לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2011, 20:32
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
סרטי קומיקס מתקרבים ובאים, נראה מאוד מבטיח

טריילר שכבר ראיתי בארץ- ת'ור. מודה- לא הכרתי את הסדרה קודם לכן, הסרט נראה מאוד מושקע, כמו שצריך להיות.

רק לציין- הדמות מקושרת לקומיקסים האחרים של מארוול, ותופיע בסרט "הנוקמים".

עוד טריילר, לא ראיתי בארץ, קומיקס ש(שוב) לא הכרתי, נשמע מעט דבילי בהתחלה אבל נראה מגניב ביותר- קאובויים נגד חייזרים.

המגן הירוק(?) - עם שחקן מאוד חביב אך קצת מעצבן, שלא ברור לי למה לקחו אותו אם הוא כבר משחק דמות קומיקס מאותו היקום- ריאן ריינולדס.

מארוול לא מפסיקים - והנה קפטן אמריקה, הנוקם הראשון. (הערת אגב, אני כבר לא יכול לחכות לסרט שיאגד אותם יחדיו...)

וכמיטב המסורת- פריקוול. והפעם- אקס מן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2011, 23:57

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "סרטי קומיקס מתקרבים ובאים, נראה מאוד מבטיח"

אוקי, אז ראיתי את אקס מן הרגע, לא יכולתי לחכות.
ככה- הסרט כסרט מעולה. אהבתי את הפתיחה, כמחווה לאקס מן הראשון, אהבתי את העלילה, את האפקטים, וכמובן כמובן את הקטע של וולברין (כל האולם היה על הרצפה).

מה שלא אהבתי- חלק מהשחקנים לא היו בחירה טובה. ג'יימס מקאבוי כפרופסור X נראה יותר מדי סיסי, ואילו לעומתו מייקל פסבנדר כמגנטו היה בחירה מעולה, הזעם שלו נראה אמיתי, הנקמה נראתה אמיתית, והיה לו משהו בצורת המשחק שהזכיר את איאן מקאלן.
ג'נוארי ג'ונס- שמעתי עליה הרבה (לא ראיתי מד מן), תיארו אותה כפצצת מין אבל מאוד התאכזבתי.נראתה קצת זקנה, אולי כי הקיפו אותה בשחקנים צעירים.

בחירת הדמויות- היו מספר דמויות קטנות וקצת מעצבנות, כמו אנג'ל, באנשי ודארווין. גם האיש הרע שיוצר סופות נראה מאוד סיסי עם החליפה והתספורת המלוקקות. חבל. עזאזל היה דמות מעולה, וכמובן סבסטיאן שו, דהיינו קווין בייקון. חובבי טריוויה יזהו מספר שחקני עבר בתפקידים קטנים כמו ג'יימס רימאר, מייקל איירונסייד או ההוא שמשחק את השטן בסדרה ההיא שהיתה ב-YES.

אבל סה"כ- סרט טוב, למזלי לא היה בתלת מימד כך שלא גבו עליו אקסטרה.

מעניין מי יגלה את הכשל העלילתי בסרט בהתחשב באקס מן 3

ישן 07-08-2011, 11:46
  GTOR GTOR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.04.11
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני איתך... אמנם טובי מגווייר..."

אוקטופוס היה טוב מבחינת מראה.

אבל הגובלין היה גרוע. הוא נראה כמו פאוואר ריינג'רס בזמן שהוא אמור להיראות ככה:
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://lounge.moviecodec.com/images/polloption/green-goblin-17273.jpg]

בכלל הוא אמור להיות הרבה יותר רשע וציני באישיות שלו בסרטי ספיידרמן היו שחקנים בינוניים. לא היה שום דבר מיוחד. העלילה היתה גרועה וטיפשית. לספיידרמן לא היה כמעט אישיות. והם בגדול היו יותר מידי סטנדרטיים. בגלל זה אני תומך לגמרי בריבוט שיתן יותר פן רציני לספיידרמן כמו שצריך להיות לו

מי שזוכר את הסדרה המצויירת משנות ה90. בעצם שם היתה הגרסה לדעתי הכי טובה של ספיידרמן אפילו יותר מהקומיקס. הרבה יותר בוגרת עם דגש על עלילה ודמויות מאשר הסרטים. הסרטים באמת הרגישו יותר מידי כמו זבל של ילדים בני 13.
ישן 13-08-2011, 22:16

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "סרטי קומיקס מתקרבים ובאים, נראה מאוד מבטיח"

ראיתי היום את גרין לנטרן, ואני חייב לציין שהוא לא כל כך מוצלח.
ראשית- השחקן הזה מתחיל לעצבן, ואני חושב שסרט שלם על הכתפיים שלו זה עדיין לא נכון.
שנית- הסרט טיפה ילדותי. כן, ברור לי שכל האשכול מדבר על סרטי קומיקס, אבל יש ויש. איכשהו מצטייר אצלי שכל סרטי DC קצת ילדותיים (היחיד שיוצא מהכלל הוא באטמן, אבל רק אלו של נולאן, כנראה כי הקומיקס עליו הוא מבוסס שונה מעט מהקומיקס הרגיל, אלו עיבודים של פרנק מילר), בעוד למארוול יש אמנם כמה דביליים (כמו ארבעת המופלאים) אבל השאר בהחלט טובים, ואפלים הרבה יותר, כמו אקס מן, ספיידרמן, הענק והסרטים החדשים שכתבתי עליהם פה.

מה שכן, DC עשו מעשה מארוול והכניסו סצינה לאחר הקרדיטים. שוב הייתי אחד היחידים שנותרו לראות האם תהיה סצינה (לקח מסרטים קודמים של מארוול) ואכן היתה. לאור מה שקראתי, שהוזמנו עוד שני סרטים בטרילוגיה הצפויה, אני מניח שלסצינה הזאת יהיה משקל בהמשך.

עכשיו נותר לי רק לראות את הפלישה למערב (קאובוים נגד חייזרים, בשבוע הבא) וסיימתי את התחיבויותי לקוראים (לפחות הסרטים בהודעה הראשונה, מאז הצטרפו האוונג'רס ובאטמן לרשימה, ובעתיד ספיידרמן וסופרמן).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:01

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר