לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2011, 22:14
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
התנצלות

כן זה כן אשכול פרודיה על האשכול הזה ולא אשכול לבקש סליחה מאנשים שפגעתי בהם גם בצדק או באשמתי בלבד.

יש משתמשים שהתלוננו בפרטי על זה שבסוף השבוע האחרון לא פתחתי אשכול "ממליץ לכם להימנע מלצפות בסרט הפורנו". הם אמרו או עשו דברים לא יפים ולכן זכו לקבל ממני בפרטי בצדק תגובות לא יפות ולהיות צודק אומר שאני יצאתי מזה באופן מכובד בכל זאת, למרות שהם נפגעו.
יש משתמשים שזכו לקבל ממני תגובות לא יפות שאני הייתי האשם וגם מהם אני לא רוצה לבקש סליחה, למרות שזה לא היה במקום.
למרות האמור לעיל אני מבקש סליחה מ 2 הקבוצות האלה:

משתמשים שלאורך כל שבוע שעבר כתבו לעצמם כל מיני משפטים עם עקיצות שהם רצו להשתמש בהם כדי לנגח אותי באשכול שבסוף לא פתחתי ולכן כל הזמן שהם השקיעו בכתיבת המשפטים האלה במהלך הפסקות האוכל שלהם בעבודה או במהלך ההרצאות באוניברסיטה פשוט התבזבז והם נותרו מתוסכלים או משתמשים שנאלצו לחפש חלופות ארוטיות לאשכול שלי ברחבי האינטרנט וקיבלו וירוס כי נכנסו לאתר ממולכד שרק מחכה לחרמנים אקראיים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2011, 23:18
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "ניסיון פתטי להשפיע על דעת הקהל בהצבעה על "חפרן השנה""

תשמע, אף פעם לא זכיתי בכלום ואני חושב שמגיע לי איזשהו תואר, משהו שאני יוכל להראות למשפחה שהגעתי לאיזשהו הישג. תבין, אני בא ממצוקות ואצלנו זה לא דבר מובן מאליו שמישהו פורץ מתוך אלמוניות והופך לסלב פורום. במשפחה שלי כולם כותבים עם שגיאות כתיב וזה מונע מהם לעשות את הזינוק לכוכבות. יש לי בן דוד שיורק דם כבר שלוש שנים ב"FXP" בשביל להפוך שם לסלב פורום וזה לא הולך לו. יש לי דודה שכבר שש שנים, שש שנים!!, כותבת בפורום "בישולים טעימים כמו של סבתא" ואף מתכון שפרסמה לא קיבל יותר מעשרים תגובות ואל תשאל בכלל על שיא הצפיות שלה. מרוב בושה היא לא באה לארוחת פסח האחרונה.

בקיצור, מגיע לי משהו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:59

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר