לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2011, 11:49
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
Black Bar & Burger

לפני כשבוע שתחיה ואני שמנו פעמינו לעבר מסעדת "בלק" שבקניון לב המפרץ (סינמול).

צילמנו מס' תמונות אך היות ומדובר בתמונות מטלפון סלולרי- אני מתנצלת מראש על האיכות.

המארחת הושיבה אותנו בזריזות בשולחן של זוג, ומייד ניגש אלינו מלצר ארגנטינאי ומסביר פנים, שדאג לספר לנו מה יש ומה אין באדיבות רבה.

עוד טרם האוכל, קפצתי לשירותים וגיליתי מחזות לא נעימים בלשון המעטה. נייר טואלט היה מפוזר על הרצפה, הרצפה רטובה (ממים או נוזלים אחרים), כיור מלוכלך ובאופן כללי התחושה מאוד לא נעימה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

המנות שבחרנו להזמין: מראש החלטנו על עסקית זוגית (169 ש"ח) הכוללת מנה ראשונה אחת, שתי מנות עיקריות וקינוח אחד.
לקחנו ביחד מנה ראשונה של כיסוני תפוחי אדמה קטנים ופריכים שהתגלו כטעימים מאוד אך מעטים במספרם. הכיסונים הגיעו עם שני רטבים- אחד על בסיס עגבניות והשני יוגורט פיקנטי כלשהו.

למנה עיקרית החלטנו שמתחשק לנו לגוון מעט- שתחיה לקחה שניצל עוף עם פירה תפוחי אדמה. המנה ע-צ-ו-מ-ה לכל הדיעות- מגיעים שני שניצלים אימתניים וקערת פירה לא מבוטלת. שתחיה לא הצליחה להתמודד וסיימה רק שניצל אחד ומעט פירה... יהיו שיחשבו שמנה גדולה כזו היא חיובית, אך לדעתי מעט אנשים יכולים לסיימה וזהו בזבוז לשמו.

אני בחרתי בכריך חם- שפע פרוסות חזה עוף עם פטריות מוקפצות, פרוסות עגבניות וחסה טריה חתוכה בלחם נהדר וסלט ירוק - זו מנה נהדרת! נתחי העוף עם פטריות טריות תחובים בתוך מעין פוקצ'ה בשרנית, ומגירים את נוזליהם כך שיספגו בלחם. התענוג האמיתי הוא בסוף, לאחר שאוכלים את פנים הלחם- פשוט להתענג על הלחם המושרה

לקינוח בחרנו יחד מדיצ'י - קרם שוקולד חלב עדין וקרם מסקרפונה עם רוטב שוקולד לבן. המנה היתה נהדרת ומוגשת באופן מרהיב.

שירות- 5/5
נקיון- 3/5
אוכל- 4/5 (ירדה נקודה על גודל המנה המטורף)

סה"כ- 4/5

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-09-2011, 13:18
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אם אתה מזמין המבורגר וול דאן,..."

מעבר לעניין שעל טעם וריח אין להתווכח, האכילה של בשר נא איננה מקובלת עליי מטעמי בריאות (בדיוק מאותן הסיבות שאני נמנע מלאכול ביצים רכות או ביצים חיות). אם המסעדה לא מסוגלת להגיש המבורגר וול-דאן, למה הם לא אומרים שאינם יכולים להגיש אותו וול-דאן? זה עד כדי כך פשוט. "סליחה אדוני, אנחנו לא מגישים בשר שנצלה היטב". "תודה לך, אלך לאכול במקום אחר". זה כל הסיפור. תתפלא אבל במקומות מסויימים כששאלו אותי איך אני רוצה את הבשר והבהרתי שאני רוצה אותו עשוי היטב, אמרו לי מראש שאי אפשר, לפעמים רק עם מנה ספציפית (כמו סטייק אנטריקוט 300 גרם שהוא פשוט עבה מדי).

אם הם לא מסוגלים להגיש המבורגר כפי שהלקוח ביקש, למה הם בכלל טורחים לשאול איך הלקוח רוצה אותו?

ישן 07-09-2011, 22:47
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "Black Bar & Burger"

אני חושב שאחת הבעיות הכי גדולות של בלאק זה החוסר אחידות בין הסניפים השונים.

המנות שפרסמת נראות מעוררות תאבון, אני מאוד אוהב את צורת ההגשה של המנה שלך. (אני פחות מתלהב מהזמנת שניצל במסעדה, לדעתי בבית אני עושה יותר טעים וזה פשוט מאוד להכין, רק ריח הטיגון חיסרון)

בבלאק בקניון ג'י יצא לי לאכול את אחת ממנות ההמבורגר היותר גרועות שאכלתי במסעדה - גם ההמבורגר וגם הלחמנייה התפוררו ביד, הטעם לא היה משהו בכלל, ההמבורגר לא היה עסיסי - לא היה שום דבר כיפי בביס.

מעבר לזה בשום מקום לא ממש התלהבתי מההמבורגר שלהם (היו פעמים, לדוגמא בבאר שבע, שהיה טעים, לא יותר מזה).

לעומת זאת פתחו עכשיו מוזס בכפר סבא וכרגע זה אחד המקומות האהובים עליי.

ישן 08-09-2011, 07:56
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06

לכל המתנגדים- כן, הורדתי נקודה על מנה גדולה מדי. לטעמי מנה גדולה מדי מעידה על חוסר יכולת לקרוא את הלקוח, בזבזנות מיותרת.
לצורך הענין, בשולחן לידנו ישבו זוג, הבחור הזמין שניצל וגם הוא צלח את המנה בקושי רב מאוד.
מנה גדולה זה נהדר וכיף, אבל אם זה מוביל לכך שרבע מנה נשארת על הצלחת אצל כל סועד שני- זה בזבוז לשמו.

אני יודעת שמקובל לחשוב שהמקס' שאתה מקבל בתמורה לכסף שלך זה בד"כ הכי טוב, אבל לי היה לא נוח לראות את הגודל, ובעיקר את מה שנזרק אח"כ (לשרוקי- בד"כ לקיחת אוכל ואריזתו מובילה להנחת האוכל במקרר, שכחה ממנו ומציאתו שוב כעבור שבוע וחצי במצב צבירה שונה).

להבדיל, בקניון מול זכרון יש מקום שנקרא "קוריצה" בו מגישים שניצלים טובים- המנה שם מתאימה בדיוק (שניצל אחד גדול מ-מ-ש) לסועד ולא הולכות שם כמויות של אוכל לפח.

ישן 11-09-2011, 15:33
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
עד היום הייתי בבלאק באשדוד ובעזריאלי

הראשון כמדומי כשר והשני לא
בשניהם השירות היה נהדר ושמתי לב שהתפריטים לרבות מבצעים היו שונים
בעזריאלי הכיסונים כמדומני היו עם בשר והם היו טעימים למרות שהתאכזבתי כי ציפיתי לקרעפלך והבצק היה פריך ולא כמו הקרעפלך שאני רגיל מהבית.
בעזריאלי הזמנתי במסגרת העסקית 169 המבורגר מבשר כבש. באופן מפתיע בניגוד למקומות אחרים שאכלתי בהם בשר כבש,שם גם לא הרגשתי טעם לוואי בפה אחרי הארוחה.
על השירותים חסכתי שם אבל ברצינות-במקום שמשמש סועדים ואני מניח שגם את עובדי המסעדה,ראוי להקדיש תשומת לב להגיינה,בייחוד כשהם אחר כך מתעסקים עם אוכל שמוכרים לסועדים

ישן 29-09-2012, 01:37
  ש הגדול ש הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.07
בבלק ברחובות יש תקנה מוזרה שאפשר לעשן משעה 22:00...

כששאלתי את המלצרית מדוע מעשנים במסעדה, ענתה לי שמדיניות המקום מתירה עישון משעה 22:00.
כשהסבתי את תשומת ליבה לכך שיש חוק במדינת ישראל נגד עישון במקומות ציבוריים ובכלל זה, מסעדות.
גלגלה עיניים לשמיים.

אני לשם לא חוזר.

ואם כבר מדברים על מסעדות שמעשנים בהם בלי חשבון: נהגתי לאכול ארוחות בוקר טעימות ב"מאפיית הראשונים" בפאואוור סנטר בנס ציונה.
באחת הפעמים (הפעם האחרונה, ליתר דיוק...) נתקלתי בתופעה שכולם מעשנים בחלק החיצוני של המסעדה.ישבו שם שלושה זוגות. כל פעם שאחד מבני הזוג סיים סיגריה, מישהו מבני הזוג האחרים הצית סיגריה.
מה אני אגיד לכם? בלתי נסבל.
קראתי למנהלת המשמרת ושאלתי אותה מדוע מעשנים במסעדה.
מה היא ענתה לי....????
חייכה חיוך גדול ואמרה :" כאן זה לא תל אביב.... כאן אפשר לעשן חופשי חופשי...."
הזמנתי חשבון והלכנו הביתה.
לשם, אני לא חוזר.
ו
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר