דירה עלובה באיזור מסריח ארנונה מים חשמל זה עוד 1500 לחודשיים יש לי 2 ילדים קטנים אני בת 25 ואני לא חולמת אפילו על בית עם המשכורות העלובות שלנו כי הבנק פסל אותנו מההתחלה אז שישב בשקט האיש הזה שקם ואמר שאנחנו מפונקים חוצפן אנחנו עובדים 10 שעות ביום ולפעמים יותר בלי עזרה מאף אחד משלמים גן 2000 שקל בחודש עכשיו תעשה את החישוב בעצמך אתה שמרוויח פי שלוש מאיתנו ולכל מי שחושב שהוא חכם ביותר

נשלח מהאייפון שלי

(העיקר שנשלח מהאייפון)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2011, 18:24
צלמית המשתמש של looklook

התכוונת לומר שמצבם של האזרחים במדינה יחסית שפיר, עד שהגענו למצב שסמארטפון..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "לי הציעו עכשיו אייפון בהרבה..."

הוא אפילו לא סמל סטטוס. סתם צעצוע שיש לכולם.

בכל שנה עולות על הכביש רבע מיליון מכוניות חדשות, אבל זה לא הכל, שוק המשומשות מחזיק הרבה יותר מכוניות, ולא כולן מ - 2001 כמו שלי, חלקן מ - 2009, 2008 וכו'. מי קונה אותן? לא מעמד הביניים? מי מפוצץ את הקניון ? לא מעמד הביניים? מי קונה בבתי הקפה בתל אביב (עכשיו זה המוחים ברוטשילד) אבל בדרך כלל. מי טס כל שנה שנתיים לחו"ל? לא מעמד הביניים?

אני לא אומר שאין בעיות אמיתיות, אפילו בעיות הראויות למחאה ציבורית הגונה. בעיית הדיור בפריפריה היא אחת מהן.בעיית התחבורה הציבורית היא אחת נוספת. אבל על עובדה אחת אי אפשר להתווכח, יש פה המון אנשים, בעיקר צעירים (עד 40) שחיים מעל ומעבר ליכולת הכלכלית שלהם, שמבזבזים בלי הכרה. מישהו רוצה להכחיש את זה? וגם הם צועדים עכשיו ברחובות וצועקים מגיע לי, לצד אנשים שבאמת מגיע להם..

ישן 31-07-2011, 18:35
צלמית המשתמש של looklook

אני לא בטוח באשר ל "עוד יותר"
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "[QUOTE=looklook] אבל על..."

הצבעתי בפנייך על תופעות של בזבזנות. עם יד על הלב , זה רק העשירון העליון? זה רק העשירון העליון שכל חודש קונה בגדים חדשים? זה רק העשירון העליון עם הטלפונים הכי משוכללים? עם הפלזמות הכי גדולות? עם הכבלים בבית (כי חייבים) עם מכוניות משנתון מתקדם ? עם טיסה כל שנה שנתיים לחו"ל ? עם הבזבוז במסעדות? - לא, זה מעמד הביניים.

נכון, יש עניים במדינת ישראל, מצבם טוב פי 30 מהעניים במצרים והחלק התחתון של מעמד ביניים שקצת ירד והוא לא יכול להרשות לעצמו חלק מהדברים שמיניתי או כולם. אבל זה שקר להגיד שמעמד הביניים סובל פה. זה שקר שקצת מזכיר את ה"אסון ההומניטרי בעזה". התופעות שתיארתי הם לא סבל. המדינות היחידות שבהן מעמד הביניים במצב טוב יותר באופן מובהק הם מדינות שאין להן דאגות בטחוניות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:01

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר