לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2011, 19:14
  matto matto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל matto
סתם להוריד מהלב...

הייתי בתקופה מאוד מאוד לחוצה בלימודים וזהו... לא היה הרבה זמן לכלום...
תמיד הרגשתי שפה מקשיבים לי יותר מבכל מקום אחר אז אני מרגיש חופשי לספר מה שיש לי על הלב פה...
אז ככה - הייתה תקופה עכשיו של מועדי ב' ובמשך חודש למדנו קבוצת למידה מהכיתה שלי והצתרפה לקבוצה מישהי חדשה שאני לא מכיר והיא כזואת נחמדה ויפה ובאמת שכל מי שאני שואל אוהב אותה.. היא כייפית ופשוט שונה לטובה מכל הבנות שאני מכיר... ואני נקשר מהר לאנשים כאלה ועכשיו שהסתיימו הלימודים היא חסרה לי...
בהתחלה חשבתי להציע לה לצאת איתי אבל אז חשבתי על זה באמת והיא טובה מדי בשבילי...
בכללי אני פגשתי השנה אנשים טובים שעזרו לי מאוד אבל היא.. לא יודע.. אולי בגלל שיש בה את כל מה שחיפשתי בבת זוג..
אני גם מסתכל מסביבי וכולם פשוט נראים יותר טוב ממני וזה מוריד לי את הבטחון.. כל הזמן אומרים לי שאני נראה בסדר אבל משום מה שאני לא מצליח לראות את זה בעצמי...
מבאס להסתכל על מישהי שאתה כל כך רוצה ובגלל המראה שלך אתה חושב שהיא תלחץ ולא תרצה לראות אותך יותר... אני מרגיש שלא משנה כמה בן אדם טוב אני אהיה תמיד ישפטו אותי לפי מראה חיצוני... זה מכניס אותי לבלוז כזה שקשה לי לצאת ממנו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2011, 11:05
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matto שמתחילה ב "סתם להוריד מהלב..."

קודם כל, חלק ניכר מהמראה החיצוני אלה דברים שאפשר לשנות ולשפר אם באמת רוצים ואם זה באמת מפריע לך.
דבר שני, אני מסכימה עם רומק ומוסיפה שבטחון עצמי זה אחד הדברים הכי קריטיים שגורמים לאנשים להימשך אחד לשני, ואם אתה לא אוהב את עצמך, אין שום סיבה שמישהו יאהב אותך, רגשי נחיתות זה לא סקסי! לי באופן אישי יצא להימשך כבר גם לאנשים שלא נראים כמו דוגמנים בלשון המעטה, אבל מצד שני פגשתי אנשים שכן חשבתי שאני אמשך אליהם לפי תמונה למשל, ואז פגשתי אותם וגיליתי כמה שהם מרחמים על עצמם וזה פשוט הוריד לי.
אני מבינה שזה מעגל שקצת קשה לשבור, אבל ברגע שתתחיל להתייחס לעצמך יותר טוב ולהאמין בעצמך, גם אם זה פיקטיבי באיזשהו אופן, מהר מאוד אתה תראה שהיחס של אנשים אחרים כלפיך משתנה בהתאם, מה שבסופו של דבר יעלה לך את הבטחון העצמי בצורה אמיתית.

ישן 09-08-2011, 17:15
  נור השמן נור השמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matto שמתחילה ב "סתם להוריד מהלב..."

בגדול, מראה חיצוני הרבה פעמים מושפע מאיך אתה תופש את עצמך.
אני חושב שאני נראה סבבה לגמרי. אין לי מושג אם זה נכון או לא, אבל בגלל שאני חושב ככה הרבה יותר קל לי לחיות עם עצמי ולכן אני גם כמעט תמיד משיג את מה שאני רוצה.
לעומת זאת, יש לי חבר, שבאמת כפרעליו, בחור זהב והכל, אבל מה - אין לו הערכה עצמית. ואנשים, בעיקר ממין נקבה, מרגישים את זה, ולכן לא הולך לו יותר מדי.

אני אומר תפרגן לעצמך, בייחוד בכל מה שקשור במראה חיצוני. חוצמזה שמה שחשוב זה מה שיש בתוך הקנקן ולא איך הוא נראה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר