לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2011, 14:49
  st379 st379 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי oplo1234 שמתחילה ב "למה נראה לך שמישהו ירצה לעזור?"

חרא צבא , סיימתי לקבל פקודות מקצינים מטומטמים חסרי חיים שרק נהנים להתעלל בחיילים שלהם. השלמת בגרויות ופסיכומטרי על חשבוני כי הקצין שלי החליט לבטל לי את הקורס פסיכומטרי שביקשתי. אין סיכוי שאני אשרת את הצבא המסריח הזה בחיים. ובגרויות חס וחלילה שיתנו ללוחם להשלים 5 יחידות במתמטיקה רק 4, גם על זה הייתי צריך לשלם. ואז עוד חבר שלי בא ואומר לי אני הרווחתי 150 אלף שקל בזמן שלך יש רק 10 אלף בבנק. ומה אני אגיד לו????? אמכור לו איזו קלישאה שהשירות זה חשוב או שאתה צריך לתרום למדינה כדי שהיא תחרבן עלייך בהמשך? עשיתי 3 שנים כדי לשלם על השלמת בגרויות ופסיכומטרי, תואר ראשון זה 40 אלף שבהם המדינה לא תעזור לי בכלל ואני אצטרך לעבוד שנה לפחות כדי שיהיה לי את זה. ועוד הייתי מורעל על קרבי לפנ השירות רק עכשיו אני מבין איזה טיפש הייתי ששירתתי מהתחלה כשחלק מהחברים שלי שלא עשו צבא כבר עם דירות שכורות ורכבים והתחילו מזמן לימודים לתואר ראשון בזמן שלי יש עוד איזה שנה לפחות עד תחילת התואר.

חוץ מזה מי אתה שתשפוט אותי אתה יודע מה המצב כלכלי והמשפחתי שלי? אתה חתיכת אפס אני עכשיו צריך לעבוד ולהרוויח כסף מבלי שהצבא הזה יתערב לי בחיים. ובטח אתה לא תתרום לי כסף אם אני אגיע למצב קשה או הצבא חס וחלילה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2011, 16:10
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
נשמה, שימוש בסימני פיסוק לא יזיק ואף יועיל
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי st379 שמתחילה ב "חרא צבא , סיימתי לקבל פקודות..."

קשה מאוד לקרוא (ולהבין) את התגובה שלך.

אם הבנתי נכון, אתה "קצת" ממורמר וכועס על המערכת, שזה בסדר. זכותך. אתה רק צריך להבין שהצבא הוא לא תוכנית כבקשתך ולא כל מה שאתה רוצה אתה יכול לקבל.
כולנו נכווינו מהצבא בנקודה כזאת או אחרת, מי יותר ומי פחות.
אגב, אני לא יודע איך זה היום, אבל בתקופתי (השתחררתי בסוף 2003) לא ניתן היה לעשות פסיכומטרית על חשבון הצבא, אלא רק לקבל ואוצ'ר לקורס מוזל *לאחר* השחרור.
לגבי השלמת בגרויות - בתקופתי היה ניתן רק במקצועות מסוימים, וגם אז מדובר על השלמה בסיסית, לא 5 יח"ל מתמטיקה למשל.

חלק נכבד מחברי הפורום שירתו בתפקידי לחימה ביחידות שונות, ואחר כך למדו במוסדות להשכלה גבוהה. ברוב עוונותיי אני נמנה על אותו חלק.
במהלך 4.5 שנות הלימודים (3.5 באוניברסיטה + שנה התמחות) לא היתה שנה אחת שלא היה לי בה אימון או תע"מ, לפעמים אפילו שניהם, ולא היתה שנה אחת שלא נזקקתי לחסדי ועדות החריגים של הפקולטה על מנת שיאשרו לי מועדי ג' (ופעם אחת אפילו מועד ד') עקב שירות מילואים.
אין מה לעשות, זאת המציאות שאנו חיים בה, ועד שלא יהיה שלום עם כל שכנותינו, ועד שלא נוכל לעשות אבובים בפרת ובחידקל, כנראה שעדיין נצטרך להתגייס לצבא ולעשות מילואים מכוח חוק.

בעניין שאלותיך בפתיחת האשכול:
1. לא יודע.
2. כן.

אגב, את המחמאות והכינויים (חתיכת אפס) אתה מתבקש לשמור מחוץ לפורום.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 06-09-2011 בשעה 16:13.
ישן 06-09-2011, 16:45
  st379 st379 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "נשמה, שימוש בסימני פיסוק לא יזיק ואף יועיל"

כנראה שבמכוון בחרת להתעלם מהחלק שבו ציינתי את התקדמותם של אלה שלא עושים צבא, ושלא נדבר בכלל על מילואים. אם לך זה לא מפריע זה בעיה שלך, לי זה מפריע. איש, איש באמונתו יחיה. אני בוחר להפסיק את תרומתי, עקב התקדמות זו של חלק מחברי. כל הכבוד לך שאתה משלב את שניהם, לי לא מתחשק אפילו לנסות. יש לי את הבעיות שלי שלא בא לי לחלוק איתך ועם חברי הפורום והצבא הזה חירבן עלי מספיק. אם זה היה מיעוט שלא מתגייס והתקדם בהרבה מהמצב שאני נמצא בו כרגע, אז הייתי מתעלם, אבל כשהמצב לפי מה שאני רואה זה כמעט חמישים-חמישים במתגייסים והלא מתגייסים והם עוד נהנים מהטבות על כך שהם לא התגייסו לא ממש מתחשק לי לתרום יותר. אני מקווה שפיסקתי מספיק, בשבילך. מקסימום אני אעשה בגרות בלשון עוד פעם, כמובן לא על חשבון הצבא, לא הייתי רוצה לנצל אותו חלילה וחס.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר