לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2011, 16:12
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אשכול סיכום שנה!!"

סיכום השנה (שנה שלישית ואחרונה):

פרוייקט גמר היה מעולה, הוא התחיל שנה שעברה ברעיון שנשמע קצת הזוי שהגינו אותו בשתיה בלתי פוסקת של בירה עד שיהיו מספיק רעיונות (במציאות זה היה הרעיון הראשון שהועלה בכלל יום לפני, אבל החלטתנו שעד שאין 3 רעיונות טובים לא מפסיקים לשתות). בשלבים הראשונים כמעט ירדנו ממנו, הוא פגע לנו בכל השנת לימודים אבל התוצאה הייתה שווה את זה.

הקורסים היו מאכזבים מאוד, שנה שנייה, לפחות אצלנו, הייתה השנה הקשה ביותר וגם החשובה ביותר, בשנה שלישית הייתה תקווה שאחרי שקיבלנו בסיס טוב בשנתיים האחרונות נקבל כלים טובים להצליח בחיים האימתיים - איפה החיים ואיפה האקדמיה? 4 מתוך הקורסים שלמדנו בשנה שלישית מתחילים ב"מבוא ל", כאילו המרצה אומר אני אלמד משהו אבל זה לא הולך להיות יותר מידיי רציני אז אל תבנו עליי. המרצים של הסמסטר האחרון היו "קבוצת החלומות" (בציניות מוחלטת) המרצים הכי בעיתיים התרכזו לעשות לנו את המוות בסמסטר האחרון. הקורסים היו משעממים בצורה שלא תאמן, ד"ר גוגל היה המרצה הייחידי שיכלנו לסמוך עליו.

תקופת המבחנים האחרונה הייתה נוראית, כל המבחנים היו בשני וחמישי, זה לא נתן שום זמן לנשום ממבחן למבחן (בעיקר בגלל שלא למדנו כלום במהלך הסמסטר, גם בגלל הפרוייקט גמר) הגעתי למבחן האחרון סחוט לחלוטין, אני מחכה לציון בו, הוא לא היה קשה אבל בהחלט יכול להיות שהעומס הרב יוביל לצורך במועד ב'. אבל למרות כל התלונות מצב הציונים לא רע בכלל, שנה שנייה הייתה לי ירידה משמעותית בממוצע ודווקא הצלחתי לאזן אותו בחזרה בזכות השנה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר