לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2011, 21:25
צלמית המשתמש של אנטיתזה
  אנטיתזה אנטיתזה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.10
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי פרופסור רוס גלר שמתחילה ב "סעמק אני רק רוצה לשמוע איך..."

הייתי אמור לעשות את זה עם תלמידה זרה שהגיע אלינו לבית ספר, אבל התחרטתי לקחתי את האוטו ונסעתי למחנה קיץ של ג'ינג'ית חמודה אבל חנונית מהבית ספר.
לא רגע זה אמריקן פאי.

אה נזכרתי, זה היה בקולג', בחורה עם שיער שחור קצר דפקה לי בדלת, יצאנו כמה פעמים ורצינו לחכות עד חג המולד אבל לא התאפקנו.
השותף שלי ישן מעלי במיטת קומותיים.
לא רגע! זה מרשל ולילי מאיך פגשתי את אמא.

עכשיו נזכרתי באמת! חברה שלי נפרדה ממני כדי לצאת עם איזה איש עסקים עשיר, הייתי שבור, האח השחור שלי אירגן שאוכל לבוא לרונדה השכנה הישנה שלנו, היא הייתה מבוגרת ואני...
סעמוק, זה ברני מאיך פגשתי את אמא.

אבל ברצינות, אני והחברים המפגרים שלי בכיתה י'ב ממש שבוע לפני הסיום הסכמנו לארגן אלכוהול למסיבה של איזה אחת, הייתי אמור לקנות את האלוכוהל ובדיוק שדדו את החנות, השוטרים לא עצרו אותי משום מה למרות שלא היה לי גיל לקנות אלכוהול... ברחתי מהם אחרי כמה זמן והגעתי למסיבה.
השכרתי עם בחורה חמודה והשוטרים נכנסו לי באמצע!!!!
אה, זה מק-לאבין מסופרבאד.

לא יודע לא זוכר, איבדתי אותם, עכשיו לא מוצא
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2011, 21:36
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי פרופסור רוס גלר שמתחילה ב "סעמק אני רק רוצה לשמוע איך..."

טוב נו, למה לא?
זהירות - ספויילר!

ישן 19-09-2011, 23:19
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי פרופסור רוס גלר שמתחילה ב "בחייאת , אפשר לזהות סוג של בן..."

יש כאלה, אני לא אכחיש.
אבל בכל היכרות, בין אם זה ידידים, אנשים בעבודה, או בני זוג, יש את תקופת "ירח הדבש", בה כל אחד מציג את עצמו על הצד הטוב ביותר עד שהפאקים שהרבה פעמים רציניים מאוד מתגלים.
בדרך כלל, כמה זמן לוקח מיום ההיכרות עד שנהיים רשמית ביחד, חודש, שלושה? זה פשוט לא מספיק זמן לגלות מי האדם האמיתי שאתה מנהל איתו את מערכת היחסים, ותהליך הגילוי של הפגמים חופף כבר להגדרה של להיות ביחד.
וזה ההבדל מבחינתי בין מערכות היחסים הקודמות שלי והטיפוסיות לגיל הזה לבין מה שיש לי עכשיו - אנחנו מכירים 5 שנים, כמעט 2 וחצי מהן העברנו כזוג. והאמת? זה עדיין מרגיש כמו תקופת ירח הדבש. (:

ישן 20-09-2011, 08:51
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "לא, ממש לא. אם הייתי מעדיפה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'יבורשקה
לא, ממש לא. אם הייתי מעדיפה גבר כזה ממזמן הייתי מזדיינת עם איזה בחור בים רווית אלכוהול.. :S
ההבדל בין בן זוגי לשאר, הוא שאותו הכרתי שנים לפני שנהיינו ביחד, ולכן ידעתי בדיוק איזה אדם הוא.
עם השאר זה היה עניין של זמן עד שאגלה שהוא חתיכת בן זונה שמנסה להשכיב אותי (כוס עמק, אצל אחד מהם זה היה האולטימטום שלו אם רציתי שנהיה ביחד בידיעה שהייתי דלוקה עליו אז).

אני לא רוצה לנפץ לך את הבועה או משהו, אבל גם בן הזוג הנוכחי שלך ניסה "להשכיב אותך".
זה לא אומר שזה הדבר היחיד שהיה חשוב לו (וכנראה אפילו לא הדבר שהיה הכי חשוב לו, לפי איך שאת מתארת אותו), בהחלט יכול להיות שהוא חתר לזה בצורה עדינה/נעימה/מתחשבת יותר מאחרים, וזה ממש לא הופך אותו לאדם רע, אבל אין שום ספק שהוא רצה את זה, ועובדה שבסוף הוא גם הגיע לזה.

ישן 23-09-2011, 09:41
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פרופסור רוס גלר שמתחילה ב "איך איבדתם את הבתולים?"

אני לא יכול לשכוח את זה. הזמנתי פיצה ולקח לה המון זמן להגיע. כבר תכננתי עם עצמי שהפעם אני הולך לצעוק על השליח אבל כשפתחתי את הדלת הייתה שם בחורה רוסיה מעלפת שביד אחת החזיקה קסדה ורודה וביד השנייה מגש של פיצה. השיער שלה היה רטוב בקצוות והעיניים שלה היו מדהימות. חוץ מזה היא הייתה רטובה לגמרי כי ירד גשם ממש חזק בחוץ. הרגשתי נבוך כמו שמרגישים מול בחורה מעלפת כמוה אבל שאלתי אותה אם היא רוצה לחכות אצלי קצת עד שהגשם ייפסק והיא אמרה שכן עם חיוך ענק. האמת שלא הבנתי איך היא לא חוששת להיכנס ולהישאר בדירה של מישהו זר אבל זו סתם הייתה מחשבה חולפת. הבאתי לה מגבת והיא נכנסה. בדיוק כשעמדנו לשבת על הספה הגשם הפסיק בפתאומיות והיא הלכה.

אחרי זה החברה שלי באה, אכלנו פיצה ועשינו את זה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:28

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר