לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2011, 19:54
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "לא נעלבתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
לא צריך להפריז בערך הסיפור (חילופי הדברים בינינו כבר נותנים לו הבלטה מוגזמת), אבל בכל זאת יש לו ערך חדשותי, פשוט משום שיש בו משהו יוצא דופן. וזה עצוב מאד.

לא יודע..סיבוב באינטרנט ומצאתי 12 אמנים בדיוק ב 10 שניות..חיפוש נוסף בוודאי יביא עוד לא מעט.
למרות שאני אישית לא תומך במפעל ההתנחלויות (שזה, כמו שכתבת לא שייך להאם אני יכול לחוש סימפטיה, כי זה אני בוודאי יכול לחלק מהאנשים) עדיין אני חושב שזה עצוב רק אם אמנים לא משמיעים קולם מתוך פחד להיות שונה או מוקצה...אם הם באמת שמאלנים, אני לא חושב שצריך לראות את זה כמשהו עצוב (גם אם הדעה הפוליטית הפוכה)..זו דעתם וזה הכל, כמו שכתבתי כבר פעם, נראה לי סביר שאמנים שרובם רגישים יתר על המידה ולא פרקטים בעליל יהיו שמאלנים יחסית...זה לא אומר כלום לטעמי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2011, 20:35

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא מצליח להבין מה הקטע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אני לא מצליח להבין מה הקטע הזה של חלוקת ציונים לאשכולות
והודעות בפורום. מה זה משיג? בשביל מה זה טוב?

חלוקת ציונים אין..קצת ביקורת יש..וגם לקוב עם סאבטקסט פוליטי..
זה טוב כי זה אולי ישפר את הרמה ולא יהיו כאן כמעט אבסולוטית אנשים עם אותה האג'נדה...באמת, קצת רצון לשיפור? חשבתי שזה השאיפה של כולם כאן...שיהיה רמה גבוהה ומגוון...(רמת יש אולי..גוון לא ממש)
אני משתדל תמיד להיות עניני (לא תמיד מצליח) ואני גם תורם מעט מעבר לההערות..
בכלל, מפורום שכמעט שצורה מוחלטת מעביר ביקורת היית מצפה לקצת יותר פתיחות לביקורת..
אני חושב שדי ברור שאני לא טרול וטובת הכלל היא המניע כאן..אבל אם מעט ההערות שלי מפריעות אני אפסיק.

ישן 12-09-2011, 20:48
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]אני לא..."

אין לי בעיה עם ביקורת, אבל מה שהיה פה זה לא ממש ביקורת. כתבת שמביאים לפה "לא מעט שטויות
צפיות משעממות ולא רלוונטיות", מה אני בתור מנהל אמור לעשות עם הביקורת הזו? איך אני יכול לשפר
את הפורום שלי על בסיס הביקורת הזו? הרי יש גם אנשים בפורום שחושבים הפוך ממך אז מי צודק?
ההערות שלך לא מפריעות אבל בתור מנהל שגם רוצה לשפר אני אשמח אם חוץ מלהגיד לי שהפורום
שלי צפוי, משעמם ולא רלוונטי גם תגיד לי איך אני יכול לשפר את זה, ביקורת בונה וכאלה... חבל שאתה
לוקח את מה שכתבתי באופן כל כך אישי כי זו לא הייתה הכוונה, בסופו של דבר נאה דורש נאה מקיים לא
(לגבי להיות פתוח לביקורת הכוונה)?

ישן 12-09-2011, 21:01

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אין לי בעיה עם ביקורת, אבל מה..."

ברור, ולא לקחתי אישית בכלל...הכל טוב.
חשבתי שבהקשר של ההודעות הקודמות באותו שרשור ההערה שלי ברורה, אכן כשאתה מביא אותה מנותקת אין מה לעשות איתה..ודבר נוסף...הביקורת שלי לא חייבת להיות "לפעולה" של המנהלים..הגולשים הם הכוח המניע כאן, המנהלים תפקידם בגדול רק לראות שלא חוצים קוים אדומים..(עבודה חשובה כשלעצמה אבל אם היא נעשית בצורה אוביקטיבית אז לא היא קובעת לאן ילך הפורום)..
אני מצפה שמי שהתלוננו רק לפני רגע שלא מעניין מה חושב אמן כזה או איש "רוח" אחר..לא יביאו אשכול בנושא זה שבוע אחרי זה רק כי "איש הרוח" הפעם תומך בהם....זה הכל, למנהלים אין מה לעשות עם זה..אם הגולשים ירצו הם יעשו עם זה משהו ואם לא יקבלו את ההערה או שפשוט לא מסכימים איתה אז לא יעשו עם זה כלום..זה הכל במקרה הזה.
ההערה שמביאים לפעמים אשכולות לא רלוונטים היתה בדיוק בהקשר הזה, הרי לפני שבוע כולנ והסכמנו שזה לא רלוונטי...

ישן 12-09-2011, 22:33
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
הנה, הפחת רוח חיים באשכול
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "ברור, ולא לקחתי אישית..."

אתה יודע כמה אשכולות שלי במהלך כמעט 9 השנים שאני חבר בפורום נותרו מיותמים? כמה פעמים חשבתי שמדובר בנושאים שיעניינו את החברים ויוק.
אין ממש דרך מוחלטת להעלות אשכול במטרה לפתוח דיון, שאכן יהיה מענין כמו שחשבת כשהעלת את האשכול, כולל אשכולות "ימניים מובהקים".
לעיתים נושא האשכול נשכח ונושא חדש העולה בדיון לוקח את מקומו.
אמנם לא הבעתי את דעתי באשכול, אבל הצלחת להזיז אותי וגם כאלה דברים קורים..
אני יודע שאתה בן אדם רציני ומחפש דיונים ערכיים ומעניינים. (לפחות זה הרושם שהותרת בי גם שנים אחורה)
אנשים רוצים לדבר, להחליף דעות, אולי גם למצוא מכנה משותף (כבר יצאו אי אלו חתונות דרך האתר)
אנחנו "מעורבבים" כולנו צעירים כמבוגרים, (אני זקן הגולשים פה.. כנראה) ימניים (הרבה) אבל גם חברה מהשמאל, עירוניים ומהפריפריות, דתיים יותר או פחות.. ממש ערב רב של אנשים. ברוב המקרים אנחנו לא מכירים אחד את השני, ישנם כאן עצמאים, עורכי דין ורופאים, חיילים וסטודנטים, אנשי צבא וביטחון, אנשי הייטק, היסטוריונים וביאולוגים ובעצם מה ומי לא?
כל אחד מוצא את האשכול או הדיון שמזיז לו. לפעמים זה החשק שמניע אותך לכתוב, לפעמים זאת החתירה לאמת, לעיתים חוש הצדק, לעיתים ההומור הוא שמניע אותך, לפעמים הזעם, אוקצור אין אפשרות לשלוט לגמרי ברמת התגובות בשל מגוון האנשים, הגילאים, צורות הביטוי השונות והתחומים שמעניינים אותם.
כמו בכל דבר בחיים, ישנם נושאים שמעניינים יותר מישהו מסויים ונושאים שמעניינים אותו פחות. לדעתי הזרימה כאן חשובה והיא שמעוררת את הכיף בדיון זה או אחר.
קורה הרבה שאשכול שהתחיל להתעבות אינו בדיוק מענין אותי ולפתע אני מוצא עצמי כותב באשכול בשל אולי אפילו משפט אחד שהסב את תשומת ליבי.
דווקא הפורום הזה הוא עממי. אני לא בטוח שאם הייתי משתתף בפורום שכולם בוגרים סופר אינטליגנטים ואולי גם חסרי הומור ורצינים להחריד, זה היה מספיק סקסי בשבילי להשתתף בו.

ישן 13-09-2011, 10:03

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אני חושב שפה יש מגוון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
שלא תראה בערוץ 2 ,10,1 ושאר ירקות בשדה התקשורתי, חוץ מלאטמה .

באמת, מגוון? נו באמת חברים....אני לא מתלונן (יותר מדי..) אבל כפי שהתקשורת "שמאלנית" ברובה..הפורום ימני ברובו...
הסיבות לא ברורות לי ולא משנות..אני לא מנסה להפוך אותו לשמאלני...אבל הרבה מהתלונות שיש כאן על היחס כלפי הימין בעיתונות אפשר למצוא בדיוק כאן כלפי השמאל...שמאלנים מקבלים כאן פעמים רבות יחס פחות טוב (אני לא מתכוון מהמנהלים, אלא יחס נמוך מגולשים מסוימים, לא מעטים דרך אגב) ובכלל, חוסר האיזון הבולט הופך את הגלישה לאנשים בעלי דעות שונות לפחות נעימה..
עכשיו- לרוב אין לי בעיה עם זה..אני אוהב לגלוש בפורום מדי פעם, למרות חוסר האיזון..אבל בו לא נחיה בסרט שכולם מוטים וכאן הפורום אובייקטיבי וישר, כן יש כמה חברה שיורים באופן אובייקטיבי כפי שהם רואים...אבל רובנו מוטים בדיוק כמו התקשורת, רואים במשקפיים וורודות את מעשי "הימין" (והמעטים השמאלנים את מעשי השמאל), לרוב עם איזו הצדקה הגיונית שמסדרת את הדיסוננס (שמזכירה את התירוץ של אנשי ערוץ 10 להתפטרות בשל ההתנצלות..דברים בסגנון "אדם נשך כלב"...)
אנחנו כאן לא התקשורת ולא מחוייבים באובייקטיביות, אבל בוא לא נחיה באיזה סרט שאנחנו כן אובייקטיבים ומגוונים..מעבר קצר על האשכולות יוכיח שלא...

ישן 13-09-2011, 16:49

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לדעתי הסיבה שהפורום הזה נוטה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
לדעתי הסיבה שהפורום הזה נוטה יותר לימין מלשמאל היא בגלל שהפורום הזה מייצג
את המצב האמיתי במדינה. במדינה שלנו (האמיתית, לא זו שהעיתונאים מספרים
לנו עליה) יש יותר ימנים משמאלנים ולכן גם בפורום יש יותר ימנים משמאלנים, זה
עד כדי כך פשוט.

אין שום בעיה, התערבות קטנה?
שים עוגן, סקר- למי הצבעת בבחירות האחרונות ונראה כמה זה קרוב למצב האמיתי במדינה כפי שבא לידי ביטוי בבחירות. אתה יודע מה, לא צריך אפילו את הבחירות, קח את הסקר מהשנה האחרונה שנותן הכי הרבה מנדטים לימין והכי מעט לשמאל ונשווה לפיו. למדת סטטיסטיקה? מוכן להתערב שתהיה כאן תוצאה מובהקת שהאוכלוסיה של פרש אינה "האוכלוסיה שמייצגת את המדינה" אלא אוכלוסיה ימנית יותר בדעותיה.
בקש רק (או אולי יש אופציה טכנית כזאת) שיצביעו גולשים מוכרים, כאלה שכותבים כאן באופן קבוע יחסית שלא יטה לנו את הסקר..
אם אתה לא יודע איך מחשבים מובהקות תעביר לי את הנתונים ואני אציג את התוצאות הסטטיסטיות.
לאחר הניסוי הקטן והפשוט הזה נדע אם אפשר להפסיק לחפש את הסיבה או שצריך להתחיל להעלות תאוריות חדשות...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר