לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2011, 17:30
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אולי תגידו עוד פעם שהיא לקחה..."

לא מסכים איתך הית' לדג'ר ויינהאוס יש להם דבר אחד משותף בלי המוות שלהם מדבר די דומה לא היו זוכרים אותם אחרי כמה שנים.
בניגוד לגברת ויינהאוס זמרות אחרות כן היו הפסד,אם היו מתות ממנת יתר ,אבל הגברת המדוברת לא ממש הפסד גדול לעולם המוזיקה ולא נרחיב בנושא.
הייתה זמרת דרג ג שהצליחה פעם אחת באמת בגדול עם האלבום השני ולא יותר מזה.(בדקתי עליה את כל הפרטים) וכאלה לא חסרים בעולם המוזיקה וכן אותם לא זוכרים,אם הם לא מתים מסמים או תאונה טרגית כמו הגברת המדוברת.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2011, 09:28
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
בעינייך לא בעיניי אחרים כן...
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אל תדאג, תוך שבוע היא תעבור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אל תדאג, תוך שבוע היא תעבור קנוניזציה ובעוד חודש היא כבר תהיה "מלכת הפופ הבלתי מעורערת"... כמו מייקל ג'קסון וקורט קומביין

(עריכה): נראה שאני אופטימי. גיא סידס כבר החל עם הסופרלטיבים: "הבחורה הכל כך מוכשרת הזו, יוצרת וזמרת בחסד," ו-"זמרת עם קול שהיה שילוב בין בילי הולידיי, נינה סימון ומייסי גריי ואמירה חזקה על דור שלם עם נטייה להתמכרויות שיצאה משליטה,"

http://www.nrg.co.il/online/47/ART2...7&cat=309&loc=9

בעיניי הייתה מוכשרת מאוד וזמרת מצויינת.

ישן 24-07-2011, 11:23
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "בעינייך לא בעיניי אחרים כן..."

אם אהבת את שיריה גם ביום שישי שעבר, יופי לך. אתה לא מי שאני מדבר עליו.

ואתה יודע משהו, אם תבדוק הצהרות אוספי מוזיקה וכדומה של הרבה "מעריצים" שיקומו לה עכשיו תגלה שהכל נקנה יום לאחר מותה או מאוחר יותר... בדיוק כמו מייקל ג'קסון, שביום מותו עוד היה מוזר ופדופיל אבל יום לאחר מכן פתארום ילדים בני חמש-עשרה נזכרו לטעון שתמיד אהבו אותו והם זוכרים אותו עוד מהימים שהיה מלך הפופ (בדיקה של אלבומיו האחרונים תוכיח שהזכרון היחידי שיכול להיות להם מאז זה זיכרון גזעי)... וקורט קוביין? מסומם וצרחן שהיה כל כך מוזיקלי שהיה צריך להמציא לו סגנון חדש (גראנג') כדי שלא יגידו שהוא לא מוזיקאי... היום הוא "אבי מרד הנעורים של שנות התשעים"...

אגב, חיפוש בNRG על כתבות לגבי איימי ווינהאוס מראה שגל סידס ושאר אנשי NRG לא מצאו שום סיבה לדבר על המוזיקה של איימי ווינהאוס בשלוש השנים האחרונות לפחות, והיו עסוקים בעיקר ברכילות עליה ועל בעלה... וזה מראה בדיוק מה הם חשבו על תרומתה לעולם המוזיקה כשעוד הייתה בחיים.

ישן 24-07-2011, 14:38
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אם אהבת את שיריה גם ביום שישי..."

מייקל ג'קסון היה אמן בסדר גודל חסר תקדים עוד לפני שהוא התפגר. הוא הפך לבדיחה בעשר שנים האחרונות של חייו, נכון, אבל זה לא משמיט בכלום את ההישגים שלו לפני כן.
קורט קוביין היה קול של דור הרבה לפני שהוא מת. הוא לא היה מת כשהוא עלה בפסטיבל רידינג על כיסא גלגלים וצחק על כל הביקורת נגדו מול מחיאות הכפיים של מאות אלפי בריטים, חצי עולם מהמקום שבו הוא התחיל.
ולגבי איימי ויינהאוס- לא תמצא כמעט מבקרים שתקפו אותה מוזיקלית. היא הייתה קונצנזוס מוחלט של איכות בפופ, דבר נדיר למדי. בניגוד לג'קסון, היא לא הספיקה להוציא אלבום אחד גרוע.

עכשיו... מה אתה תשאיר אחרייך? רשימה מודפסת של תגובות נאצה?

נערך לאחרונה ע"י איתי מאיר בתאריך 24-07-2011 בשעה 14:41.
ישן 24-07-2011, 14:57
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי איתי מאיר שמתחילה ב "מייקל ג'קסון היה אמן בסדר..."

בחייך, על מי אתה עובד? מייקל ג'קסון אן היה אמן שהשפיע רבות על מוזיקת הפופ - בשנות השמונים. מתחילת שנות התשעים הוא היה בדעיכה שהפכה חיש מהר להתרסקות רבתי (אני מניח שאפשר להצביע על החתונה על ליסה-מארי כעל נקודת השבר הראשונה). לא הכחשתי את זה. אפילו לא אמרתי שאותם אוהדים שרופים שעוד נותרו לו, ואלו היו די מעטים, בהתחשב בכך שחמש-עשרה שנה ויותר הוא היה קריקטורה נלעגת של עצמו. לאחר מותו קפצה רמת ההערצה הציבורית אליו פי אלף ו"מעריצים שרופים" צצו כפטריות אחרי הגשם אף כי רובם לא ידעו למה התכוונתי כששאלתי אותם על Thriller...

קורט קוביין קיבל מחיאות כפיים מאלפי בריטים... גם בריטני ספירס וג'סטין ביבר.... עכשיו הנה לך שאלה - כמה אנשם פה בפורום יכולים בתוך חמש דקות ובלי לחפש בגוגל או ויקי, להיזכר בשמות של שלושה שירים שלו? בשביל אדם שהשפיע כל כך הרבה, יש מעט מאוד אנשים שיודעים משהו על פועלו...

ולגבי איימי ווינהאוס - "קונצנזוס מוחלט של איכות בפופ" זו אחת האמירות הכי בומבסטיות והכי פחות בעלות משמעות ששמעתי ב24 השעות האחרונות. קונצנזוס של מי, אתה והתולעים? קהל המעריצים? ובכלל "איכות בפופ"? פופ ואיכות הם הפכים שלא נועדו להיפגש.
אתה כנראה צודק שהיא לא הספיקה להוציא אלבום אחד גרוע (מאז שמרק רונסון לקח אותה תחת כנפיו לפחות) אבל זה בגלל שהיא לא הוציאה כמעט שום דבר... איימי כיכבה במדורי הרכילות הרבה יותר מאשר במצעדי המכירות וההורדות לאייטונז...

ולגבי מה שאני אשאיר אחרי, מה זה קשור? אי אפשר לנעוץ סיכה בבלון הצביעות אם אתה לא מפורסם?

אני מקווה להשאיר מאחורי מורשת של אדם שאמר את דעתו גם כשלא הייתה פופולארית... ומקווה מאוד שההמון הזועם יצלוב אותי עליה יום אחד... ככה יהפכו אותי לקדוש ותוך כמה מאות שנים אני כבר אהיה מינימום הבנדודה של ישו

ישן 24-07-2011, 15:14
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "בחייך, על מי אתה עובד? מייקל..."

אין צביעות בזה. כשבן אדם מת- הוא סיכום של הדברים שהוא עשה בחייו. כל עוד הוא חי, הוא חשוב כדבר האחרון שהוא עשה.

מייקל ג'קסון השפיע על הפופ לא רק של שנות השמונים, הוא פרץ דרך. קורט קוביין הפך למוביל של תנועה מוזיקלית הרבה לפני שהוא מת (תואר שבריטני ספירס או ג'סטין ביבר מעולם לא זכו בו). וכן, איימי ויינהאוס הייתה קונצזוס, היא הצליחה ליצור גל במוזיקה הבריטית שהמון זמרות אחריה מנסות לחקות מאז שהיא התחילה אותו. כן, היא לא הוציאה הרבה חומרים- אבל גם ג'ניס ג'ופלין לא. גם באדי הולי לא. גם רוברט ג'ונסון לא. לפעמים לא צריך להוציא הרבה חומרים כדי לעשות את ההבדל, מספיק רק לתת דחיפה קלה.

ישן 24-07-2011, 17:47
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "בחייך, על מי אתה עובד? מייקל..."

הגזמת עם קורט קוביין, אני יכול לתת לך 20 בלי למצמץ אפילו.

הרבה אנשים שגדלו בשנות ה90 היו שומעים אותו בלופ, הוא מאבות מוסיקת הגראג' באנד, וגם ניתן לזקוף לו את טרנד ה unplugged שבניגוד לרבים הוא עשה את זה כמו שצריך.

אותו דבר על מייקל ג'קסון, הדעיכה הייתה באמצע שנות ה90 (black and white החזיר אותו למעמד ואף הפך אותו לגדול הרבה יותר) אבל למרות הדעיכה כמות המעריצים שלו לא ירדה, הם לא היו בולטים כי הוא לא בלט מאז, אבל לי דווקא יצא לדבר עם המון אנשים שנשארו מעריצים, אז ברור שברגע שהוא מת אז פתאום הם התעוררו מחדש.

בקשר לאיימי - לדעתי היא הייתה זמרת מוכשרת מאוד, חבל עלייה.

ישן 24-07-2011, 17:58
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הגזמת עם קורט קוביין, אני..."

אתה יכול לתת לי 20... מי עוד?

שמע לא אחזור על מה שכבר כתבתי... אנשים תמיד "מכירים מישהו"... זה תמיד "לא אני אלא מישהו שאני מכיר"... תמיד יש את ההנחה הזו שהוא חייב להיות גדול בגלל שהעיתונים אומרים שהוא היה גדול....

דווקא בתור מישהו שמעריך מוזיקה טובה (ובהתחשב בשם המשתמש שבחרת, אני לא יכול שלא להניח שאתה מעריך מוזיקה טובה) קשה לי להבין איך אתה נותן קרדיט לקורט קומביין

Weird Al נתן תמונה מאוד מדוייקת של איכות המוזיקה של קורט קומביין בקאבר

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

אגב לגבי טרנד האנפלאגד... MTV הפכה את האנפלאגד למבוקש, לא קורט קומביין

ישן 24-07-2011, 18:07
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[b]אתה [/b]יכול לתת לי 20......"

נתחיל דווקא מהסוף - MTV חשבו על רעיון נחמד, קורט קוביין הפך את זה לענק.

אני לא מתבייש אפילו לרגע שאני אוהב את קורט קוביין, יש לו יכולות ווקאליות מעולות ויכולת הגשה מעולה, הוא כן הביא משהו בשנות ה90 שכולם כבר היו בטוחים שנעלם איפה שהוא בשנות ה70.

בקשר למייקל ג'קסון, אף פעם לא התלהבתי יותר מידיי, אבל אני לא כותב סתם, באמת יצא לי גם בצבא וגם במקומות אחרים (וזה כולל גם את בן דוד שלי) שבאמת באמת מעריצים אותו - ואני מן הסתם מדבר על התקופה שלפני מותו. יצא לי אפילו לדבר עם מישהי שסירבה להאמין שהוא אנס ילדים, היא דיברה כמו גרופית אמיתית שלא מוכנה לקבל את העובדה שהאומן הנערץ עליה לא מושלם.

ישן 25-07-2011, 16:22
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "עניין של טעם ושל תקופה"

אני מניח שאתה צודק בטענה שנירוואנה וקווין זו לא אותה התקופה... בוא נראה מה כן היה בתחילת שנות התשעים... המממ... REM.... U2... למרות ש-U2 בנקודה זו די הפסיקו ליצור, מלבד Actung Baby.... ומי שבאמת נכנס לעניינים היה הפופ של MTV...
אייס אוף בייס כיכבו במצעד הפזמונים...

ועדיין לא הייתי אומר שקורט קוביין הגדיר משהו. לצרוח מול המיקרופון גם אני יכול, וכל הTeen angst הזה בא ועבר...

ליוצרים שהגדירו את המוזיקה, שהשפיעו באמת, יש חיים הרבה אחרי שהפסיקו ליצור... זה לא סתם שאתה נתקל בילדים בני 15 בהופעה של הMagical Mystery Tour Band (שהיא להקה שעושה קאברים נפלאים לביטלס, למי שלא מכיר)... Queen, Pink Floyd, LZ... אלו להקות שהשירים שלהן עדיין מושמעים ברדיו... מתי בפעם האחרונה שמעת את נירוואנה, מלבד ביום השנה להתאבדותו של קורט קוביין? מירב הסיכויים הם שילד בן 20 היום בכלל לא יידע מי זאת נירוואנה...

ישן 24-07-2011, 16:52
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "לא התבקשת"

נו באמת, אתה נשמע כמו גרופית בגיל העשרה. מדובר בסך הכל בנרקומנית עם כישרון לא גדול מדי שנופלת שוב לאותה המלכודת של "אל תאמר מה היה שהימים הראשנים היו טובים מאלה כי לא מחכמה שאלת על זה ".
איתי למעלה כותב אמנם ש"אין צביעות בזה. כשבן אדם מת- הוא סיכום של הדברים שהוא עשה בחייו. כל עוד הוא חי, הוא חשוב כדבר האחרון שהוא עשה", אך אני לא מסכים. הטעות שלו לטעמי היא שכשאדם חי אכן מתייחסים למה שעושה כרגע, אך כשהוא מת צצים להם עיתונאים מלוקקים ומזכירים לך דברים שכלל לא ידעת. ואז אתה קורא את זה וחושב "היי, הוא באמת היה גדול". גם אם זה לפני חצי יובל.

ישן 24-07-2011, 19:40
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בלי קשר למסכנה הזאת, שאך את שמה לא שמעתי עד אתמול"

חבל שהכנסת את סבא שלך לתמונה כי מן הסתם עכשיו כל מה שאכתוב ייראה תוקפני. נסה להתעלם מהקשר האישי וקרא זאת-
מי שמתמכר לסמים מתוך ידיעה הוא בהחלט מטומטם, ואין בי הרבה צער עליו. גם מי שגורם למותו בנהיגה בשכרות, מי שטוחן כמו בהמה מבלי לדעת לשלוט בעצמו (בניגוד למי שלמשל חולה ולכן משמין) וכך הלאה.
פרט לכך, קשה לי לקרוא להתמכרות מחלה היות וזאת בחירה מודעת. מי שמזריק הירואין אינו חולה, הוא פשוט דביל. זה שקול למי שהולך לשכב עם זונה חולת איידס בשביל האדרנלין.

וכדי ליישר את ההדורים- גם לי היתה סבתא מעשנת שאינה עוד. לאנשים הללו עוד ניתן לתרץ שלא ידעו אז על נזקי העישון. על הירואין בשנים האחרונות גם לא ידעו?

ישן 24-07-2011, 20:01
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
הנקודה שלי היא שגם אם אדם נהיה חולה בגלל טעות, הוא עדיין ראוי לאמפתיה, לדעתי
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "חבל שהכנסת את סבא שלך לתמונה..."

אני ממש לא אומר שמי שלקח הרואין עשה זאת משום שהוא גאון, אבל יש אנשים שעולים על מסלול הרס עצמי מסיבות כאלו ואחרות וברגע שהפכו מכורים, המוח שלהם כבר איננו כמו שלי או שלך. פשוטו כמשמעו. כנ"ל, אגב, לגבי מי שמעשן כבד, לפחות בעשרות השנים האחרונות. רבים מאיתנו היו צעירים מאוד וטיפשים בשלב כלשהו בחיים ועשו שטויות (כולל התנסויות עם סמים ואלכוהול) ולפעמים לשטויות אלו יש השלכות שקשה להשתחרר מהן. בכוונה איזכרתי את סבא שלי (שאותו כמעט לא הכרתי למען האמת בגלל שנפטר בגיל צעיר יחסית) כדי להמחיש שגם לקרובים אלינו ביותר יכולות להיות נפילות וזה לא אומר שאנחנו צריכים למנוע מהם אמפתיה. והוא ממש לא היה אדם טיפש או חלש ברוב התחומים. להיפך. הוא היה איש עסקים קשוח וממולח שהגיע מלהיות נער בשכונת עוני לחלוש על מספר מפעלים מצליחים. ובכל זאת, לא הייתה בו התבונה ו/או העוצמה הפנימית להפסיק לעשן גם כשהיה כבר ברור שמדובר בהרגל מסוכן ביותר. וכמובן, ממש לא נעלבתי...
אני לא חושב שהיית מגיב כפי שהגבת אם נאמר, היו מודיעים על מותו של מג'יק ג'ונסון מאיידס (באמת לא שמענו הרבה זמן על מצבו), אפילו שברור לגמרי שלא היה נדבק אם היה משתמש בקונדום ביחסי המין המזדמנים הרבים מאוד שניהל. הוא נדבק בתקופה שהיסטריית האיידס הייתה בשיאה. אז הוא היה טיפש וחסר אחריות, ובכל זאת המחלה שלו (וחלילה-תוצאותיה הטראגיות) היא עניין מצער וחבל לי עליו. אני סבור ששורש העניין פה הוא שאנשים לא נוטים להתייחס להתמכרות כלאל מחלה וזאת מחוסר מודעות לעובדה שהמחקרים מראים בהחלט שגופו (ובעיקר-מוחו) של המכור עובר שנויים דרסטיים שמקשים עליו מאוד לחדול ממנהגו ההרסני או להישאר נקי לאורך זמן.
ישן 24-07-2011, 20:12
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "הנקודה שלי היא שגם אם אדם נהיה חולה בגלל טעות, הוא עדיין ראוי לאמפתיה, לדעתי"

אתה טועה לגבי מג'יק. מג'יק נדבק כשהאיידס עדיין נחשבה "מחלה של הומואים". מותם של הטניסאי ארתור אש ופרדי מרקיורי (שהגדיר את הדור המוזיקלי ההוא הרבה יותר מקורט קוביין, עם כל הגבוד ואין כבוד) היה הטריגר לפרסום של המחלה כמחלה שתוקפת הומוסקסואליים. דווקא ההידבקות של מג'יק והקמפיין התקשורתי שהוא ניהל מרגע שהודיע על הפרישה במסיבת העיתונאים ההיא היה מה שפתח לאנשים את העיניים וגילה להם שאיידס זה לא רק של הומואים.

מאז, אגב, הוא מנהל קמפיין עירנות ומאבק באיידס.

בריאותו טובה, לפחות כך מהעדכון האחרון שיש לי (והוא בן יותר משנה, עמך הסליחה). הנגיף לא התפרץ מעולם אצלו בשל הטיפול התרופתי המונע שהוא מקבל

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 24-07-2011 בשעה 20:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:38

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר