לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2011, 21:01
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ADIR02666 שמתחילה ב "שלום. התראת תשלום מגן דוד אדום מהתקופה שהייתי קטין"

תפנה לקופת החולים שלך (לקבלה). יש איזשהו קשר שאני לא יודע להסביר אותו בין מד"א לקופות החולים. כשאבא שלי נפטר הוזמן אמבולנס אלי הביתה וניסו להחיות אותו ללא הצלחה. זמן קצר לאחר מכן קיבלתי דרישת תשלום של מאות שקלים (באזור ה-500 ש"ח) עבור זה שהוזמן אמבולנס ומישהו אמר לי לפנות לקופת החולים שלי (דבר שנשמע לי מוזר כי מה הקשר?). הייתה שם פקידת קבלה שסיפרתי לה את השתלשלות העניינים והיא סיפרה לי שיש חוק או תקנה שקובע במפורש שאם הצוות של האמבולנס ניסה לעשות החייאה אז אין שום תשלום עבור הזמנת האמבולנס. היא הרגישה שמנסים לדפוק אותי ובשיחת טלפון אחת + פקס ששלחה כל העסק נגמר.

בקיצור, תפנה לקופת החולים שלך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2011, 16:15
  ADIR02666 ADIR02666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "תפנה לקופת החולים שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
תפנה לקופת החולים שלך (לקבלה). יש איזשהו קשר שאני לא יודע להסביר אותו בין מד"א לקופות החולים. כשאבא שלי נפטר הוזמן אמבולנס אלי הביתה וניסו להחיות אותו ללא הצלחה. זמן קצר לאחר מכן קיבלתי דרישת תשלום של מאות שקלים (באזור ה-500 ש"ח) עבור זה שהוזמן אמבולנס ומישהו אמר לי לפנות לקופת החולים שלי (דבר שנשמע לי מוזר כי מה הקשר?). הייתה שם פקידת קבלה שסיפרתי לה את השתלשלות העניינים והיא סיפרה לי שיש חוק או תקנה שקובע במפורש שאם הצוות של האמבולנס ניסה לעשות החייאה אז אין שום תשלום עבור הזמנת האמבולנס. היא הרגישה שמנסים לדפוק אותי ובשיחת טלפון אחת + פקס ששלחה כל העסק נגמר.

בקיצור, תפנה לקופת החולים שלך.

תודה פניתי לקופת החולים והמזכירה שם דיברה עם מגן דוד אדום וביקשה תדפיס של היום שבו הוזמן לי מגן דוד אדום. בתדפיס היה רשום כי הוזמן לי מתוך בית הספר ,על ידי הנהלת בית הספר. בנוסף היה רשום כי המגן דוד נכנס לתוך רחבת בית הספר בתאריך XX/XX/XXXX שבו הייתי קטין. בקיצור הלכתי לבית הספר למזכירות ושם אמרו לי שזה בעיה שלי ושאין להם רישום כי אחד המורים מבית הספר הזמין לי מגן דוד. דיברתי עם ההוצאה לפועל כי לא וויתרתי שלחתי להם מזכר+התופס ממגן דוד אדום והסברתי להם את כל המצב. בסופו של יום העורך דין של של ההוצאה לפועל התקשר ואמר לי כי אני לא צריך לשלם שום דבר וכי החוב עובר לבית הספר חחח.
מסקנה: ההצעה הראשונה ללכת לקופת החולים עזרה ל מאוד כי בלי התדפיס ממגן דוד שרק הם יכולים להוציא הייתי משלם כמו ילד טוב הכל.
מסקנה שנייה : לא לוותר גם הם זה גורם לכאבי ראש.

נערך לאחרונה ע"י ADIR02666 בתאריך 29-08-2011 בשעה 16:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר