לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2011, 21:55
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הרכב מנצח לא משנים ומערכת..."

לא חושבת כמוך..
בחיים לא היתה לי בעיה עם ה-7
היא מאוד יציבה (באותה רמה של ה-XP) ועם זאת יותר מתקדמת ממנה. (אם אתה מחפש משהו באמת יציב - לינוקס יפתור לך את בעית היציבות.. מיקרוסופט אף פעם לא היו ידועים ביציבות שלהם...)
האבטחה שלה יותר טובה, וזה לא קשור להרכב מנצח.. זה פשוט ישן, גם 95 היתה טובה, סו? נשארת איתה? לא, היא מיושנת, לא מתקדמת ולא קשורה כבר לעולם היום.

נכון, מול ויסטה אין על מה לדבר, אבל מול ה-7, ה7 מנצחת..
יש בה שיפורים אדירים, ובנוסף, היא לא לוקחת הרבה משאבים..
נו אז מה אם אתה צריך ג'יגה ראם? היום לא אמור להיות לך פחות מזה, ואפילו ג'יגה זה נחשב לכלום.
מחשבים טובים עובדים על 8 ליבות, 6 ג'יגה.. מחשבים ממוצעים הם 2-3 ג'יגה וקוואדים
אין שום סיבה לא להתקדם יחד עם העולם ולהתקע עם הXP ועם ג'יגה זכרון (במיוחד שהמחירים נחתו והיום אתה יכול לקנות מחשב טוב ב3 אלף בממוצע, מה זה 3? פעם מחשב טוב (יחסית לתקופה) עלה 7-8 K)

העולם מתקדם, כולנו צריכים להתקדם איתו

אגב, עריכה: אם באמת הממשק הגרפי מזיז לך ממש, אתה יכול להפוך אותו לממשק הבסיסי של XP/95, האפשרות הזו קיימת

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 10-09-2011 בשעה 21:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2011, 22:30

בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "95 לא הייתה טובה. 95 הייתה..."

השאלה הפוכה, מה נותנת לך XP ש-7 לא?
אתה מסרב לשדרג, לכן השאלה היא אליך

אמרת נוחות? אני אומרת לך, הנוחות פי מאה יותר ב7, אחרי יום של הכרה (לא כזו שונה, אבל עדיין פה ושם שינוים)
הכל ברור, אתה יודע לאן לפנות, איפה כמה למה.. ויותר

אמרת יציבה? עניתי כבר על זה בהודעה הקודמת

מספקת את כל צורכי המשתמש? גם זו, ושוב - ויותר, פי כמה יותר

דורשת ג'יגה - גם על זה עניתי בקודמת. אין סיבה שלא יהיה לך ג'יגה בעידן של היום (אין סיבה שבעולם
של היום יהיה לך מחשב בפחות מג'יגה, וגם, אם בטעות יש לך ואין לך 100-200 שקל מיותרים - אתה יכול
להחליף את הממשק לממשק ישן)

מה ההבדלים תכלס?
7 יותר יציבה, ידידותית באותה מידה ויותר, התמיכה שלה במעבד ובזכרונות הרבה יותר טובה,
רמת הביצועים שלה גם יותר טובה, תמיכה במעל 3.25 ג'יגה ראם, אבטחה יותר טובה - מתקדמת
ובעולם שלנו וכו'

ועד השיפורים הקטנים - אתה מתקין את המערכת מחדש? יקח לך גג רבע שעה, התקנת? במקום
להתחיל לחפש דרייברים מכל העולם ואחותו ה-7 מורידה לך אוטומטית את כל הדרייברים בתאימות שלה.
פיצ'רים קטנים ונחמדים - גאג'טים, אפשרויות שונות במחשבון, מערכת הגדרת רשת הרבה יותר נוחה,
שיפור תמיכה במסכים עם DPI גבוה יותר, אפשרויות חיפוש טובות יותר (אינדקס) ועוד מלא דברים שלא עולים לי כרגע..

וזה על קצה המזלג..

החסרון היחיד שאני כרגע רואה ב7 מול הXP זה תאימות תוכנות ל-7, דבר שהיום כבר לא מורגש, 99% מהחברות יצרו לתוכנות שלהם תאימות כבר..

אתה רואה חסרונות אחרים?

(ואגב, יצא לך לשבת על ה-7 שאתה כל כך אנטי אליה?)

ישן 11-09-2011, 00:31

בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הטלפון שלי בן ארבע שנים......"

מישהו מוגדר לפי עדכון? אמרתי משהו רע עליך כי יש לך XP? אני סך הכל אומרת שתמיד טוב לחיות
מעודכן יותר, ממש לא קשור להתלהבות או כל דבר כזה או בסגנון.. אני פשוט נהנת מהקידמה, אני אוהבת
טכנולוגיה, אני אוהבת דברים יותר מתקדמים, זה חלק ממי שאני.. לא כי בא לי להתלהב, כי כיף לי.

בשבילך זו שינוי אדרת, בשבילי זה התקדמות, ואין עוררין על כך שיש פה קידמה (וכבר נתתי לך הודעה מאוד מתומצת עליה)
אתה לא נהנה מזה/צריך את זה? בסדר, זה לא אומר שזה לא מתקדם יותר/יותר גרוע/ללא שינוי וכל מני דברים שכתבת על המערכת הזו..

האנטיות שלך לדברים חדשים לא אומר שהם לא טובים - אתה פשוט לא אוהב את זה ואם נוח לך עם
טלויזיה (או בלי) משנות ה90, ואם נוח לך עם טלפון מנגו, ואם נוח לך לכבס ביד את הכביסה - עניין שלך
כל הדברים שלא נוחים לך/אתה לא צריך אותם, לא אומרים שזה פחות טוב.

ובזה נסיים את הדיון, כי זה כבר טחינת מים..
נסכם בזה שאתה לא אוהב קידמה, אני כן. לך נוח ככה, לי ככה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:24

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר