לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2011, 13:40
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל "לא רוצים להתעורר בבוקר עם 'אללה הוא אכבר'"

המואזינים ביישובים הקרובים למסגדים משגעים את התושבים היהודים, שיצאו ביוזמה לחוקק חוק האוסר שימוש במערכות כריזה בעוצמה. ויש גם קריאה לחרם כלכלי על ערבים. ח"כ זועבי: "שהמתלוננים היהודים ילכו לגור במקום רחוק יותר"

נפלא! הגברת מנצלת את מלוא זכויותיה הדמוקרטיות ואת פחדנות השלטון בישראל והטרור שמשית השמאל הישראלי על מי שלא חושב כמוהו..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2011, 08:15
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
ממש כאן בפורום אולי לפני שנה או יותר הועלה אשכול דומה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי gps שמתחילה ב "כל הפתרון לזה ולמטרדים דומים..."

אני זוכר שהחלק היותר מעניין היה, שהחליט מי שהחליט (אולי היו אלה הצעות..) מהישוב היהודי הסמוך להפנות רמקולים גדולים במלוא הדציבלים עם מוסיקה כלשהי (אולי קלאסית) לכיוון הכפר הערבי בלילה בתור קונטרה למואזין או לחאפלות הנערכות חדשות לבקרים בליווי ירי באוויר.
אני מכיר בניין מגורים למכירה ביפו (בעיית מואזינים כבדה) שנושק לצריח מסגד ומאוד קשה למכור אותו בשל "קריאת המואזין." (קריאת הגבר )
לא נראה לי שאפשר למנוע את המואזינים ברחבי הארץ מלהשקים קום ו"לתת קולם בשיר" דרך מערכת הרמקולים שכל מסגד מצוייץ מצוייד בה.
זה קורה מס' פעמים ביום. אולי ניתן לחוקק חוק האומר שמוקדם בבוקר יאסר השימוש ברמקולים (כמו פעם לפני שהומצאה מערכת הקריזה ) ובמהלך היום יורשו המואזינים להשתמש בהם.
מעניין באמת שביפו המשופעת גם היא באין ספור מסגדים ותושבים יהודים, איש אינו מתלונן.

ישן 16-09-2011, 21:00
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב ""לא רוצים להתעורר בבוקר עם 'אללה הוא אכבר'""

מאמאם המסגד אל ג'זאר בעכו נמסר: "..אני גר מול תחנת הרכבת, ויש רכבת שעוברת בכל שעות היום והלילה. אז מה, למנוע מהרכבת לנסוע?"

אין גבול לגאונות. רעש מרכבת מושווה לרעש ממואדזין.

התופעה מוכרת לי. גרתי ליד פסגת זאב, בנוה יעקב, ממש ליד האזורים הערביים. לקראת 5 בבוקר קמנו להתפלל כולנו ביחד. וזה היה לפני יותר מ - 20 שנה, שום דבר חדש.

המוסלמים הרשו ליהודים למלא אחר טקסיהם הדתיים, אבל רק שאלה לא יפריעו ולא ירעישו. בישראל הדמוקרטית והאימפוטנטית לך תעלה רעיון כזה במקום ציבורי, יאכלו אותך חי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:38

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר