לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2011, 21:37
  REB REB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.07
צבאי כשאתה מילואימניק שלא עושה מילואים

שלום חברים,
אני מתלבט לגבי המשך דרכי במערך המילואים... אני נמצא היום ביחידה שכבודה במקומה מונח, נפלטתי אליה מיחידה ואפילו זרוע אחרים לגמרי. מדובר במקצוע שונה, אני בטריטוריה לא מוכרת אבל מהצד נראה שליחידה יש מורשת והם חבר'ה מגובשים (משדרים את זה כלפי חוץ), התנפחו על אימונים וכו'...
במהלך מספר שנים לא זומנתי, ואני תוהה מה הסיכויים שחייל שנפל על גדוד מילואים שיגרתי (מסייע טכני, בסגנון חימוש, קשר וכד') יזומן מתישהו? השמועות מדברות על זה שאלפי מילואימניקים פשוט לא עושים מילואים ובינתיים המצב שלי כזה..
השאלה היא, מניסונכם והידע שלכם, יש סיכוי סביר שיתעוררו ויעשו איתי משהו?
בנוסף יש שמועה שנשמעת לי מגוחכת, שלא מזמנים אנשים עם משכורות גבוהות כי זה לא כלכלי.. האמנם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2011, 11:25
  shlomz מנהל shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אז תממסר את זה ללפחות 10..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
אז תממסר את זה ללפחות 10 מג"דים שאמרו לי את זה במפורש.

ועוד משהו כמו 20 מ"פים שהיו באים על תקן מתנדבים כדי לא לבזבז אקסטרא ימ"מים לגדוד.

אמסור למי שתרצה. בעצם, עדיף שאומר להם שבגלל שביחידותיהם יש יותר מדי הייטקיסטים, מעבירים חלק מהימ״מ אלי

שוב: התחשיב הצה״לי קובע ערך כספי מוגדר וקבוע ליום מילואים, שאני מניח שנקבע ע״ס ממוצע כזה או אחר. מבחינת המפקד, אין כל הבדל בין זימונו של מובטל או של טייקון לשירות, הימ״מ נספרים באופן זהה מבחינתו.
אגב, יצא לי לשרת בעבר עם סמב״ץ שהיה מנכ״ל אחד המפעלים הגדולים בארץ. הוא כל הזמן הצביע על חוסר ההגיון הכלכלי שבגיוסו (אם כי שירת במסירות).
לגבי התנדבות, סביר להניח שזו באה ע״מ להימנע מחריגה מסל הימ״מ היחידתי (לדוגמה, אם הוקמו לאימון מסוים X ימ״מ, והקצין מעונין לזמן חייל נוסף מעבר לכמות זו) או בגלל הצורך באישור חריג לגיוס קצין, שעבר את המכסה השנתית המוגדרת בפקודות.

http://www.baking.co.il

נערך לאחרונה ע"י shlomz בתאריך 09-09-2011 בשעה 19:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר