לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2011, 23:05
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
עובדת זרה המטפלת באביה של אשת ראש הממשלה: "שרה נתניהו פצעה אותי"

עובדת בבית ראש הממשלה, המטפלת באביה הקשיש של שרה נתניהו, טוענת כי נפצעה במהלך עימות עם אשת ראש הממשלה. ככל הנראה, חששו לכאורה בני משפחת נתניהו כי המטפלת גונבת כספים מהאב וכשהתעמתה אשת ראש הממשלה עם העוזרת - היא נפלה ונחבלה.

אף אחד מהצדדים אינו מכחיש שהיה דיון סוער ושניהם מאשרים כי אכן נפלה ונחבלה העוזרת. ככל הנראה, הועברו סכומי כסף גדולים מצד אביה של שרה נתניהו לחשבון הבנק של העוזרת, ועובדה זו עוררה את חשדם של משפחת נתניהו.

העוזרת טוענת כי היא נפלה כתוצאה מהוויכוח עם שרה, אך משפחת נתניהו טוענת כי היא נפלה ללא התערבות מצידה של אשת ראש הממשלה.

"היא רצה אליי, היא באה לכיוון שלי", סיפרה העוזרת בשיחה בלעדית עם חדשות 2, "פחדתי וזזתי אחורה, אז נפלתי אחורה ונשברה לי האצבע". העוזרת גם טוענת כי קיבלה יחס קשה מצד בתה של המטופל שלה. "אף פעם לא קיבלתי אוכל", היא אומרת, "כשביקשתי חופש לא קיבלתי, שרה מתנהגת לא יפה, כשהיא כועסת, היא לפעמים מקללת", סיפרה. על ראש הממשלה דווקא אמרה העוזרת כי "התנהג יפה".

עם זאת, משפחת נתניהו החליטה בסופו של דבר לא להתלונן נגד העוזרת על העברת הכספים לרשותה כביכול. לפי שעה היא ממשיכה לעבוד בבית ראש הממשלה.

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה לטענות האלה כי: "הגברת נתניהו אכן העירה בביתה לעובדת זרה על טיפול כושל ורשלני באביה הקשיש והחולה. המטפלת של מר בן ארצי פרקה אצבע אחת תוך כדי תנועה לא נכונה שעשתה, בלי מגע כלשהו עם הגברת נתניהו או עם כל אדם אחר. היא טופלה בידי רופא מומחה שקבע שהבעיה קלה ואינה מצריכה הפנייה לחדר מיון או טיפול נוסף".

http://www.mako.co.il/news-military...&pId=1575680455
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר