לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2011, 16:03
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
YNET: ראשי התאחדות הסטודנטים מאיימים על ממשלת ישראל באלימות בסגנון לונדון

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4107037,00.html

בהתאחדות הסטודנטים איימו כי אם הם יווכחו שההידברות איתם אינה כנה, "הדבר עלול להוביל להחרפת הזעם", אך לא מיוזמתם. בעוד שבבריטניה המחאה הפכה אלימה, בישראל היא ממשיכה להיות שקטה - אבל יש מי שמתריע שלא לאורך זמן: בהתאחדות הסטודנטים בישראל אמרו בצהריים (יום ד') ל-ynet כי המתרחש בבריטניה "יכול להוות תמרור אזהרה לראש הממשלה בנימין נתניהו".

כן כן... הדברים נאמרים במתק שפתיים ובזהירות [שהרי יש להם שרשרת של 'מומחים' לאנארכיזם] - אבל האיום של איציק שמולי ברור: יש מהומות בלונדון ואם לא תענו לאיציק ולחבריו האנרכיסטים חפצים בהרס המדינה [לא סליחה, הם חפצים כדרך אנרכיסטים בטובת 'מעמד הביניים'] אז הם ידאגו שיהיה כאן כמו בלונדון. ביזה, תקיפות, הרס. שהרי אין כמו שריפת מבנים ותקיפת תחנות משטרה בכדי להקל על סדר יומו של בעל המשפחה הממוצע שמתקשה לגמור את החודש.

אה, והם לא האלימים. הם הרי 'המעמד הבינוני'... הם רק מתריעים מ'מה שעלול לקרות'.

מי שהולך לישון עם פישפשים מדבר בבוקר ככלב. שוכני האוהלים הריקים השתכרו כנראה מהנכונות של התקשורת לחברות לרמית האנרכיסטים ולפעול לשילוש מספרים, להתעלמות ממסע ששילב תעמולת גסה בתמימות והיתממות, לאי חיפוש מממנים ואינטרסיהם, לאי זהוי של עקבות ברורים לתכנון סערה אינטרנטית ולאי חיפוש התבטאויות ומעשי עבר של האנרכיסטים ו'מומחיהם'.

כמו במדינת שקר קומוניסטית מנסים 6 ערוצי תקשורת ומיעוט רדיקלי לשחק ברגשות של עשרות אלפים ולערער את הדמוקרטיה ואת השלטון הנבחר.

קודם בתרמית ענק שאפילו כאן היו כאלה שאין להם כל חלק משותף עם אנרכיזם-פוליטיקת-שמאל-קיצון-אלימות ובכל זאת נפלו בפח שכרתה. כעת מאיים עלינו נציג 'האגף המתון' ב'מחאה' בלא פחות ממהומות בסגנון מוסלמי.

שמולי אינו מדאיג אותי. הוא ליצן. קצת אבו עלי, קצת עילג אבל בכל זאת ליצן. איש לא יצא אחריו לשרוף מכוניות בת"א. הרי אפילו מאהלים הוא הצליח לא למלא ליותר ממספר ימים רק שאיש משותפיו בתקשורת אינו אוהב לצלם אוהלים ריקים וצפונבונים בכיינים שותים אייסקפה ברוטשילד [פוביה שכזו]. במקרה הטוב ימוג איציק מחיינו ויאלץ לעבוד לפרנסתו אי שם ובמקרה הרע יהפוך לח"כ או לפעיל בשאנטיל.

המדאיג הוא גודל הבור שנפער במקום בו היה אמור לעמוד הזקיף של הדמוקרטיה. העיתונות. לא החור הוא הגנב אלא כלב השמירה הוא הגנב.

אז מהכרזה של 'ביבי הנאצי' יכולה התקשורת להתעלם. הרי זו אינו יצירה של סוכן שנחשף ובביבי בחרו אנשים שבדמוקרטית הליפ-ניפ בכלל אסור לספור את קולם. אבל מה עם דברי שמולי 'המזהיר מאלימות' ובעצם מאיים בה על לב ליבו של 'המעמד הבינוני'?

אני חושב שהצעד הראשון שצריך נתניהו לעשות במאבק באלימות הוא 'הפרטת התקשורת'. איסור על החזקת מניות בעל ענין ביותר מכלי תקשורת אחד [כתוב או משודר], חופש שידור לשידורי רדיו וטלויזיה לכל מבקש שאינו בעל ת'עודת יושר' ותום הזכיון לרשת-קשקשת וכו'. העברת תקציבי הפרסום הממשלתיים וחובות פרסום המכרזים לעיתונים אינטרנטיים לפי פילוח תפוצתם מה שיעודד יצירת אתרי חדשות נוספים. הרי אתיקה עיתונאית בלאו הכי אין ומה הטעם בפירנוס ממשלתי של מערכות הדיו-נייר המסורבלות?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 10-08-2011 בשעה 16:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2011, 16:33
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אתה רואה סטודנטים [אמתיים, כלומר כמוך ואחרים כאן] שעוברים לאיסוף חומרי חבלה ופיגועים?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "נגד פיגועים על ידי..."

אני לא.

אותן קרציות חברתיות שביום יום רואים את צ'ה וסטאלין כמנהיגיהם ואת אנשי המעמד הבינוני העמלים והמשרתים במילואים כאויביהם - הן מעטות.

הטפילים המסוכנים באמת מתרכזים במקומות מסויימים וידועים מן הסתם לשב"כ/משטרה ואם יפנו אליך או אל סטודנטי נורמלי רוב הסכויים שבאותו ערב כבר יחקרו במשטרה ויפרצו בבכי תמרורים בהנחיית עורך הדין של הוריהם הקפיטליסטים מכפר עשיריהו.

מג"ב לא יטפל בהם כי איש לא יטיל עליו לטפל בהם. בטרוריסטים מטפלים כבטרוריסטים.
ישן 10-08-2011, 16:37
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אתה רואה סטודנטים [אמתיים, כלומר כמוך ואחרים כאן] שעוברים לאיסוף חומרי חבלה ופיגועים?"

אני יודע שאתה לא קורא את הארץ, גם אני לא. אבל במסגרת מאמצי להיזכר בנחשול הגעתי לכתבה מלפני שלושה חודשים שעוסקת...בנחשול, התזמון די מדהים לדעתי.
הנה ציטוט מאחד התלמידים שהשתתף בניסוי:
"כשאני מדבר היום על הניסוי עם חברים שלא למדו אתי", מספר הבמאי ניל, "כולם אומרים לי שהם לא היו נופלים בפח הזה. אבל אני הייתי בחור פיקח, מציאותי ורציונלי, ונפלתי לזה בקלות. הרצון להשתייך הוא כל כך חזק, אתה מושפע מהלחץ החברתי ומהרצון להיות מקובל".

ואלה היו בני טובים אמריקאים, שהגיעו לידי שימוש באלימות כלפי אלו שחשבו אחרת מהם.
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1223565.html

אז אל תהיה כ"כ בטוח.
ישן 10-08-2011, 16:25
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "YNET: ראשי התאחדות הסטודנטים מאיימים על ממשלת ישראל באלימות בסגנון לונדון"

היום סוף כל סוף הבנתי את מה המחאה הזאת מזכירה לי.
פעם כשהייתי בחטיבת ביניים או אולי בתיכון, חייבו אותנו לראות סרט בשם הנחשול.
הנחשול מדבר על ניסוי אמיתי שעשה מורה בבית ספר תיכון בקליפורניה, שהראה כמה קל להסית את ההמונים שהולכים כסומים אחרי הרועה.

את איציק שמולי צריך לעצור על מה שלא יהיה, אין לא יכול להיות שמישהו יאיים באלימות - שהיא שבירה של מסגרת השיח הדמוקרטי - ויבקש הגנה ע"פ אותם עקרונות דמוקרטיים - חופש הדיבור - אותם הוא מנסה לקעקע.

הוא ליצן, הוא עילג, הוא נטול מעוף וחזון, והוא לא יותר מפיון על לוח השחמט, ככזה הבימאי של תאטרון הבובות הזה אפילו מוכן להקריב אותו אני מניח כחלק ממהלכי הפתיחה שלו. אבל מעצר של איציק שמולי יסיר את הכיסוי מעל אותה "מחאה", ויפנה את הבמה לשיח על מה שהיא באמת: ניסיון לשינוי פני החברה הישראלית והתווית דרכה ע"י כל מיני ארגוני שמאל קיצוניים.

אני אגיד מעבר לזה, עם חלק די גדול ממטרות המחאה אני אפילו מזדהה, הצורה שבה זה נעשה, הנזק שהיא גורמת לדמוקרטיה הישראלית, עולה עשרות מונים על כל תועלת שעלולה לצמוח ממנה.
וכן גם אני חושב שצריכים להגיע להסדר עם הפלסטינים, ואישית אני אפילו חושב שצריכים להגיע לפשרה בנושא ירושלים והשליטה במקומות הקדושים. אבל מי שמאמין בהפיכת מדינת ישראל ממדינה יהודית ודמוקרטית למדינה דמוקרטית, רצוי שיצהיר על כך מראש כשהוא בא לבקש את תמיכת הציבור.
ישן 10-08-2011, 16:52
צלמית המשתמש של KenMasters
  KenMasters KenMasters אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "YNET: ראשי התאחדות הסטודנטים מאיימים על ממשלת ישראל באלימות בסגנון לונדון"

הוא למד מהצעירים (מצעיר הסעודית) לאיים ב'זעם בלתי נשלט'.

כאן זה לא אנגליה, ולא בגלל מג"ב. אני רוצה לראות סטודנטים רעולי פנים מגיעים לשכונה שלי. יקבלו בעיטה מסובבת ויחזרו אחורה. אנחנו לא נקניקים כמו הבריטים, ושם זה לא מחאה. זה סתם חוליגנים חסרי חינוך וחסרי מורא מסמכות וחסרי כבוד לתרבות ואחווה אנושית. יובים, צ'אבים, פאקי'ס, ועוד בררה אנושית שלא חוו מעולם הפעלת סמכות. לא מההורים שלהם, בין אם הם היו ילדים בעצמם כשילדו אותם, כתוצאה מהמדיניות המדהימה של לתת דירה ומשכורת לכל ילדה שנכנסה להריון לפני גיל 16, או מהגרים חסרי השכלה ורצון להשתלבות ולחינוך, ולא מהמדינה, שהשוטרים בורחים בכל פעם שהם מאויימים. חפשו ביוטויוב את המשטרה הבריטית בורחת מהמון מוסלמי משתולל. כל פושטק עלוב יודע שאין דין ואין דיין.

אפשר להתלונן על מחר, אבל המצב שלנו יחסית טוב, וכמו שיכול להיות יותר טוב, כל אחד יודע שיכול להיות יותר גרוע, ושלא כדאי לבדוק את זה.

ישן 11-08-2011, 05:56
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לא
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "תגיד סתם שאלה, יש לך מושג מה..."

1. פעולות נגד יהודים בשטחים, מפורסמות מידית ע"י כל כלי התקשורת ובצדק. בנוסף כוחות הבטחון "שמים ידיהם" על הפושעים/רוצחים ומעמידים אותם לדין.
2. פעולות תג מחיר וכדומה (בעיקר וכו') מוצנעות עד כמה שאפשר וכוחות הבטחון אינן מצליחות לגלות את מבצעיהם ולהענישם כמובן. מחדל ? עדיפות ? סתם בטלנות ?
3. אני מייצג את עצמי בלבד.
אינני יודע לאיזה טבור קשורים צוות המוממחים של ה"מפגינים" - איני יודע לאיזה טבור קשורים המומחים מטעם הממשלה ואני אכן מקווה שכל המומחים הם ללא פניות. אבל בצוות, זה שימליץ על ההצעות של הממשלה, נמצאים (רוב ?) חברי ממשלה והיכן מצוי טבורם כל אחד יודע.

לשלושה דברים עיקריים אני מצפה : הראשון, לאי פריצת מסגרת התקציב. דהיינו מציאת מקורות בתוכו.
השני, "שבירת/חיסול" הקפיטליזם החזירי (תוך הדגשת החזירי - אין פסול בשיטה הקפיטליסטית עצמה - הבנויה על היוזמה העצמית).
השלישי, שפור מעמדם של שכבות הבינים - הכוח שבזכותו מדינתנו נראית כפי שהיא נראת ( בטוחה ומבוססת). שפור מעמדם "יקרין" ודאי ובודאי גם על אלו הנכללים במעגל העבודה, מבין השכבות הנמוכות,
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר