לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2011, 20:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני דווקא מבסוט. המגלומניה שלו זה בערך הדבר היחיד שיכול להפיל אותו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "טורקיה מאיימת: נשבש את חיפושי הנפט של קפריסין היוונית"

האיש סופר-פופולרי בארצו, הוא מצליח מאוד כלכלית, ומקפיד לעשות את הצגות המתינות בכל הנוגע למערב.
כמה שישתולל יותר בכיוון של "אירופה הלבנה", כן ייטב לנו.

קפריסין היוונית היא חברה מלאה באיחוד האירופי (שנה הבאה תהיה נשיאה תורנית) - ובטורקיה יש קונצנזוס
מלא סביב הרצון להצטרף לאיחוד (למרות שהרוב מבין שזה לא יקרה), או לפחות לקבל מעמד של שותפה
מועדפת. אני לא חושב שאיומים צבאיים על חברות באיחוד מקדמים את האג'נדה הזו - ועוזרים לבחור בתוך
הסבך הגדול שבמסגרתו הוא מנסה לפורר לאט-לאט את כל הישגי אתתורכ (הדחת גנרלים, פתיחת אקדמיות
למסלמים, רצון לשנות את החוקה - כל אלה יוצרים חרדות גדלות והולכות בקרב קבוצה משמעותית במדינה,
וקריטית להתנהלותה הכלכלית, הצבאית והבינ"ל - וזה עלול להתפוצץ. גם אם ינצח, זה יחליש אותו).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2011, 22:19
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אמא שלי, שהיא אשה חכמה ביותר סיכמה את ההתנהלות האנושית בשתי "הכל אישי". היא צודקת...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "קשה לי להבין את המהלך הזה...."

כדי להבין את ההתנהלות הטורקית, צריך להיכנס למה שעובר על ארדואן עצמו. לצערי, אין לי מושג מה קורה
שם, אבל אני מוכן להמר שזו הסיבה הראשית לכל מה שקורה עם "המדינה החשובה מאוד" הזו...

טורקיה היא באמת בעייה קטנטנה. השמאל מנסה לנפח אותה כדי להלחיץ ראש ממשלה שלצערנו נוטה יותר
מדי להתרגש ממה ששונאיו צועקים באזניו...

ג'יימס בייקר הוא איש מגעיל, מתנשא וכנראה שאנטישמי לא קטן. ב1991 איימו על בוש האב במשבר עם
היהודים אם ייכנס לעימות עם שמיר (בוש האב ובייקר משתייכים לזרם השמרני העתיק, זה שנמחק כמעט לגמרי
במפלגה הרפובליקנית) - ובייקר אמר את המשפט ההיסטורי: Fuck the Jews - they don't vote for us anyway".
משפט ריחני למדי - אם כי לטעמי לא אנטישמי. מעבר לריחניות של המשפט - הוא היה נכון לגמרי מנקודת
המבט של בייקר" בייקר היה סעודופיל (מסיבות מכוערות וצפויות) וחשב שהתרחקות מישראל טובה לארה"ב.
היהודים בכל מקרה נטו להצביע לדמוקרטים (גם אצל בוש הבן, ידיד ישראל ענקי - היהודים הצביעו לגור וקרי
באחוזים עצומים), ולא הגיוני, מבחינת בוש האב ובייקר, לשנות מדיניותם רק בגלל שקבוצה שבין כה עויינת
אותם, מתנגדת לה.

לו ביבי היה פחות ביבי, היה ראוי שיאמר על "המחאה"/התקשורת/ארדואן וכל שאר הגורמים שבכל מקרה
רוצים בנפילתו, בין צעקה אחת לשנייה בגנותו: Fuck the.... they don't vote for me anyway...

במידה ולא ינהג כך, יש בהחלט סיבה טובה לאלה שאשכרה מנצביעים עבורו - להתחיל לחשוב פעמיים בטרם
יחזרו על הצבעתם...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר