לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2011, 18:14
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 8.8-14.8"

The Remains of the day 1993
דרמה תקופתית מפוארת, עם שחקנים מעולים, ונופים מרהיבים. חבל רק שאין נרטיב כלשהו לסרט. בכל אופן,
שעתיים פלוס מצריכות משהו מעין זה. מתחיל להרדים קצת לקראת הסוף, לחובבי הז'אנר.
שלוש וחצי טירות (מתוך חמש) בסולם זיו.

12 קופים
כן, רק עכשיו ראיתי אותו ברצינות. (בפעם הקודמת שניסיתי - לפני 15 שנה בערך - לא ממש הבנתי
אותו, ואיכשהו נפנפתי אותו אחרי חצי שעה) וכן, זה סרט מד"ב מעולה. הייתה לו היכולת להתעלות
מעבר לאפקטים זולים ופיצוצים בשקל (תקציב נמוך?) ולהציג סיפור שאיכשהו מתקבל על הדעת. גם
הסיום משאיר בכאוס מסויים ולא סוגר פינות, מה שאני אוהב שקורה בסרטים. הפי-אנד זה לחלשים.
ברוס וויליס במשחק מעולה כרגיל, בראד פיט באחד התפקידים היותר גרועים שלו.
ציון: 5 קופים שלמים.

The Other Woman 2009
זה המקום לומר: נטלי פורטמן שחקנית מעצבנת. נכון שהיא יהודייה ו"נציגתינו" בהוליווד, נכון שהיא
זכתה באוסקר על השד-יודע-מה, אבל ראבק, היא מעצבנת! היא לא יפה, לא חכמה, והדיבור שלה
מטריד. נורא. ומכיוון שכך, וכיוון גם שהיא השחקנית הראשית שדוחקת מהסרט את רוב הדמויות, מה
שניתן לומר זה שזה סרט מעצבן, מטריד, הוליוודי [הוסיפו כאן מספר נאצות] ומנסה לעיתים לסחוט
דמעות במניפולציות זולות ולא משכנעות בשקל.
ציון: תלתל וחצי. אם אתם חפצים בעוד, תוכלו לגזום בעצמכם מראשה של הפורטמן.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 10-08-2011 בשעה 18:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2011, 01:53
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 8.8-14.8"

טוב נתחיל...
spider - ז'אנר פעולה ודרמה (סרט קצר)
סרט משנת 2007 קצר על שתי דמויות בשם ג'ק וג'יל כאשר הסרט מתחיל ג'יל כואסת על ג'ק ומתעלמת ממנו, וכאשר היא עוצרת בתחנת דלק ומשלמת על הדלק הוא קונה לה פרחים,תמונה,שוקולד ועכביש גומי.
סרט קצר חביב מאוד,ואני נותן לו 9 מתוך 10 מכוניות אני נותן לו.

zero - ז'אנר דרמה (סרט קצר)
סרט קצר משנת 2010 על עולם של מספרים על אדם שנולד עם המספר 0 ולכן החברה פוסלת אותו לחלוטין ובניגוד לכל שאר המספרים אסור לו להביא ילדים לעולם.
סרט קצר חביב מאוד ,ואני נותן לו 8 מתוך 10 מכוניות אני נותן לו.

trophy - ז'אנר דרמה (סרט קצר)
סרט קצר משנת 2008 על נערה שמגיעה לבקר את אבא שלה ומוצאת את עצמה נמשכת אל הארוסה של אבא שלה. (לא סרט של מבוגרים)
סרט קצר חביב מאוד ,ואני נותן לו 8 מתוך 10 מכוניות אני נותן לו.

car 54,where are you? - ז'אנר קומדיה ופעולה.
סרט משנת 2004 שלא כל אחד יאהב את ההומור של הסרט,אבל מי שכן אוהב את ההומור הזה יאהב את הסרט הזה.
חצי מההומור אהבתי וחצי לא,ולכן אני נותן לסרט 5 מתוך 10 מכוניות.

tactical force - ז'אנר פעולה. סרט חדש יחסית מ 9 לאוגוסט בארה"ב לפי imdb משנת 2011. (המידע מתי הסרט יצא לא תמיד נכון ולכן אולי הוא אינו נכון.)
מי שאוהב סרטי אקשן זה סרט בשבילו, ואני נותן לסרט 7 מתוך 10 מכוניות אני נותן לו.

Reefer Madness: The Movie Musical - ז'אנר קומדיה ומוזיקה.
סרט משנת 2005 מדוע סמים זה דבר רע.
אני נותן לו מכונית אחת בלבד מתוך 10 מכוניות,כי הסרט גרוע בגלל שהתסריט של סרט הזוי לחלוטין.

Seinfeld forever

ישן 14-08-2011, 05:56
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

נתחיל מהרע ביותר לטוב ביותר בסרטים:
----------------------------------------------------------

dead man - ז'אנר דרמה,פנטזיה ומערבון משנת 1995.
עכשיו בו נתחיל לומר מדוע הציון שלו ב imdb לא מגיע לסרט ומדוע הז'אנרים שרשומים בתיאור של הסרט לא נכונים.
הסרט אינו מערבון אלא חיקוי זול לז'אנר המדובר,ובשביל סרט של פנטזיה הוא לא לו'קח איתנו הצופים למקום בו העלילה מתקיימת והכי גרוע הדרמה,כי הסרט היה משעמם לחלוטין וחסר עניין.
לגבי ג'וני דפ שימשיך עם סרטים כמו Pirates of the Caribbean או Alice in Wonderland 3D ולא כזה סרט איום ונורא שאינו מצדיק את הציון שלו ב imdb.
אני נותן לסרט לינוקס אחד מתוך 10 לינוקסים,כי אי אפשר לתת לסרט ציון 0.

top secret! - ז'אנר פעולה,רומנטיקה וקומדיה משנת 1984.
עכשיו בו נתחיל לומר מדוע הציון שלו ב imdb לא מגיע לסרט ומדוע הז'אנרים שרשומים בתיאור של הסרט לא נכונים.
העלילה לוקיחת אותנו לגרמניה המזרחית שרוצה לאחד את גרמניה לאחת בעזרת נשק סודי.
ז'אנר רומנטיקה? תעשו לי טובה כמה נשיקות זה לא רומנטיקה באמת.
ז'אנר קומדיה? לא באמת קומדיה אלא יותר פרודיה כושלת.
ז'אנר פעולה? שוב לא עונה גם על הפרמטר של פעולה.
חוץ מואל קילמר שהיה אחד השחקנים בסרטים top gun ו batman forever לא הצלחתי להתחבר לשום שחקן או שחקנית אחרים וגם אליו זה היה לא בזכות הסרט הזה.
אני נותן לסרט 3 לינוקסים וזה גם בגלל הכוכב הראשי והקטע עם הפרה.(מי שראה את הסרט ידע על מה מדובר.)

fool's gold - ז'אנר קומדיה,הרפתקאות רומנטיקה משנת 2008.
העלילה מזכירה לי סרט אחר של ג'סיקה אלבה בשם into the blue משנת 2005 ואומנם הסרטים לא אותם ז'אנרים באופן מוחלט אבל החידוש לא היה לטעמי כל כך והוא גם לא כל כך קומדיה,כי זה לא ממש מצחיק לדעתי.
5 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים בלבד אני נותן לו.

there will be dragons - ז'אנר ביוגרפיה ודרמה משנת 2008.
הסרט מתחיל עם אדם מבוגר שמגלה שיש לאבא שלו ואדם נוסף היסטוריה ומכאן הסרט הולך אחורה בזמן לתקופת הילדות של האב וממשיך בו זמנית עם הבן והאבא בימים שלנו.
סרט מעניין וטוב למי שיש לו כוח לסרטים כבדים. אני נותן לסרט 6 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

10,000 bc - ז'אנר הרפתקאות ופנטזיה משנת 2008. אני נותן לסרט 10 לינוקסים שלמים!
מי שאוהב סרטים כמו lord of the rings או game of thrones,יאהב את הסרט הזה אולי לא בציון 10,אבל יאהב אותו. קמילה בלה אחת השחקניות היותר אהובות עליי שחקה גם ב when a stranger calls, ב practical magic וב the lost world: jurassic park וסרטים אחרים טובים.

עכשיו אני יכול לגמור לראות את game of thrones אחרי סרט שהיה מושלם לדעתי.

עכשיו לסדרות:
----------------------
Thundercats פרקים 1-2,3,4. לא רע בכלל עשו את זה.
Thundercats הסדרה המקורית אחרי זה בתור לצפייה.

יש לי עוד כמה סרטים לראות וכמה סדרות,אבל את זה נשמור לאשכול הבא כבר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 14-08-2011, 09:34
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
אז ככה...

Avatar - כן כן, אפילו אמא שלי ראתה אותו בקולנוע בתלת מימד ואיכשהוא יצא לי לפספס אותו אז השבוע פיניתי 3 שעות וראיתי מהתחלה ועד הסוף. בסה"כ סרט נחמד, לא ברור לי איך הוא חשב לקבל אוסקר...

התייר - סרט קייצי קליל, שילוב לא רע של רומנטיקה ומתח. אנג'לינה ג'ולי משחקת לא רע, ג'וני דף משחק נהדר.

הדבר האבוד - ממתק השבוע! סרט מקסים ושובה לב על ילד המוצא בחוף הים יצור חייזרי נטוש ומנסה למצוא לו בית. הסרט זכה השנה באוסקר בקטגוריית סרט האנימציה הקצר, ובצדק: שלל דימויים ויזואליים ואלגוריות ספק-הגיוניות שגורמות לך לחפש עוד ועוד הפתעות גם בפינות המסך...

הדרך חזרה - סרט לא קל ודי ארוך למיטיבי-לכת, על קבוצת אסירים שבורחים מגולאג בסיביר בזמן מלחה"ע ה-2 ועושים את דרכם אל החופש. זהו סרט-מסע שמצליח להעביר שבריר מהגודל והאכזריות של רוסיה האמיתית, זאת שלרוב לא מגיעה לסרטים.

סיפורו של פאט טילמן - סרט תעודה מרתק על הציניות האינסופית של הפוליטיקה והחיבור שלה אל המלחמה. הסרט מספר על ספורטאי אמריקאי מצטיין שהחליט לוותר על קריירת ספורט ולהתגייס לצבא, ולאחר שנהרג הצבא לקח את סיפור מותו והפך אותו לקרקס תקשורתי שקרי ומזעזע.

ישן 14-08-2011, 13:36
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אני מבין שהכנסת לרשימה סרט..."

תשמע, זה סרט שאמור להיות ממש ממש טוב (אנשים רגילים אוהבים אותו)......
אני מודה שראיתי שעה וחצי, ואז התחלתי קצת לראות בהילוך מהיר, אבל זה כנראה רק בגלל שאני חסרת סבלנות...
מצד שני- שרדתי שעה וחצי כמעט רצוף! זה הישג מטורף לאחת שרואה פרק של "איך פגשתי את אמא" בחלקים...

בקיצור, תקנה (?!?) את הסרט באיכות טובה, שים על מסך גדול (האיכותיות האמיתיות של סטוררו נמדדות שם), שים תרגום (כי קשה, קשה בלי....), ותראה שאפשר להינות מסרט גם בלי שיש מיליון וחצי דמויות ו-90 אלף עלילות משנה (מה שגורם לי אישית לסבול מסרטים ממש)....
וגם- למקרה שלא היית בסין לפני 100 שנה- מפגן מדהים מדהים מדהים של תרבות ויופי סיני...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר