לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2011, 15:04
  capochino capochino אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.11
|יעוץ| חייל עם חובות לחברת סלולר

צהריים טובים,

אני לא יודע אם הגעתי למקום הנכון , זה חדש לי.

סוכן של אורנג' תפס אותי לשיחה כשיצאתי בדיוק מהבסיס , ישבנו דיברנו שעתיים וסגרנו על חבילה מאוד מפתה.
מסתבר שמילה ממה שהוא אמר לא הסתדר בהמשך .
סיכמנו שאני ישלם לצורך העיניין 250 שקל כל חודש על חבילת הסלולר שלי + האייפון וכו' .

ויצא ששלמתי בחודש ראשון 500 שקל ובחודש שני 700 שקל ובחודש שלישי 400 וכן הלאה.

הגעתי למצב שאחרי החודשיים הראשונים קרסתי , חברת האשראי הפסיקה לתת לי שירות , הכרטיס אשראי בו אני משלם את ההוצאות של הדירה , נבלע לי בכספומט ובעיותי החריפו וכל זה בגלל שאורנג', "לא שמו לב " שאני משלם יותר פתאום . התקשרתי לאחר זמן מה כדי לברר על הסיפור ויצא שצדקתי ולכן הנציגת שירות מיד טיפלה ואמרה שלקראת החודש הבא זה יקוזז בחשבון.
המצב לא הסתדר ולא היה לי איך לשלם ועכשיו מדובר על חוב של כמעט 5000 שקל שאני צריך לשלם.

אני מאוד כועס על מה שקרה וזה מאוד מאוד תקע אותי בחצי שנה האחרונה , ואני ממש בטוח שאני הצודק פה והם הטועים לכן חשבתי להגיע לבית משפט.
אבל רציתי לפני זה להתייעץ האם כדי? האם החוב יוכל להתנקות לי אחרי פגישה בבית משפט?

או שעדיף לא להתעסק , להיות פרייאר ולשלם להם 5000 שקל + עזיבת החברה.

תודה רבה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2011, 21:32
  yuval14 yuval14 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.01
חייל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי capochino שמתחילה ב "|יעוץ| חייל עם חובות לחברת סלולר"

דבר ראשון... תכין מסמך מסודר את תאריכים ורשימת הבטחות\סגירות. לאחר מכן, תוכל לפנות ליעוץ משפטי ו\או לפנות בכתב (דגש בכתב) לחברת אוראנג.
דבר שני, אתה זכאי לפיצוי עקב החריגה, ותשובה של החזר בחודש הבא היא לא קבילה. אין כל סיבה טכנית שלא יחזירו לך את הכסף תוך 24 שעות (מלבד "בירוקרטיה" פנימית אשר מטרתה להתיש את הפונה).
עקרונית בית המשפט יכול לקבוע מה שבא לו (וחשוב להבין שבתי משפט בישראל מפרשים את החוק באופן הנוח לפי האגנדה של השופט).
עם זאת, אם אתה מאמין שאכן בוצעה הפרת התחיבות מצד אוראנג, וכן שנגרם לך נזק - זכותך לבקש פיצוי.
מומלץ להפנות תחילה מכתב מנומס לגברת עינת רום (סמנכ"ל שירות לקוחות פרטיים), וכן לכתב את גברת עמליה גלזר (אחראית אחריות תאגידית) תוך ציון שורת הליקויים והנזקים. חשוב להזכיר להן שמצופה מחברה ציבורית לעמוד בנורמות מתאימות, ולפיכך אתה ממתין לתשובתן בכתב.
כדאי גם שתקרא באינטרנט על:
חוק החוזים - כללי, חוק החוזים - תרופות בגין הפרת חוזה, דיני נזיקין, וחוק החברות - אחריות ציבורית של נושא משרה בתאגיד.
לעתיד כדאי שתדע: מה שלא רשום וחתום, זוכה להכחשה מצידם של הגופים הגדולים לא פעם. ודבר שני, איש מכירות הוא איש מכירות, בד"כ דקה אחרי שמכר, הלקוח כבר לא מעניין אותו.

נערך לאחרונה ע"י yuval14 בתאריך 28-08-2011 בשעה 21:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר