לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2011, 14:31
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
אבל איך התקשורת שהיא שמאלנית ברובה תטריד אותה?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כל מה שכתבת זה טוב ויפה אבל..."

הרי כבר נכתב שהימין לא מצטרף בשל סיבות מובנות, למרות שהימין עני מהשמאל במדינתנו. גם נכתב שדתיים לא יתמכו, כי לא ירו לעצמם ברגל וזה גם ברור.
נותרה התקשורת השמאלנית שתעשה כל שביכולה לפגוע בממשלה והיא עושה זאת כל העת ללא הרף. אני מצאתי שהמחאה לצדק חברתי צודקת ולכן אני מצדיק אותה, מבלי להכנס לקטע של מי עומד מאחורי המוחים, שברובם לא מתעניינים בכלל ולא יודעים שגופי שמאל למיניהם תורמים את תרומתם למחאה מכל הסיבות שבעולם.
כך שנותרו גופי שמאל שתורמים למחאה, תקשורת שמאלנית שמעודדת אותה ומוחים מהשמאל.
..אבל עדין המחאה צודקת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2011, 04:16
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
חבל שאין לך מושג על המאבק (אולי אתה עדיין צעיר ובלי ילדים)
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא, אני לא מציע להמשיך את..."

חבל שאין לך מושג על המאבק (אולי אתה עדיין צעיר ובלי ילדים)

אני אבא ל- 2 ותאמין לי כול יום אני חש איך אני מממן את הטיקונים, איך המחירים פה יקרים והמשכורות קטנות ונאכלות ע"י מיסים.
אתן לך דוגמה:
אני יכול דרך מקום העבודה להשקיע במניות, על רווח של 800ש"ח אני משלם 50% מס!! (משכורת ברוטו של 10K)- נראה לך הדנקנר וחבריו ישלמו פחות מס ממני?
משם יבוא הכסף שלך........
חבל שאתה לא מבין שמי שיכול בורח מהארץ (קודם השמאלנים\יפי הנפש אחר כך היטק רופאים אחיות וכל מי שמרוויח יותר שם ומוציא פחות.
מי נשאר?

לצאת מהשטחים למען ישראל!

ישן 14-09-2011, 17:16
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בכיף:)
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "לא יודע"

הם הביאו דרישות להגדלת ההוצאות החברתיות (בלי להסביר מה), הפיכת החינוך החינם מגיל 3 חודשים (כשגם אני וגם אתה יודעים מי יהיו המרוויחים העיקריים מכך), חניקת מערכת הבריאות הפרטית בעזרת עוד מיסים, תוספת שכר למורים בנוסף לתוספת כיתות כך שהממוצע יהיה 21 תלמידים לכיתה (אני בעד, אך הבעיה היא שהם התעקשו שזה לא יתבצע על חשבון דברים אחרים), העלאת שכר המינימום ל-60% מהשכר הממוצע במשק (כבר דובר פה רבות על איך שהדבר רק מגדיל את מספר המועסקים כפרילאנסרים ובחצאי משרות או שהדבר מתבטא באינפלציה, כשעדיף לדוגמה מס הכנסה שלילי), תוך שלוש שנים ישראל תרד במדד ג'יני מ-0.4 ל-0.3 (שזה המדד בארצות סקנדינביה! כבר נכתב פה שהעניין הוא לא הפערים עצמם, או כמו שאמר ז'בוטינסקי "הבעיה לא נעוצה בכך שאדם חי בארמון והאחר מקנא בו על כך", הבעיה היא בשיוויון ההזדמנויות או בצורת החיים שלי ושלך, כשאת שני הדברים האלה הדבר הנ"ל לא פותר כי הוא יתבטא אך ורק בדפיקה של העשירים. מילטון פרידמן כבר אמר שלדפוק את העשירים לא יעזור בכלום, שכן ככל שעולם בפירמידת השכר כך עולים ברמת היזמות של האדם. פגיעה קשה וחזירית בהם רק תגרום לפגיעה בי ובך).
חוץ מזה דובר על שינוי במיסים:
1.מס החברות יועלה ב-4% (ובכך מס החברות בישראל יהיה הגבוה במזרח התיכון. המגמה הנוכחית היא לצמצם אותו כמה שיותר, כך שב-2016 הוא יהיה הנמוך במזרח התיכון. כי בר דעת יכול להבין שדווקא צמצום מסי החברות יגרום להעלאת הרווח של הממשלה, שכן הדבר יעודד יותר חברות זרות להיות פה ולא בשאר מדינות המזרח התיכון)
2.מיסי הביטוח הלאומי והבריאות יהפכו לדפרנציאליים (מה שאומר עוד מיסים שיילכו לממן מגזרים פרזיטיים)
3.המע"מ יהפוך לדפרנציאלי (לא יודע איך יישמו את זה. בכל מקרה, אנחנו נגיע למצב שבו או שיבוצע שינוי קל של אחוז לפה או אחוז לשם, שינוי שאף העני שבעניים לא ירגיש, או שמדובר בשינוי חריף ביותר ששוב, יפגע בי ובך)

אתה רוצה שאמשיך?
זה בסך הכל מעביר את הנקודה-
דרישות שלא יטפלו בנשוא האמיתי של הוזלת יוקר המחיה, אלא רק יעמיקו את הפריזטיות ואת עושק המיסים עליי ועלייך.

שוב, שלא תבין לא נכון- אני חושב שיש מה לתקן, העניין הוא שהדבר לא יבוצע על ידי הדרישות הנ"ל. הדבר כן יכול להתבצע בעזרת חוקים נגד קרטלים, הורדת חסמים להצטרפות במשק, הפסקת שימור המונופולים על ידי הממשלה, ביטול כל מועצות המזון, הרחבת הייבוא, ועוד... בכלליות, הפיכת המשק לחופשי ותחרותי יותר. בזכות הפסקת כל אותם הליכי בירוקרטיה יתפנה כסף שיוכל ללכת להשקעה אמיתית בתשתיות\חינוך\קיצוץ במיסים.

נערך לאחרונה ע"י infected aviad בתאריך 14-09-2011 בשעה 17:20.
ישן 14-09-2011, 16:26
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]אני לא..."

או שהלחץ והמחסור בשעות שינה גרם לה להזות את זה.

איפה "רציתי"? קודם כל אני לא רוצה ממנה שום דבר, תודה לאל- אין לי נסיון בתחום האמור ואני גם מעדיף את זה ככה, אבל אני מניח שאירוע טראומתי כ"כ כמו אונס זה לא משהו שאפשר "פתאום" להיזכר בו, בטח אחרי עשור ולעבור עליו לסדר היום.
הייתי מצפה שתהיה לה נסיגה קלה, לאחורי הבמה, על מנת להתמודד עם החוויות הקשות ששבות ומציפות אותה פתאום, אני מניח גם שלאחר עשור של הדחקה הזכרון מקבל משנה תוקף שבד"כ ילווה באיזה תקופה קשה, שלא לומר התמוטטות.

פורנוגרפיה זולה כבר יש פה (חלילה לא נושא האונס, אלא החשיפה המתוזמנת היטב) השאלה אם גם האמת (וכולה) גם.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 14-09-2011, 18:20
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "לא יודע אם היו 10 שנים של..."

ממש לא בא לי להקיא עכשיו- אז אני לא אקרא את כל הכתבה. הכותרת גורסת "זה הודחק במשך שנים".
נכון, לא נאמר "עד עכשיו" אבל התזמון המעניין גרם לי, סתם קורא, להבין שלזה התכוון המשורר.

בכל מקרה- אמת, שקר או משהו בין השניים אני לא יודע, אני כן יודע שכל הסיפור הזה- במיוחד התזמון וההקשר (אבל לא רק) זול ומסריח.

רק להבהיר- אני לא חלילה מזלזל בחומרת המעשה בהנחה ואכן נעשה, זה מן המעשים הנוראים ביותר שיכול לקרות לאדם, אבל הנסיון למנף את זה להישגים פוליטים/ להרוויח נק' סלבס מגעיל אותי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 14-09-2011, 18:23
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "הנושא של מקרי אונס "מודחקים"בעייתי עד מאוד"

לא לזה התכוונתי.

אני מכיר, על קצה המזלג, את נושא הזכרונות המודחקים והטריגרים שלהם.

אני פשוט אומר שהתזמון הנוכחי, כשהגברת עברה מסטטוס של אלה יקירת התקשורת ומנהיגת הפועלים לסתם עוד אחת מת"א ושכל המחאה המפוארת, המהוללת והצודקת שהיא הרימה לבדה במו ידיה (הכל במרכאות כמובן) די נדחקת לשול- ודווקא עכשיו היא נזכרת לעלות את הנושא (קצת אחריה שלא הצליחה לגרוף סימפטיה עם העלאק התקף אפילפסיה שלה) מעלה לי כמה סימני שאלה בראש.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 14-09-2011, 16:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
איזו יצירת מופת עיתונאית...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "דפני ליף: בגיל 14 כשהלכתי לבד בלילה, "מישהו תפס אותי ונאנסתי" . "זה הודחק במשך שנים""

מילא זה שאין אפילו שאלה קשה אחת - לפחות שהכתבה תוצג ככתבת-תדמית ולא כחשיפה מסוג כלשהו.

גלובס מזוהה עם המהלך של "המחאה", ובכך מוכיח סופית שאין שום קשר לעניין חברתי. עם כל הכבוד,
פישמן הוא לא בדיוק החברתי הגדול, והעיתון שלו מעולם לא הזדהה עם מחאות חברתיות - עד לרגע שקמה
אחת שתכליתה האמיתית היא הפלת ביבי.

ככל ששומעים יותר דפני ליף, כך יותר ויותר קשה להאמין שהייתה לה יד בתכנון המהלך, מעבר לכך שהיא
החזית שבחרו אותם אנשים חכמים-בהרבה שאשכרה עומדים מאחורי המהלך.

לדעתי זו לא מחאה חברתית - זו מחאת הטייקונים, והיא מכוונת נגד מי שהביא עליהם את וועדת הריכוזיות ואת
וועדת ששינסקי. שיהיה ברור, אני לא חושד בכך שליף יודעת מי עומד באמת מאחורי המחאה ומהי תכליתה
האמיתית של המחאה. היא האדיוט המועיל שבו משתמשים. העובדה שבחרו במישהי עם רקע אישי כ"כ
לא הולם להנהגת מחאה חברתית (משתמטת מבית סופר עשיר), היא בסה"כ תעודת ביטוח נוחה לעומדים
מאחורי המחאה, שתאפשר להם לסלק אותה במקרה הצורך, ללא חשש של עימות עם כוח עולה אותנטי
(וכבר היו חכמים בלילה שהמציאו מנהיגים - וגילו, מאחור מדי, שהגולם קם על יוצרו. כאן אין חשש כזה,
הגולם יישאר גולם...).

אני מחכה בעניין לרגע שבו תיחשף המפלגה שאותה ינסו להריץ כדי לגרוף את 6 המנדטים החיוניים מגוש
הימין. זו תכלית המחאה הזו, ואין בלתה.
ישן 14-09-2011, 17:12
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

אבל אורי מה אתה מציע לעשות?
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איזו יצירת מופת עיתונאית..."

הימין שותק והשמאל מוחה ומתוחזק ע"י התקשורת כל העת.
קיימות אין ספור בעיות שאיש לא ניסה לפתור אותן במשך עשרות שנים והן גדלו למפלצות.
הגיעה העת לעשות מעשה והכי נכון זה למנף את דרישת השמאל לצדק חברתי (למרות שגם אתה וגם אני יודעים שאין ממש דבר כזה באף מקום על הכדור, גם לא בקרב הארצות ה"קומוניסטיות" שעוד שעוד נותרו)
מה לעשות שתפיסת עולם ימנית של כל כך הרבה אנשים, מונעת מהם להתקדם חברתית וכלכלית אצלנו ואנחנו כבר במאה ה21? המסכנים תומכים בימין פעם אחר פעם ובכל פעם הם נסוגים ביכולת שלהם להתפתח.
משהו צריך להיעשות. אילמלא המחאות שצצו להן לאחרונה, זה לא היה עולה לסדר היום גם בעוד תקופה ארוכה. עלתה מחאה (אפילו מהשמאל) הימין חייב למנף אותה לטובת כולם.
כבר זמן רב שממשלות נופלות על רקע חברתי כלכלי.. ולאו דווקא בשל בעיות ביטחון.

ישן 14-09-2011, 18:37
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
רחל כתבה : אך אני לא אבה בשורת גאלה / אם מפי מצורע היא תבוא
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "אבל אורי מה אתה מציע לעשות?"

אין ויכוח שיש ים בעיות חברתיות כלכליות, ויש מקום לתקן. לא ע"י המחאה הזו ולא ע"י האנשים האלה, שכן
הכיוון היחיד שאליו הם מכוונים ובו הם מעוניינים, הוא הפלת ביבי, והצבת ממשלת שמאל במקומו.

המחאה הזו ממומנת באופן עלום, היא מאורגנת באופן עלום, היא צצה לה לפתע פתאום (צפונבונית עבת-בשר כותבת סטטוס בפייבוק - והופ, זה כותרת בכל העיתונים. נראה לך סביר? יש לי חברים שחיים בפייסבוק ומחליפים סטטוסים מדי רבע שעה - הכי הרבה יחס שהם יכולים לצפות לו זה קריאות "חלאס, ניג'סים" - ורק
דפני, כותבת סטטוס, ובום, כל התקשורת עוסקת בזה). אני אדם ציני ועייף, ואני מאמין קטנטן בצירופי מקרים.
העובדה שכמעט כל "המארגנים" הם מאותו מילייה חברתי-פוליטי, העובדה שהארגונים המגוייסים הם אותם
ארגונים מגוייסים - מריחה לי מספין ניפי קלאסי, שלטייקונים משתלם לממן (סה"כ, ביבי הקפיטליסט החזירי
המרושע, פגע, בקדנציה זו, בטייקונים יותר מכל ראש ממשלה אחר בשני העשורים האחרונים).

את המחאה הזו יש לבלום. אנשי ימין שרוצים לחזק מגמה חברתית, צריכים לפעול בתוך המערכת (למשל,
להתפקד למפלגות ימין ולהצביע עבור מועמדים חברתיים) - שכן ימני שמתגייס לטובת המחאה הזו, הוא כמו
ימני שהצביע שרון ב-2003 (מודה באשמה ) - פראייר שמנוצל למטרות הפוכות מאלה שאליהן התכוון. לימנים היום יש פריווילגיה שלא הייתה להם כשהצביעו לשרון: הם רואים בדיוק מי זה דפני, ומי זו סתיו, ומי זה
קונטאס ורמב"ם, וכל שאר העב"מים של ניף. אין תירוצים של "לא ידענו". מהמחאה הזו תקום מפלגה, שכל
תכליתה בעולם זה לגייס 160,000 קולות של מטומטים מהימין, ולא משנה כמה קולות היא תיקח מהשמאל
(שכן הם יישארו במחנה). ברגע שיושג היעד הזה - מארגני ומממני המחאה יחיו בשקט גם עם צמצום שכר
המינימום לחצי...
ישן 14-09-2011, 19:26
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

גם אני הצבעתי לשרון אבל כמוך ועוד מאות אלפים, לא ידענו שיבגוד בדרך
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "רחל כתבה : אך אני לא אבה בשורת גאלה / אם מפי מצורע היא תבוא"

אין לי בדל של בעיה עם השמאל שרוצה להפיל את ממשלת הימין (יש סיכוי שנראה את ביבי ראש ממשלה ראשון לאחר הרבה מאוד זמן שמצליח לסיים קדנציה שלמה) לו השמאל היה בשילטון, גם אנחנו היינו עושים לו את המוות.

סתם מן הסתם..
לא נוכל למנוע זליגה של קולות לשמאל, אלא אם כן מר נתניהו ימנף את המחאה בעזרת דו"ח טרכטנברג לטובת כולנו, אבל הטייקונים http://www.themarker.com/markets/1.1473734 (הפעם האתר שייך לעיתון הארץ ולא לפישמן.. מה לעשות? ) כבר מביטים בו בזעם והם ינסו למנוע פעולות מפעולות שונות ובכל מחיר!
יתכן שכבר נורתה יריית הפתיחה לבחירות הבאות ואני מקווה שהימין השכיל לזהות אותה.
המחאה אורי, כבר לא ממש בידיים של העלומים שהמציאו אותה. היא עוברת לידי הסטודנטים. אגב, עושה רושם שזה הטרנד ותבואנה מחאות ממחאות שונות עד שכולנו נתבלבל, אבל ברוך השם, לא חסרים מניעים ממניעים שונים להפגין או למחות, ברוך השם, התברכנ וכולנו במרוצת השנים באלף ואחת בעיות.

אם תקום מפלגה מתוך המחאה, הרי שהימין נכשל ובגדול. אני משער שתקומנה כמו תמיד מפלגות של תמהונים ואפילו של אנשים המאמינים בצידקת הדרך ואיש לא יצליח למנוע זאת.
חכה, יש את שלי או פרץ, יש את יאיר, יש את ליבני, יש כפי שציינת - מפלגה חדשה מתוך המחאה, יש את המפלגות הערביות, יש את מרץ ועוד היד נטוייה.
לו הייתי ביבי (לא שאני בכלל מעונין) הייתי מקשיב קשב רב למר טרכטנברג (שמיניתי בעצמי.. ללא משוא פנים.. נגיד) ומוציא את העוקץ ואת החשק של השמאל למחות למען כולנו וכמובן למען הימין בתכניות כלכליות וחברתיות מהרגע.
נכון, יש מפל שלם של בעיות ביטחוניות ומדיניות שנופל על כתפי ראש הממשלה כרגע, אבל זאת העת. לא
נוכל לבוא בטענות אם נמתין לבחירות ואז נעלה תכניות רווחה/כלכליות גרנדיוזית, שאיש כבר לא יאמין בהן לאור הבטחות העבר שניתנו ולא מומשו.

כמה שנים אנחנו מקצים כספים לביטחון ואפילו לא ממש יודעים מה ומי המשתמשים בהם ולאן הולכים הכספים? כמה תכניות וכספים ירדו לטימיון במהלך השנים? לכמה טעויות ושחיתויות נחשפנו במהלך השנים?
אני מחזק את דברי, התפרסם לפני כשעה וחצי:
משרד הביטחון מתנגד לקיצוץ: "החיים קודמים לאיכות חיים"; האוצר: "תפסיקו לתבוע תקציב של מלחמה"

אנחנו יודעים ששלום לא יהיה כאן בקרוב וכמו תמיד, אנחנו קרובים יותר למלחמה מאשר לשלום, אז זה לא אומר שאפשר כל העת להפחידנו. (ראה כותרת הלינק)

ישן 15-09-2011, 07:41
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
כל מה שנתניהו לא יעשה, התקשורת תנצל את זה לרעתו
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "גם אני הצבעתי לשרון אבל כמוך ועוד מאות אלפים, לא ידענו שיבגוד בדרך"

ציטוט:

לו הייתי ביבי (לא שאני בכלל מעונין) הייתי מקשיב קשב רב למר טרכטנברג (שמיניתי בעצמי.. ללא משוא פנים.. נגיד) ומוציא את העוקץ ואת החשק של השמאל למחות למען כולנו וכמובן למען הימין בתכניות כלכליות וחברתיות מהרגע.

הרי כל שקל שמעבירים למקום אחד זה מגיע מאיזשהו מקום אחר. אם יעבירו מתקציב ביטחון התקשורת תתחיל להסית על עובדי משרד הביטחון המסכנים.

התקשורת עלתה על רעיון מבריק: לעשות פרסומת חינם עבור השמאל ביחד עם הסתה חד-צדדית נגד הממשלה, הכול במסווה של מחאה חברתית מקודשת. ויצטרכו להתמודד עם זה.

עכשיו הם מאיצים בו לקצץ בילדים בכדי לפגוע בחרדים, אבל אם ישמע לעצתם ויקצץ עוד בקצבאות ילדים, הם יתחילו לשים תמונות של ילדים רעבים. גם ישלחו סוכנים סמויים לרחובות החרדים להסית נגד הממשלה ולטען שהשמאל יותר טוב עבור החרדים וכדאי להם לתמוך בשמאל. דרך אגב הם כבר עושים את זה ויש כבר סוכנים כאלו. רק החרדים מבינים היטב שהשמאל הוא סכנה בטחונית ממדרגה ראשונה, ופיקוח נפש דוחה את הכול. אבל לפני הסכמי אוסלו הייתה תקופה שהחרדים התנדנדו בין ימין לשמאל, אחרי הסכמי אוסלו נפל להם האסימון.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-09-2011 בשעה 07:51.
ישן 15-09-2011, 08:23
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

בשביל תכנית רווחה לאומית
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "כל מה שנתניהו לא יעשה, התקשורת תנצל את זה לרעתו"

יהיה גם צורך לקצץ בכמות הכספים שהחרדים מקבלים באשר הם.
אני מניח שזה יקרה בסמוך לבחירות הבאות, או מיד שתקום ממשלה. מדובר בסכומים מטורפים ולא ברורים..
נכון, יצטרכו לחפש אלטרנטיבות כמו עבודה (החרדים בעצמם כבר החלו ללמוד מקצועות שונים ומגוונים..) מאחר ואין אפשרות לחסום כספים למשפחות מרובות ילדים ללא אלטרנטיבה.
אני מניח שבמסגרת עונת המחאות, (הבאה עלינו לטובה לפחות מנקודת מבטי) "יתלבשו" גם על החרדים ו"השמחה תהיה רבה".
המגזר הדתי (לא כולם כמובן) אולי יפגין מנגד ואולי תהיינה מהומות, אבל כמו שאתה רואה, ה"חילוניים" במדינה כבר אינם חוששים למחות כי הביטחון הוא מעל לכל..
בסופו של יום (אמנם צריך הרבה תעוזה) יקוצצו כספים ברמות על ויופנו לאן שהמערכת תפנה אותם. מדברים ומדברים עשרות שנים ולא קרה דבר והגיעה העת לממש את שתי המילים צדק חברתי הלכה למעשה.

ישן 15-09-2011, 08:37
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
מישהו כבר ענה במקומי.
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "בשביל תכנית רווחה לאומית"

http://www.olam-jew.com/shut/takzivim.htm
תקציבים ו"סחיטה" חרדית-שאלה:מדוע החרדים סוחטים את הקופה הציבורית?
תשובה: איך אמר פעם מישהו בבדיחות הדעת? - לאחר שכולם "סחטו" את ''לימון'' התקציב, אזי על החרדים המבקשים לקבל את הטיפות האחרונות, צועקים - ''סחטנים''.

מדוע רשות השידור המקבלת מיליארד ש''ח בשנה אינה נקראת סחטנית?

מדוע שדרני רדיו וטלוויזיה המשתכרים מכספי המיסים שלך ושלי, יכולים להכפיש את האנשים המממנים אותם? מדוע הם אינם נקראים סחטנים?

אל לנו לשכוח שאין המדובר ברשות פרטית, אלא ברשות ממלכתית הממומנת כולה מכספי ציבור משלמי המיסים (חילונים ודתיים), אותו היא מכפישה.

מדוע משרד התרבות המקבל תקציבי עתק (מאות מיליוני שקלים) מכספי משלם המיסים (וגם מכספי הדתיים – אשר אינם משתמשים בשרותי התרבות הללו), אינם נקראים ''סחטנים''?

מדוע הקיבוצים אינם מכונים ''סחטנים''? מדוע מחיקת החובות לקיבוצים (16.1 מיליארד ₪ במחיקה האחרונה), אינה נחשבת "סחיטה"? (מעניין שזו פריבילגיה מיוחדת לקיבוצים, כי את החובות שלי ושלך, משום מה, אף אחד לא מוחק!). שלא לדבר על כך שחברי הקיבוצים מקבלים כיום אדמות מדינה יקרות ממש במתנה, כלומר: הם הופכים לבעלי אדמות, ללא שום תמורה כספית מצידם. הפרופורציות ממש זועקות.

ועוד דוגמאות רבות לכך, אך החרדים המתוקצבים כחוק ומקבלים הרבה פחות "זוכים" לתואר "סחטנים". עצם השימוש במילה "סחטנים" היא דמגוגית ושקרית, אם היתה כאן באמת סחטנות, במובן הקרימינולוגי של המילה, אזי המשטרה היתה מתערבת ומיד...

זה יכול להיות מוצדק להשתמש במילה "סחיטה" רק במקרים שבהם יש איום בעשיית פעולה בלתי חוקית. (למשל: סחיטת דמי חסות של אנשי העולם התחתון מבעלי עסקים: באיום על חייהם של בעלי העסקים ועל בני משפחתם ושלמות בית העסק וכו', או סחיטת כספים מאנשים באיום שיפרסמו עליהם דברים איומים באמצעי התקשורת, או לשון הרע וכו'.

אם נגדיר "סחיטה" בצורה אחרת, אזי כל ארגון מכל סוג שהוא, הנתמך ע''י הקצבה ממלכתית מסויימת, יכול להחשב "סחטן", ואפילו אם כל מטרותיו ופעולותיו למען רווחת הכלל ופתרון מצוקות, או בכל נושא עזרה אחר.

עלינו לדעת, שיש פה עניין מאוד מגמתי, התקשורת והשמאלנים מנסים בכל דרך, להשניא את הציבור החרדי על המאזין הממוצע, ולהלעיטו בסיסמאות נבובות ושקריות.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:44

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר