לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2011, 03:07
צלמית המשתמש של Alkash
  Alkash Alkash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.11
איזה מכשיר עדיף לי לרכוש

ידיד היקרים אנה חילקו איתי את הידע שלכם והמליצו לי על איזה מכשיר סלולרי כדאי לי לרכוש.
IPHONE 4
או GALAXY S2
בלי כל החרטא של חכה ל5 חכה ל6.
2 המכשירים האלה, אני כמובן מודע לזה שהחומרה של הS2 חזקה בהרבה, אבל מבחינת נוחות העברת זמן עם הפלאפון וכמה שפחות מגבלות בעיקר בגלישה באינטרנט, איזה מכשיר עדיף לי לרכוש?

אני מתכוון לפרוץ את האייפון אבל לS2 אני לא מתכוון להחליף רום במידע ואני אקנה.

מה אתם ממליצים? החיסרון שבעיקר מונע ממני לרכוש אייפון זה העובדה שאין לו נגן פלאש והוא מכשיר יחסית ישן לאומת הS2
ובנוסף באייפון הכל הולך דרך הITUNES בזמן שאני שומע מוזיקה הרבה מאוד והאיטיונס די מגביל את זה וראיתי שהממשק של המוסיקה באייפון לא נוח במיוחד וגם לשים על האייפון שירים זה כאב ראש (תקנו אותי אם אני טועה).
אבל מצד שני שמעתי שהS2 כאחיו הגדול הS1 מרבה להתקע להתכבות ואף דורש תיקון לאיטים קרובות (לאומת האייפון שממה שידוע לי מכשיר מאוז יציב.) ובנוספת לפי מה שאני רואה יש מחסור גדול לאנדרואיד מבחינת אפליקציות וגם אם יש אז הם פחות מעודכנות משל האייפון ולאיטים גם מסובך להתקין אותם לאומת האפליקציות שמורידים מהCYDIA.
בכל מקרה זאת התלבטות קשה מאוד, ואשמח לתשובה מאנשים שמבינים ב2 מערכות ההפעלה ולא פאנים למינהם של תקנה את זה כי זה מה שיש לי. אני כרגע עם פלאפון יחסית ישן N95 ואני מעוניין לשדרג לפלאפון שיעזור לי ביום ביום ובעיקר בגלישה באינטרנט והעברת זמן בשעות המתות בעבודה, חשוב לציין גם שאני לא מתכוון להשקיע אף לא שקל לאחר שאני אקנה את המכשיר בכל מיני אפליקציות. הכל חייב להיות חנמי. (אני פורץ את האייפון)
תודה מראש לעוזרים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2011, 19:25
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Alkash שמתחילה ב "איזה מכשיר עדיף לי לרכוש"

Galaxy 2
בנוחות העברת זמן אני לא ממש יותר על מה מדובר אבל ללא ספק הרבה פחות מוגבל מאיפון שעשוי מהגבלה על גבי הגבלה

לא שמעתי שה S2 מרבה להיתקע בסגנון ה S1, התקיעות של ה S1 נגרמו מ2 סיבות
1) מערכת קבצים מחורבנת של סמסונג שכבר לא נמצאת
2)תוכנות של הרשת הסלולרית שגם השתפרו וגם מפריעות פחות למכשיר הרבה יותר חזק

ה"מחסור באפליקציות" משתפר מהר מאוד, כיום יש יותר אנדרואידים מאיפונים אז כל חברה שמכבדת את עצמה תתחיל להפיק קודם לאנדרואיד (וויז לדוגמא משקיעים הרבה יותר משאבים על אנדרואיד)

פחות נוח להוריד אפליקציות פרוצות מאנדרואיד מאשר מסידיה, אין באנדרואיד תוכנה מסודרת לנושא (יש כמה אבל אני לא מכיר משהוא שפועל באותה מידה כמו סידיה), אבל באנדואיד יש הרבה יותר תוכנות חינמיות ביחס לאיפון.

אפליקציות חוקיות יש ב2 המכשירים כאשר לטעמי אנדרואיד יותר נוח (במיוחד ההתקנה ישירות מהדפדפן בPC במקום התקנה דרך איטונס שדורש להתקין איטונס ולחבר אותו למחשב) אבל זאת רק דעתי ואני מכיר מישהו שחושב אחרת

למה לא תהיה מוכן לקנות תוכנה שאתה משתמש בה? המפתח השקיע לא תתן לו 3 שקלים על שעות של הנאה?

ישן 14-09-2011, 09:15
צלמית המשתמש של אנטיתזה
  אנטיתזה אנטיתזה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "Galaxy 2 בנוחות העברת זמן אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בן אור
Galaxy 2
בנוחות העברת זמן אני לא ממש יותר על מה מדובר אבל ללא ספק הרבה פחות מוגבל מאיפון שעשוי מהגבלה על גבי הגבלה

לא שמעתי שה S2 מרבה להיתקע בסגנון ה S1, התקיעות של ה S1 נגרמו מ2 סיבות
1) מערכת קבצים מחורבנת של סמסונג שכבר לא נמצאת
2)תוכנות של הרשת הסלולרית שגם השתפרו וגם מפריעות פחות למכשיר הרבה יותר חזק

ה"מחסור באפליקציות" משתפר מהר מאוד, כיום יש יותר אנדרואידים מאיפונים אז כל חברה שמכבדת את עצמה תתחיל להפיק קודם לאנדרואיד (וויז לדוגמא משקיעים הרבה יותר משאבים על אנדרואיד)

פחות נוח להוריד אפליקציות פרוצות מאנדרואיד מאשר מסידיה, אין באנדרואיד תוכנה מסודרת לנושא (יש כמה אבל אני לא מכיר משהוא שפועל באותה מידה כמו סידיה), אבל באנדואיד יש הרבה יותר תוכנות חינמיות ביחס לאיפון.

אפליקציות חוקיות יש ב2 המכשירים כאשר לטעמי אנדרואיד יותר נוח (במיוחד ההתקנה ישירות מהדפדפן בPC במקום התקנה דרך איטונס שדורש להתקין איטונס ולחבר אותו למחשב) אבל זאת רק דעתי ואני מכיר מישהו שחושב אחרת

למה לא תהיה מוכן לקנות תוכנה שאתה משתמש בה? המפתח השקיע לא תתן לו 3 שקלים על שעות של הנאה?

למען גילוי נאות: אני עובד בתחום, ואני כרגע עובד על פרוייקטים לiOS ולאנדרואיד.
אני אתעלם מכל הפריצות האפשריות לאייפון.

קודם כל - אי אפשר להשוות את הiphone 4 לs2 - מאחר ואלו שני דורות שונים של המכשירים, אם ניקח S1 ואייפון 4 זה יהיה יותר הגיוני.

שוק האפליקציות באנדרואיד אמנם מתחיל לצמוח אבל עוד רחוק מלהגיע לזה של iOS, ויש לזה כמה גורמים:
1. זמן, האייפון והאייפוד טאץ' נמצאים הרבה יותר זמן בשוק מהאנדרואיד.
2. נוחות, מאוד קשה כרגע לתכנת לאנדרואיד, הדוקומנטציה שיש כרגע ברשת לעזור למפתחים מתחילים ומפתחים יותר מנוסים הרבה יותר גדולה מאשר למפתחי אנדרואיד.
3. כסף, אמנם בישראל תרבות גניבת התוכנה היא מאוד נפוצה - אבל הדבר לא נכון לגבי שאר העולם, אפליקציות באייפון כרגע עושות יותר כסף.
4. חומרה, זה יכול להכנס לעניין של נוחות גם, הרבה יותר קל לפתח לiOS בגלל שיש רק מכשיר אחד בעל אותן המידות בשוק, באנרואיד יש הרבה מכשירים כל אחד עם כפתורים משלו ורזולוציות מסך משלו.

אני מכיר ושמעתי ראיונות עם מפתחים שמסרבים לפתח לאנדרואיד, כי אנשים לא קונים אפליקציות, הם נכנסים לחנות והמוכרים אומרים להם "כן אתם קונים את המכשיר, אבל השאר בחינם!!!!" והם הרבה פחות מוכנים לשלם כסף אחר כך, למרות שהם בכייף ישלמו 1.99$ על משחק לiPad שלהם.

אפשר כיום להשתמש באייפון בשביל הורדת אפליקציות מבלי לחבר אותו למחשב, אני מוריד הכל בwireless דרך המכשיר עצמו.
מוזיקה זאת עדיין בעיה, בעתיד הקרוב אני רואה את אפל מתרחקת מכל החיבור למחשב עם wireless sync שכבר מתחיל בiOS 5.

אלו ה2 סנט שלי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר