לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2011, 20:07
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אני לא מבין מה יש לאסוף תחמושת ואמצאי לחימה שכאלה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "אוסף של אמל"ח שנתפס אצל תושב אשדוד"

אין לפריטים הללו ערך אספני של ממש ולדעתי הגניבה (וזו גניבה בסופו של דבר) שלהם נבעה מסוג של דחף והתלהבות שמשום מה די רווחים בקרב לא מעט חיילים.
יש כאן שתי בעיות עיקריות, האחת היא שכשהחייל הזה ישתחרר מצה"ל בשלב מסויים ההתלהבות מהפריטים הללו תישכח ואז הוא גם ינסה להפטר מהם ע"י השלכתם או חמור מכך, מכירתם...
הבעיה השניה נובעת מהתעסקות מיותרת עם הפריטים הללו שתביא לכך שבעקבות מעשה שטות הוא ייפגע בעצמו (ויסכן בכך גם אחרים).
לא תמיד חיילים מודעים לסכנות מפריטי אמל"ח.....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2011, 16:19
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "אוסף של אמל"ח שנתפס אצל תושב אשדוד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Eli173
שוטרים שהגיעו לבצע חיפוש בביתו של תושב אשדוד בשנות ה-20 לחייו הופתעו לגלות בחדר השינה שלו אוסף ענק של אמל"ח

איזו כותרת מטופשת לכתבה בלתי חשובה בעליל, על בחור שבביתו נמצאה כמות לא משמעותית של תחמושת, וכנראה ידנית.

איפה "אוסף", איפה "ענק" ואיפה מה שנמצא. עם על הכבוד לפקח אדרי וצוות הבילוש (שכנראה היה ממש חשוב להם שיפורסם משהו אודותם), אין כאן כלום.

לבחור היו מחסניות בבית, לפי התמונה כ- 13 במספר, ועוד פריטים זניחים - כנראה מדובר בעבריין (אחרת לא היו מגיעים אליו ביתה ב"פעילות יזומה"), והמשטרה רוצים להראות שהם עובדים - OK הבנו, הלאה.

ישן 25-07-2011, 22:34
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי P_o_o שמתחילה ב "אוסף אקדחים ורובים אותר בהוד השרון"

בלי להקטין מערך התפיסה, קצת מגוחך להכניס לתמונה מיקרו עוזי צעצוע מפלסטיק ועוזי מושבת שמיועד להדגמות בשיעורי נשק.
אגב, רק על זה שהבחור החזיק בבית 'זנב סנונית' לרוס''ג מגיע לו מאסר עולם עם עבודת פרך בלי אפשרות לחנינה. הזנב סנונית הזה היה צריך להיות אצלי!

ישן 25-07-2011, 22:52
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "בלי להקטין מערך התפיסה, קצת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
אגב, רק על זה שהבחור החזיק בבית 'זנב סנונית' לרוס''ג מגיע לו מאסר עולם עם עבודת פרך בלי אפשרות לחנינה. הזנב סנונית הזה היה צריך להיות אצלי!

בחיי שזה הדבר הראשון שחשבתי עליו!!! לנבלה יש מתאם על הגלילון! שנים! שנים שאני חותם על גלילון ואף פעם לא היה לי מתאם כלשהוא עליו, ועכשיו אני יודע למה - הדרעק הזה גנב אותו, זה כנראה המתאם היחיד שאי פעם היה קיים - והבחור הזה גנב אותו

אגב, מתערבים שהגלילון הזה - במצב הזה בדיוק, איך שהוא עכשיו - עדיין יורה כמו גדול?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 26-07-2011, 08:38
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מידע אולי יש קשר, ואולי לא...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי P_o_o שמתחילה ב "אוסף אקדחים ורובים אותר בהוד השרון"

ראוי להזכיר שבשנים 2008-2009 גנבו שני תושבי ראשון-לציון שעבדו במפעל IWI (לשעבר מפעל הנשק הקל של תעש) מכל מה שהצליחו לשים עליו את ידם.
השניים, שרון גוטין וסרגיי קירזנר, תיכננו למכור את כלי הנשק לעבריינים, אולם נתפסו כשקירזנר ניסה למכור תמ"ק מגל עם מטול, מיני עוזי, תמ"ק תבור וכמה רוס"גים תבור מדגמים שונים (בסה"כ עשרה כלי נשק) לסוכנים משטרתיים סמויים שאותם החשיב לעבריינים מטייבה.
שיטת הפעולה של העבריינים הייתה לגנוב את כלי הנשק ולהטמין אותם באדמה באזורים שונים.
הם גנבו כל כלי נשק שהצליחו להשיג, מכל מין וסוג: כוונות, רובי סער, צלפים וצייד, משתיקי קול, תתי-מקלע, מקלעים ואקדחים.
הם לא בחלו בכלום: כולל כלים מושבתים, כאלו שלא סיימו את הייצור, שנפסלו בגלל פגמים או שהוחזרו למפעל לתיקונים ואפילו אבות טיפוס ודגמים של כלים שנבנו להדגמת קונספט או להדרכה.
במשטרה גילו כי חלק מכלי הנשק הגיעו לעבריינים שמתעניינים מאד בכלי נשק "ישירות מהמפעל" עוד לפני שעברו רישום במשרדים השונים דבר שמקשה על המשטרה להתחקות על עיקבותיהם.

עם שרון גוטין נסגרה עיסקת טיעון במסגרתה תוקן כתב האישום, גניבת הנשק נעלמה, ובמקומה נכנס "קשירת קשר לביצוע פשע".
אני לא סגור על מה נפסק לו בסופו של דבר (גז"ד של הש' ליאורה ברודי מ2.2.11 בת"פ (מרכז) 15624-02-10), אבל כנראה שאת כלי הנשק הנעלמים הוא לא מסר.

במסגרת עיסקת טיעון עם קירזנר הוא הודה רק בגניבת כלי הנשק שניסה למכור לסוכנים הסמויים וקיבל 9 שנות מאסר בפועל.

כלי נשק נוספים אותרו בחיפושים של המשטרה.
במשטרה העריכו כי כלי הנשק שתפסו ואיתרו מהווים רק כ-25% מסך הגניבה.
רוב הכלים שנגנבו לא אותרו עד היום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:32

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר