לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2011, 19:57
  משתמש זכר kanabis kanabis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.05
כולם שטוחים חסרי אופי? :- \

שאלה קטנה משהו שמתרוצץ לי בראש תקופה...

יוצא לי להכיר מלא אנשים, אם זה מהלימודים, מהעבודה, מהחברים, מבילויים.
הבעיה ש99% אחוז מהאנשים שאני מכיר , הם חסרי עומק, שטוחים, שחקנים... אין בן אדם אמיתי בפנים,
זה הכל משחקים ופוזות. אין משהו עמוק יותר, כולם סוג של נכים רגשית. אין עניין במשהו בחיים, כאילו זה אצלהם עבודה, ויציאות. ופה מסתכמים החיים שלהם. וגם שהם בבית כול היום דבוקים לדבר הזה שנקרא פייסבוק, אני אישית לא סובל את הדבר הזה, זה פשוט הורס אנשים. גם אם היו כאלו שהיה בהם קצת טוב, זה הרס גם אותם, כל הרצון הזה לפרסם כל דבר שקורה בחיים, כל תמונה, והכל משחק מי מקדים את מי, מי עושה יותר ממי, וזה פשוט עצוב.

השאלה, אם המצב באמת ככה? או פשוט המצב הזה רק במרכז הארץ? או שהבעיה בכלל אצלי?
אפילו האקסית שלי האחרונה מישהי שהייתי איתה 6 וחצי שנים, וזה הסתיים לפני שנתיים+ מאז לא מצאתי מישהי שאני יכלתי להתחבר אלייה, עמוקה מספיק, לא נכה רגשית, בחורה אמיתית, עם אופי.

סתם מחשבה של תקופה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2011, 22:14
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kanabis שמתחילה ב "כולם שטוחים חסרי אופי? :- \"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kanabis
השאלה, אם המצב באמת ככה? או פשוט המצב הזה רק במרכז הארץ?

אותי המשפט הזה הצחיק, נכון שיש דבר כזה שנקרא "הבועה התל-אביבית", אבל זה לא אומר שרק שם אנשים מזוייפים. אנשים מזוייפים בכל מקום, כי זה הטבע שלהם, אתה לא צריך ללמוד לשנות את זה, אלא לחיות עם זה.
אני בטוח שגם בקיבוצים יש אנשים כאלה, לכולם היום יש פייסבוק, זה לא ממש משנה, פייסבוק הוא רק כלי, או עוד אמצעי.. אישית אני לא מתחבר לזה, לעובדה שלכולם יש תמונות, וזה נראה לי רדוד וטפשי(ובאמת שלא בקטע מתנשא) "נראה לי כמו חבורה של טפשים שמנסה לתקשר עם עוד טפשים בשפה נמוכה"-האנק מודי, קליפורניקיישן.. הפייסבוק נהפך לחלק מרכזי מהחיים של כל כך הרבה אנשים, והוא פשוט שואב אותם, זה לא אומר שאני לא מדבר עם אנשים שיש להם פייסבוק, אני פשוט לא לוקח חלק בזה..

מידי פעם, בחיים, תמצא גם חברי אמת, שילוו אותך ותוכל לסמוך עליהם באופן מלא, ולדעת שהם יהיו שם. אין הרבה כאלה, ובכלל במילה חבר אני משתמש לעיתים רחוקות.
הצגות? ברור שהכל הצגות, זה המשחק, כולם שמים מסכות, חלק כי זה עוזר להם להשיג משהו בחיים, בעצם לכולם זה עוזר, זה מגן עליהם זה מקדם אותם, וזה גם מגעיל ודורסני אבל לא תמיד.
אני משתדל להיות כמה שיותר אמיתי בחיי, אבל במקביל אני יודע שאין הרבה אנשים שאפשר לסמוך עליהם, ואם הבנתי את זה בגיל כל כך צעיר, אני בטוח שהגיע הזמן בשבילך להפנים את זה.

בכל מקרה התשובה לשאלה ששאלת בכותרת היא: לא.
לא כולם שטוחים חסרי אופי, אתה צריך פשוט להנמיך את ציפיותך, לא לסמוך ישר על אנשים, לדעת שבסופו של דבר כל אדם לעצמו, ומצד שני לזכור, שיש פה ושם גם אנשים טובים, יש.
אתה לא יכול לחיות ולבודד את עצמך לגמרי, גם אם זה מתוך רצון להגן על עצמך מלהיפגע, אתה צריך פשוט לחכות ולראות.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי kanabis
אפילו האקסית שלי האחרונה מישהי שהייתי איתה 6 וחצי שנים, וזה הסתיים לפני שנתיים+ מאז לא מצאתי מישהי שאני יכלתי להתחבר אלייה, עמוקה מספיק, לא נכה רגשית, בחורה אמיתית, עם אופי.

אתה מתכוון שהאקסית שלך, שהיית בטוח שהיא דבר אחד, מתגלה כדבר אחר לגמרי? זה טבעי..

בכל מקרה, לסיכום לכל התגובה שלך:
אל תוותר כל כך מהר על כלום, לא כולם ככה, ונכון שחרא שהעולם היום "כולו" בפייסבוק, אבל אם אתה רוצה להיות שלם עם עצמך, ותכלס לעשות מה שטוב לך גם אם זה שונה והפוך לגמרי מ"הזרם", תעשה אותו. ככה אני מאמין.

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 26-07-2011 בשעה 22:26.
ישן 26-07-2011, 22:47
  משתמש זכר kanabis kanabis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "החברה בימינו מאלצת אנשים..."

כן זה לא מעציב אותי, אני לא נרגש מזה, זה פשוט עניין אותי, כל המצב הזה, אם רק אני חושב ככה, או שזאת דעת רבים... אני לא מבודד את עצמי, למרות חוסר הפייסבוק חח יש לי דיי הרבה חברים שאני שומר איתם על קשר עוד מהיסודי, מהתיכון אנשים מהצבא , מהעבודה, מהלימודים, יש לי כמה מעגלים של חברים. אני גר בעקרון באשדוד, רוב האנשים שאני מכיר הם מהמושבים פה בסביבה. זה לא קטע שאני מנתק את עצמי, אני הכי לא אני בן אדם מאוד חברתי, העניין שיש לי כמה חברים קרובים. אבל אני דיברתי על רוב האנשים שיוצא להכיר, נכון שיש יוצא דופן אבל אני חושב ש80% מהאנשים שיצא לי להכיר בתקופה האחרונה, כל כך רקובים שלא היה לי כוח אפילו לשמוע אותם מדברים, ואז אני הצתיירתי כאנטיפת. :- \ חח לא נעים. אבל זה המצב. בכל אופן סתם תהיתי, אם רק אני חושב שרוב האנשים רדודים היום...
ישן 26-07-2011, 22:47
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kanabis שמתחילה ב "כולם שטוחים חסרי אופי? :- \"

רוב האנשים נמנעים מלחשוף את העולם הפנימי שלהם או הקול הפנימי שלהם (מחשבות, תחושות, דעות, רגשות וכו') בפני אחרים למעט בפני אנשים מאוד ספציפיים (למשל אח קרוב) ויש כאלה, בעיקר אלו שנולדו לזוג הורים עצורים רגשית, שיש להם קושי אדיר לבטא ולחשוף את מה שקורה בתוכם וקשה להם להסיר את המסיכה הזו שכולנו לובשים עלינו בחיי היום יום.

זה יהיה משעשע עבורך לחשוב על זה אבל מאוד יכול להיות שיש אנשים (שאתה שומר מהם דיסטנס מסוים) שרואים אותך באותו אופן שבו אתה רואה את אותם אנשים "שטוחים" וזה לא בגלל שזה נכון אלא בגלל שלא יזדמן להם להכיר אותך לעומק ולשמוע אותך אומר יותר מהדברים הממוצעים שכולנו אומרים אחד לשני.

יחד עם זאת, בהחלט יש אנשים שהם לא מי יודע מה עמוקים ומה שאתה רואה על פני השטח זה בערך כל מה שיש להם להציע

ישן 26-07-2011, 23:27
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05

אל תבלבל שטוחים עם חסרי אופי (ונעזוב את זה לרגע שגם ההגדרה ל"שטוחים" הנה שרירותית לחלוטין). לרוב האנשים שאני מכיר ומוקיר, גם אלה עם תחומי העניין שלא בדיוק זוכים להערכתי, הם אנשים בעלי אופי.
תשמע, הפעם האחרונה שחשבתי על זה הייתה כשביקרתי בישיבה שלי לפני כמה שבועות. תהיתי למה עם חברי בצבא, שהם אנשים רציניים מאוד ואינטיליגנטים, נושאי השיחה נטו לזרום לכיוון אחד, בעוד שדיון עם חברי בישיבה התפתח מהר לדיון האם לעברת את השם או לא, האם להוציא אזרחות גרמנית או לא, מה השואה עשתה לתודעה הלאומית של העם היום בישראל, ועד האם פסיכולוגיה היא מדע ומהם הקריטריונים לתיאוריה מדעית.
הגעתי למסקנה שהעובדה שאנשים מסוימים לא נמשכים לנושאים אותם החברה מגדירה כ"גבוהים" ממש לא מעידה על כך שהם אנשים רדודים. תביא בחשבון שנושאי העניין מושפעים בעיקר מסביבת המחייה, והרבה פחות מקיום או חוסר אופי. העובדה שהרבה אנשים מתעניינים בפן החיצוני של אנשים, ביכולת החומרית שלהם ובהשוואה של כל זה למה שיש לאחרים לא אומרת שהם חסרי אופי, אלא שזה מה שפמפמו להם, בגלוי ובנסתר, בכל מסגרת שבה הם היו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 26-07-2011, 23:45
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "אני מסכים עם כל מילה שאמרת"

לדעתי?
אני חושב שאדם שטחי או רדוד הוא אדם שלא מקדיש מחשבה, לפחות פעם אחת בחייו, בנוגע למהות החיים ולדרך שבה הוא רוצה לחיות.
כמו שאתה יכול להבין, לדעתי ההתנהגות היום-יומית שאנחנו נחשפים אליה לא מעידה בעיני בכלל על השטחיות של האדם. גם אם הבן אדם מתנהג כמו ערס ומתעניין רק בנצנוץ של המרצדס שלו, אבל הוא הקדיש לנושאים האלה מחשבה, הוא לא שטחי בעיני (אבל גם לא עמוק במיוחד).
ההנחה הזאת הוכיחה את עצמה אצלי הרבה פעמים, כשיצא לי לעשות שיחות שקטות ומאוד עמוקות עם חברים שהחשבתי לערסים כבדים ולאנשים רדודים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר