לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2011, 14:57
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
צריך קצת הכוונה..

שלום לכולם.

אני חושב שאיזה שנתיים לא כתבתי פה כלום,מדי פעם נכנס לקרוא קצת אבל גם את זה נראה לי הרבה זמן לא עשיתי.בכל מקרה,ברוכים הנמצאים
לפני כמה חודשים יצאתי ממערכת יחסים של שנתיים וחצי,בסופו של דבר אני סיימתי אותה כי היא עבדה כבר ממש לא כמו שצריך ולא היה שום טעם לנסות ולהמשיך לתקן ולתקן.זה בערך מה שעשינו כל החצי שנה האחרונה מהשנתיים וחצי האלו.
חוץ ממנה,לא הייתה לי ממש מערכת יחסים יציבה או ארוכה.
תמיד דברים היו נתקעים בדרך או שנגמרים מהר.
תמיד הייתי נתקל ב"אני לא יודעת מה אני רוצה מעצמי" ובכל מיני התנהלויות מוזרות עם בחורות מוזרות.
ת'אמת שבזמן האחרון קצת התחלתי יותר"לפרוח".יוצא לי להכיר יותר,לדבר יותר,לנסות יותר אבל אני חושב שיש סיכוי שהראש שלי נשאר קצת בן 18 ואולי אני הוא זה שעכשיו שדברים עלולים להתקע או לא להצליח בגללו.
במשך השנתיים וחצי שהייתי במערכת יחסים לא היה לי שום דבר מהצד,לא ניסיתי להשיג ולא זרמתי עם הזדמנויות שקפצו.
אולי אפשר לקרוא לזה שאני כרגע"לא בכושר".
לפני כמה חודשים יצא לי להכיר מישהי,שדיי מיוזמתה.התחלנו להתקשקש קצת בטלפון,נפגשנו פעם אחת-המשכנו להתקשקש בטלפון.יצאנו פעם שנייה לסרט,היה כיף ונחמד אבל בערך אחרי זה הקשר התנתק.
הרגשתי שהיא דיי יבשה ושאם אני לא ינסה להזיז משהו וליזום משהו לא יקרה פה כלום.אז פשוט עזבתי.
לדעתי לכל הפחות היא כן צריכה להראות קצת עניין,ובגלל שמה שראיתי שאני מקבל זה בעיקר יובש אז לא ממש המשכתי לנסות להמשיך את זה.
עוד מקרה שהיה לי לאחרונה..איזה ידידה מהעבר הרחוק(גיל 17 בערך) החליטה פתאום ליצור קשר.
זאת מישהי שהיינו ביחד פעם לאיזה שבועיים->לא הלך.אחרי תקופה מסויימת חשבנו שניסינו שוב וזה גם לא הלך.
בסופו של דבר היינו דיי ידידים כזה ובאיזה שהוא שלב של החיים כל אחד המשיך לדרכו,אני לצבא,היא עשתה יג-יד והתגייסה והקשר דיי התנתק עד שיום אחר נתקלנו שוב אחד בשני.
השיחת טלפון הראשונה שלנו הייתה יותר משעה,היה ממש כיף לדבר וזה דיי המשיך להתגלגל למקום טוב.
קבענו שנפגש באותו באותו סופ"ש ויצאנו לסטנד אפ.
ת'אמת ההרגשה שהיא נתנה לי במשך אותו שבוע ובאותו יום שישי שזה דיי הולך להיות סוג של דייט,אולי לא באופן רשמי.אבל שהפגישה הזאת היא מעבר לפגישה של 2 ידידים שלא נפגשו הרבה זמן.
ואחרי הערב הזה הקשר לאט לאט התחיל להתנתק גם,ושוב.אם אני לא יזום שיחה,יתקשר,ישאל מה ענינים,איך עבר היום וכל זה היא לא תתקשר.
אחרי זה נפגשנו עוד פעם אחת ומאז לא דיברנו בכלל.כנראה שלא קראתי אותה נכון,או שקראתי נכון והיא לא קראה את עצמה נכון.הכל יכול להיות..
למה דברים בורחים לי מהידיים?משהו בגישה שלי לקשר דפוק?אין לי בעיה לקבל ביקורת.
אולי אני פשוט לא יודע לגלגל כמו שצריך התחלה של משהו?אולי אני מצפה שיקרו דברים שבאמת מתאימים לגיל 18 ולא לגיל 22?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר