לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2011, 21:51
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "איך אני ממתג את עצמי בפורום?"

אל תקשיב למי שאומרים לך שהמטרה של הפיכה לסלב פורום היא לא מטרה ראויה . זה רק בגלל שהם לא מצליחים להגיע למעמד הזה. זה כמו שאנשים שונאים עשירים כשבפועל הם היו מתים להתחלף איתם אבל אין להם את הכישורים הנדרשים בשביל להפוך לעשירים בעצמם.

אנחנו חיים בשלושה מישורים: המישור הפיזי שבו אנחנו מנהלים קשרים עם אנשים אחרים באופן ישיר, המישור הפנימי שזה בעצם המחשבות שלנו והמונולוגים הפנימיים שלנו עם עצמנו והמישור הוירטואלי שבו אנחנו מנהלים קשרים עם אנשים אחרים במרחב הוירטואלי. המישור הוירטואלי, למרות שיש לו סטיגמה של נחות, הוא לחלוטין עוד זירה שבה אנחנו חיים. אפשר לבוז לזה, אפשר לטעון שזה לא טוב ואפשר הרבה דברים אבל זו עובדה.

השאיפה לבטא במישור הוירטואלי איזושהי ייחודיות שתגרום לאנשים לגלות בנו עניין מקבילה לאותו רצון שיש לנו גם במישור הפיזי. מה שהופך אותי אישית למקובל ע"י חלק מהאנשים פה זה כנראה הניסיונות הבלתי פוסקים שלי לחפש דרכים חדשות לשעשע אחרים תוך קיומה של נכונות מודעת מצידי לקחת את הסיכון שלפעמים זה לא יעבוד ואני ייצא Fail.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2011, 22:19
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "תוריד את החתימה שלך. לא כולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
ובלי קשר- אני שוללת את מה שכתבת. ה"מישור הוירטואלי" (?!?) זה בולשיט אחד גדול.

אז איך את מגדירה את הפעילות המאסיבית שלך בפורום? זה בא אצלך ממקום של צמא אדיר לקשר עם אנשים. כמות ההודעות שלך למול פרק הזמן שאת רשומה לפורום הוא לא פרופורציונלי. שוב, אני לא מנגח אותך (הפעם ) אלא מראה לך שלאנשים יש גם קיום במרחב הוירטואלי. את לא רוצה להכיר בזה כי כנראה שגם אצלך מושרשת התפיסה שהמישור הוירטואלי הוא נחות ביחס למישור הפיזי.

את מוכנה להכיר בזה שאחוז מסוים מהחיים שלך מתקיים באינטרנט? זה תקף גם לגבי כל האחרים פה רק במינונים שונים מאצלך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר