לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2011, 12:02
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]|ROTFL| איך..."

לא יצאתי נגד הדת של אף אחד.... יצאתי בהצהרה מלאת גיחוך על כל האנשים שיודעים בדיעבד מה עמד לקרות... הרבי הזה איננו יותר מכובד מאורן זריף, אורי גלר או כל אדם אחר המתיימר ליכולות נבואיות. לדת אין שום קשר לכך.

ההבדל ביני ובינך, שעושה אותך דתי ואותי לא, זה שאתה מאמין שדרך החיים שלך טובה יותר ומחפש לכפות אותה על אחרים, ואינך מסוגל לכבד את אמונתם של אחרים ואפילו תאמין שהיא שגוייה. אתה מקבל, מסיבה זו בלבד, תגובות ברמה הולמת. תשים לב שאני לא מוקיע פה אף אחד מהאתאיסטים שלא כופים את אמונתם על אחרים (להיפך, די מכבד קבוצה נכבדת מהם)....

הבעיה הגדולה עם האמונה שלך איננה חוסר האמונה באלוהים אלא הרצון לכפות, בצורה ג'יהאדית למדי, את האמונה הזו על מי שלא חולקים בה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2011, 06:36
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "[b]אני לא מכיר את המקרים האלו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.e.f
אני לא מכיר את המקרים האלו אבל שיהיה...

הינה, אתה לא מכיר, אבל מסתבר שכן כפו וכן נעשו נסיונות לכפיה, למרות מה שאתה כותב, כי מה לעשות שאתה לא מכיר את המקרים.

אם זה היה ניסיון, אז הוא נשאר ככזה, זו עדיין לא כפייה
.

זה לא היה סתם נסיון, זה היה נסיון לכפייה, כפייה שאתה כל כך משבח וכל-כך רוצה. בסופו של דבר, לעומת שנות ה-50, לא הצליחו לכפות את האתאיזם, כי הצליחו לעשות על זה מספיק רעש.

אתה לא יודע מה השיקולים מאחורי ההחלטה הזו, אז איך אתה כ"כ בטוח שזו כפיית אתאיזם? אולי הם לא רוצים איש עם כיפה, כמו שהם לא רוצים איש שמן?

ועכשיו נשאלת השאלה- למה? גם המשתתפים בפרסומת לטונה שאלו את זה, ולא קיבלו תשובה מספקת.

לא, לא מדובר בהתחמקות, אני לא יודע מה קורה בצרפת וגם לא אכפת לי.

בהתחלה רצית כל-כך כפייה ואמר תשאתה לא רואה נסיונות של זה, אחר כך כשהבאתי דוגמה של ברית המועצות טענת שזה לא רלוונטי כי היא כבר לא קיימת, אחר כך כשהבאתי דוגמה של צרפת טענת שזה לא רלוונטי כי אתה רוצה מישראל, ואחרי שהבאתי דוגמאות של כפיית אתאיזם מישראל, טענת שאתה לא מכיר את המקרים. ופה בדיוק קבור הכלב- אתה לא מכיר את המקרים, אבל הם קרו, כך שאתה לא יכול לטעון שלא הייתה כפייה.

ישן 31-08-2011, 04:14
צלמית המשתמש של y.e.f
  משתמש זכר y.e.f y.e.f אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.09
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "[QUOTE=y.e.f]אני לא מכיר את..."

זה לא היה סתם נסיון, זה היה נסיון לכפייה, כפייה שאתה כל כך משבח וכל-כך רוצה.

הניסיון הצליח? לא! משמע אין כפייה.
ואני רוצה ציטוט שבו אני תומך בהסרת מזוזות ללא התחשבות בדיירים, תודה.

ועכשיו נשאלת השאלה- למה? גם המשתתפים בפרסומת לטונה שאלו את זה, ולא קיבלו תשובה מספקת.

יופי, אתה לא יודע, אבל זה לא מנע ממך לצאת בהאשמות.

בהתחלה רצית כל-כך כפייה ואמר תשאתה לא רואה נסיונות של זה, אחר כך כשהבאתי דוגמה של ברית המועצות טענת שזה לא רלוונטי כי היא כבר לא קיימת,
אחר כך כשהבאתי דוגמה של צרפת טענת שזה לא רלוונטי כי אתה רוצה מישראל, ואחרי שהבאתי דוגמאות של כפיית אתאיזם מישראל,
טענת שאתה לא מכיר את המקרים. ופה בדיוק קבור הכלב- אתה לא מכיר את המקרים, אבל הם קרו, כך שאתה לא יכול לטעון שלא הייתה כפייה.

כשאיש כותב בפורום ישראלי: די לכפייה האתאיסטית, במהלך ויכוח שקשור לדת, די ברור שהוא לא מדבר על ברית המועצות או צרפת, לא?
מה הקשר לעובדה שאני לא מכיר את המקרים? הנה עכשיו אני מכיר את המקרים, מה השתנה? כלום, לא אמרתי שהם לא התקיימו, אלא שאי אפשר לומר בוודאות שזו כפייה אתאיסטית (או כפייה בכלל).
ישן 28-08-2011, 17:20
צלמית המשתמש של y.e.f

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=y.e.f]בניגוד לאנשי ימי..."

אני לא כופה את אורח החיים שלי על אף אחד ואני לא רוצה לכפות את אורח החיים שלי על אף אחד.

אני מתנגד לכפייה, הבעיה היא שאנשים כמוך מכבדים כפייה מצד אחד ומתנגדים לרצון למנוע כפייה מהצד השני וכך מאפשרים לפשעים להמשיך להתבצע.

למה אתה מקבל את העובדה שכופים על תינוקות מנהג ברברי, אבל מתנגד לרצון למנוע את הכפייה הזו, בטענה שזו כפייה?

לא אכפת לי מאמונה של איש, אלא אם האמונה הזו כוללת פגיעה באחר.
וזה עצוב שאנשים אטומים מכדי להבין דבר כ"כ בסיסי.

הכפייה האתאיסטית שאתה מדבר עליה היא התנגדות לכפייה.
בדיוק כמו שוטר שמונע מגבר לאנוס אישה.

אני לא רואה משהו שלילי בכפייה הזו, למרות שהיא כלל לא קיימת, לצערי.
ישן 28-08-2011, 19:19
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "אני לא כופה את אורח החיים שלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.e.f
אני מתנגד לכפייה, הבעיה היא שאנשים כמוך מכבדים כפייה מצד אחד ומתנגדים לרצון למנוע כפייה מהצד השני וכך מאפשרים לפשעים להמשיך להתבצע.

אתה משקר. תביא מקום אחד שבו תמכתי באיזשהו סוג של כפייה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.e.f
למה אתה מקבל את העובדה שכופים על תינוקות מנהג ברברי, אבל מתנגד לרצון למנוע את הכפייה הזו, בטענה שזו כפייה?

שוב, אתה משקר. אני מתנגד לאיסור בחוק על ברית מילה אבל בה במידה מתנגד לברית מילה בגיל 8 ימים בדיוק בגלל שמדובר בכפייה של דת (ולא בגלל שמדובר במנהג 'ברברי' לכאורה).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.e.f
הכפייה האתאיסטית שאתה מדבר עליה היא התנגדות לכפייה.
בדיוק כמו שוטר שמונע מגבר לאנוס אישה.

אהה, אז להיות דתי זה פשע. להאמין באלוהים זה פשע. טוב, תודה שהבהרת לנו שאתה אדם שקול, פתוח אופקים וכלל לא ג'יאהדיסט.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.e.f
אני לא רואה משהו שלילי בכפייה הזו, למרות שהיא כלל לא קיימת, לצערי.

אתה לא רואה בה משהו שלילי (כלומר היא קיימת, אחרת לא היה מה לראות בה, שלילי או חיובי)

אתה טוען שהיא לא קיימת אחרי שהבאת דוגמה בעצמך על ניסיון להכניס כפייה כזאת....

אתה שקרן. אין לי מילה אחרת.

ישן 29-08-2011, 03:37
צלמית המשתמש של y.e.f

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=y.e.f] אני מתנגד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אתה משקר. תביא מקום אחד שבו תמכתי באיזשהו סוג של כפייה.

אתה לא תומך בכפייה, אתה רק לא רוצה למנוע אותה.

win win situation

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogu
שוב, אתה משקר. אני מתנגד לאיסור בחוק על ברית מילה אבל בה במידה מתנגד לברית מילה בגיל 8 ימים בדיוק בגלל שמדובר בכפייה של דת (ולא בגלל שמדובר במנהג 'ברברי' לכאורה).

למה אתה מתנגד? אין פגיעה פיזית? אין הפרה של זכויות אדם?
אתה מתנגד גם לאיסור על גניבה? אונס? כריתת דגדגנים? רצח?

"ולא בגלל שמדובר במנהג 'ברברי' לכאורה" נכון הוא לא ברברי, למה להגזים?
השמוק הקטן והצווחני חווה את אורגזמת חייו, בזמן שדוס עם הרפס חותך לו את איבר המין ומבצע בו אקט אוראלי, בפעם הבאה תדייק.
ציטוט:
אהה, אז להיות דתי זה פשע. להאמין באלוהים זה פשע. טוב, תודה שהבהרת לנו שאתה אדם שקול, פתוח אופקים וכלל לא ג'יאהדיסט.

אם זה מה שהבנת, אתה ממש חכם.

ציטוט:
אתה לא רואה בה משהו שלילי (כלומר היא קיימת, אחרת לא היה מה לראות בה, שלילי או חיובי)

אתה טוען שהיא לא קיימת אחרי שהבאת דוגמה בעצמך על ניסיון להכניס כפייה כזאת....

טוב, אתה לא מבין אז אני אעזור לך.

התנגדות לכריתת עורלות= כפייה אתאיסטית.
התנגדות לאיסור מכירת חמץ בפסח= כפייה אתאיסטית.
התנגדות לאיסור פתיחת בתי עסק ביום כיפור= כפייה אתאיסטית.
התנגדות לאיסור עבודה בשבת=כפייה אתאיסטית.

כשאתה ושכמותך מכנים כל התנגדות לכפייה הדתית שלכם " כפייה אתאיסטית"
אני נאלץ לדבר בשפתכם, האם היא קיימת? לא!
אם הייתה קיימת התנגדות לכפייה הדתית(ובשבילך כפייה אתאיסטית) היא הייתה בדיוק אותה "כפייה" שמתקיימת כשמונעים אונס, רצח, פריצה וכו...
ישן 29-08-2011, 06:05
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]אתה משקר...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.e.f
אתה לא תומך בכפייה, אתה רק לא רוצה למנוע אותה.

win win situation
.

לא משנה באיזה צבעים ובאיזה הדגשות תשתמש, שקר הוא עדיין שקר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.e.f
למה אתה מתנגד? אין פגיעה פיזית? אין הפרה של זכויות אדם?
אתה מתנגד גם לאיסור על גניבה? אונס? כריתת דגדגנים? רצח? .

באין לך משהו קונקרטי לסתור בו את הטענות מהפוסט הקודם שלי אתה פונה לדה-לגיטימציה NIFית...וממשיך להשוות בין אמונה באלוהים לבין פשע..... ואז אתה קורא לאחרים ברברים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.e.f
"ולא בגלל שמדובר במנהג 'ברברי' לכאורה" נכון הוא לא ברברי, למה להגזים?
השמוק הקטן והצווחני חווה את אורגזמת חייו, בזמן שדוס עם הרפס חותך לו את איבר המין ומבצע בו אקט אוראלי, בפעם הבאה תדייק.

אההה דוס עם הרפס מבצע בו מין אוראלי.... מתי בפעם האחרונה היית בברית מילה? אתה יורק פה ססמאות בלי בבסיס ובלי טיפה של אמת...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.e.f
אם זה מה שהבנת, אתה ממש חכם.

מה שאני מבין זה בעיקר שבשם השנאה אתה מוכן לשקר בפה מלא קבל עם ופורום.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.e.f
טוב, אתה לא מבין אז אני אעזור לך.

התנגדות לכריתת עורלות= כפייה אתאיסטית.
התנגדות לאיסור מכירת חמץ בפסח= כפייה אתאיסטית.
התנגדות לאיסור פתיחת בתי עסק ביום כיפור= כפייה אתאיסטית.
התנגדות לאיסור עבודה בשבת=כפייה אתאיסטית.

בתחילה חשבתי לנסות ולהסביר לך מדוע אני מתנגד לשלושה מארבעת האיסורים האלו ואילו פעילויות אני לקחתי בהן חלק (בניגוד לרק להנפיץ שקרים באינטרנט) כדי למנוע אחד מהם... אבל אז חשבתי לעצמי... השנאה מעבירה אותך על דעתך, השקרים שנוטפים מפיך לא יפסיקו למול האמת...
אז כל מה שאומר.. מאחר וכל כך לא טוב לך עם פסח ויום כיפור, למה לא תלך לאיזו מדינה אירופאית נאורה במקום להיות במדינה יהודית?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.e.f
כשאתה ושכמותך מכנים כל התנגדות לכפייה הדתית שלכם " כפייה אתאיסטית"
אני נאלץ לדבר בשפתכם, האם היא קיימת? לא!
אם הייתה קיימת התנגדות לכפייה הדתית(ובשבילך כפייה אתאיסטית) היא הייתה בדיוק אותה "כפייה" שמתקיימת כשמונעים אונס, רצח, פריצה וכו..

אתה ושכמותך? אין עוד אדם אחד בעולם כמוני, והעולם אסיר תודה על כך.

ואתה ממשיך עם הדמגוגיה של השוואת האמונה באלוהים לפשע... טוב מאוד...

סע לנורבגיה, הNIF צריכים "ליברלים נאורים לוחמי חופש" כמוך במחנות שטיפת המוח האנטישמיים שלהם...

ישן 30-08-2011, 05:09
צלמית המשתמש של y.e.f

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=y.e.f]אתה לא תומך..."

ציטוט:
לא משנה באיזה צבעים ובאיזה הדגשות תשתמש, שקר הוא עדיין שקר.

אפשר לדעת איפה שיקרתי?

באין לך משהו קונקרטי לסתור בו את הטענות מהפוסט הקודם שלי אתה פונה לדה-לגיטימציה NIFית...וממשיך להשוות בין אמונה באלוהים לבין פשע..... ואז אתה קורא לאחרים ברברים.

תענה לי על השאלה: למה אתה מקבל פשעים מסויימים ומתנגד לאחרים?
למה אתה מתנגד למניעת פגיעה בתינוקות?

לא השוותי בין אמונה באלוהים לבין פשע, ואם הייתי עושה כן, איפה בדיוק אתה רואה ברבריות?

אההה דוס עם הרפס מבצע בו מין אוראלי.... מתי בפעם האחרונה היית בברית מילה? אתה יורק פה ססמאות בלי בבסיס ובלי טיפה של אמת...

הרפס, איידס, למי אכפת? זה רק תינוק.
רגע! אין בסיס של אמת? אתה רוצה לומר שהשמוק הקטן לא צורח בגלל שרשרת של אורגזמות מטורפות? מוזר...

לא חותכים לו את הזיין? אז מה עושים שם?

מה שאני מבין זה בעיקר שבשם השנאה אתה מוכן לשקר בפה מלא קבל עם ופורום.

אתה עדיין חכם.

בתחילה חשבתי לנסות ולהסביר לך מדוע אני מתנגד לשלושה מארבעת האיסורים האלו ואילו פעילויות אני לקחתי בהן חלק (בניגוד לרק להנפיץ שקרים באינטרנט) כדי למנוע אחד מהם... אבל אז חשבתי לעצמי... השנאה מעבירה אותך על דעתך, השקרים שנוטפים מפיך לא יפסיקו למול האמת...
אז כל מה שאומר.. מאחר וכל כך לא טוב לך עם פסח ויום כיפור, למה לא תלך לאיזו מדינה אירופאית נאורה במקום להיות במדינה יהודית?

גיבור! אתה ראוי לקבל את מדליית המוסר הכפול המוזהב.

ולמה שלא תשמור את העצות המטומטמות שלך לעצמך?

ישן 30-08-2011, 05:54
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]לא משנה באיזה..."

אתה טוען שאני לא מתנגד לברית מילה, אף כי במפורש אמרתי בעבר שאני מתגד לה - שקר.

ההבדל הוא שבניגוד לך אני לא חושב שצריך איסור גורף (כפייה) בחוק נגד אלא שינוי\התאמה של השיטה כדי שלא תהיה עם כפייה (IE: לעשות את הברית למי שמעוניין בגיל שבו הוא יכול לבחור בה בעצמו)...

אתה ממשיך ולשים את הדת עם פשע באותו המשפט בלי בושה אבל מיתמם וטוען שאתה לא משווה.

אתה ממשיך לטעון שהמוהל מבצע מין אוראלי ו\או מעביר מחלות מין לתינוקות - שקר.

למה אתה מחפש לכפות את אורח החיים שלך על אחרים, ממש לא מובן לי. אף אחד לא אסר עליך לאכול חמץ בפסח או לנסוע ביום כיפור... השנאה החולנית שלך לכל דבר שקשור בדת היא פשוט מפחידה... אני מקווה שהיא לא תרעיל אותך

ישן 28-08-2011, 12:22
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "אתה רואה, אתה מחרבן על אמונה..."

ראשית, את השימוש בצואה תשאיר לעצמך.

שנית, הזורע דמע יקצור יגון.. אתה מתנהג בצורה לא מכובדת, מקבל תגובה הולמת ואז, על מנת שלא להתמודד עם העובדה שאתה עצמך הגורם למצב, אתה משליך ומאשים את זה שמגיב אליך בצורה הולמת כמי שלא מכבד אלפי אנשים.

הדת שלך, של כפיית האתאיזם, היא הבדיחה הכי גדולה... באופן שאולי יפתיע אותך, דווקא האתאיסטים המשכילים פה, שיכולים לגבות את אמונתם בהסברים מדעיים של ממש, בתורות שהוכחו מעבר לכל ספק סביר, יודעים גם לכבד את זכותם של אחרים לאמונה שונה, גם כאשר אינם מסכימים איתם...

ורק כדי להזכיר לך שאינך מדבר עם אדם חובש כיפה פה... הנה שרשור שבו עשית כבוד רב לג'יהאד האתאיסטי

ישן 28-08-2011, 12:54
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "אתה חושב שלרדת על אורן זריף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
אתה חושב שלרדת על אורן זריף זה בסדר אבל שאני יורד על דתים אחרים זה לא בסדר ?

מה? אתה הוזה או משהו? אמרתי במפורש שנביאים בדיעבד הם לא מכובדים, וכל העניין לא קשור בכלל לדת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
מה זאת הצביעות הזאת ?

אתה הוזה כנראה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
ואתה מדבר על אמונה בבריאת העולם וסדרי עולם בעוד שאני לרוב צוחק על דתיים שחושבים שאם הם יעשו א' אז אלוהים יעשה ב'.

ומניין לך שהוא לא?
מניין לך שכל אלו ששרדו את אושוויץ כשהם מלאים באמונה, שרדו בלי קשר למעשיו?
מנייך לך שכל אלו חדורי האמונה שהתפללו ומה שהתפללו לו קרה, היו רק הזוכים בסיכוי רנדומלי?

אתה צוחק על אנשים שיכולים להביא לך מקרים שבו הם התפללו ומה שביקשו אכן קרה ואתה לא רואה מי המגוחך...

ישן 28-08-2011, 13:51
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]אלוהים נתן......"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
אנחנו מדברים על אלוהי הפוליזים או על אלוהי היהודים ?

אני מדבר על אלוהים. לאף אחד אין בעלות עליו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
אם אתה אומר שיש אלוהים, אבל הוא לא קשור לארוע כל כך גדול ומשמעותי ( למרות שאתה אומר שהוא כן הציל מתפללים בשואה ) אז למה אלוהים כן קשור ?

לכך שאנחנו כאן.
האם עלה בדעתך שאולי הוא יושב שם ומסתכל על מה שברא בעניין בלי לדחוף אירועים, נותן לבני אדם לפעול לפי ראות עיניהם, ומתערב אך ורק במקומות שבהם הוא מוצא לנכון?
למה אתה ממשיך לטעון שאלוהים הוא גננת? האם האדם הוא ילד בגן?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
לגשם, לרעידות אדמה ?

בהתחשב בכך שיצר את הלוחות הטקטוניים דפוסי מזג האוויר, אני מתאר לעצמי שהוא קשור בצורה עקיפה אליהם...

הוא גם קשור לסיבה שהטווס כל כך יפה וכל כך כחול-טורקיז..

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
מה אלוהים שווה אם הוא לא מתערב בכלום?,

אתה מניח שהתערבות של אלוהים תהיה לעשות את הדברים עבורך כאילו הוא משרת שלך או כאילו הוא הגננת...
אולי אלוהים כן מתערב אך טחו עיניך למראות?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
היתכן שאלוהים לא קיים ?...

ייתכן. זכותך להאמין בכך. אמונתך זו איננה יותר מבוססת מהאמונה שאלוהים כן קיים. על כן, אל תכפה את האמונה הזו על אחרים. זה כל הסיפור.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:47

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר