לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2011, 08:41
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
התייעצות- חבר במצוקה

היי,

יש לי חבר מהלימודים שנמצא במצוקה רצינית כרגע והייתי שמחה לדעתכם/ עצתכם (אתם יכולים לחסוך את ה"זה אשמתו וחבל שלא חשב על זה קודם", מהסיבה היחידה שהוא מודע לכך אבל כרגע זה לא משנה).

מדובר בבחור מבריק שעשה קבע בצבא ולאחר מכן עבר לעבוד במשרד ממשלתי. אחרי שנתיים בעבודה שם הוא עזב והחליט שהוא רוצה ללמוד לתואר.
המצב כרגע הוא כזה- משך שנה א' הוא לא עבד. הוא מצא לאחרונה עבודה חלקית ביותר בתור חונך לילד, כשהעבודה לא מאפשרת לו לחיות בכבוד, כמובן. עבודה אחרת הוא לא מוצא כרגע.

הבחור לא יכול לשלם אפילו את התשלום הראשוני לשנה ב' במכללה- כ-3500 ש"ח, כך שהמצב כרגע הוא שהוא לא יכול להתחיל ללמוד שנה ב'. הוא לקח הלוואה בתחילת השננה וכרגע חייב לבנק כ-30,000 ש"ח, ללא יכולת הגדלת הלוואה.

הייתי שמחה לשמוע אם יש לכם רעיונות- הוא במצוקה אמיתית (כפי שכתבתי, הוא מודע לעובדה שזה שלא עבד משך שנה א' הביא אותו למצב שלו היום, והוא מעמת את עצמו עם העובדות הללו מדי יום ביומו) וכפי שהוא כתב לי, השנה שעברה בלימודים היתה אחת השנים הטובות שלו (הוא באמת בחור מבריק) מצד אחד, ואחת השנים הגרועות ביותר שלו מצד שני (מהבחינה הכלכלית)..

יש למישהו רעיון? הצעת עבודה? (באזור הקריות) הוא באמת כבר מיואש לחלוטין.

תודה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2011, 11:08
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "התייעצות- חבר במצוקה"

א, תפנו לקרן הריסון,אולי הם יעזרו לו או יתנו לו גב להחזיר את החובות שלו גם אם זה אומר לא ללמוד השנה.

תתעלמי ממה שרשום באתר שלהם,כי אפשר לפנות אליהם לעזרה. אנשים חולים או במצוקה פונים אליהם והם לפעמיים עוזרים גם אם פנו אליהם באופן ישיר.

ב, יש מלגות,אם הוא בחור מבריק אולי הוא זכאי לקבל.

ג, אם הוא כמו שאת רושמת לנו יש באיזור הקריות וחיפה נטויזאן (מת"ם חיפה),הוט,יס(נשר וגם בחיפה),סלקום (מרכז חיפה העיר התחתית),פלאפון ואורנ'ג (חוצות המפרץ ומרכזי קניון) שהוא יכול להגיש אליהם מועמדות.

ד, אם הוא חיי באיזור הקריות אולי הוא זכאי למלגה מיוחדת לתושבי המקום בלבד. בנשר למשל יש לתושבי העיר מילגות מיוחדות מטעם העירייה לתושבי העיר ולאלה שגדלו בעיר יש עוד עזרה.

מקווה שהצלחתי לעזור לידיד שלך.

Seinfeld forever

ישן 14-09-2011, 19:43
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "התייעצות- חבר במצוקה"

הוא ניסה לפנות לדיקן?

אני לא יודע מה היכולות של הדיקן אצלכם, אצלנו הוא ידע להפנות סטודנטים עם קשיים למקומות הנכונים.

מה שכן, מניסיון מר מלגות זה לא עבודה, בדרך כלל כמות השעות שנותנים לא משתווה למשכורת שמקבלים וגם זה לא משכורת חודשית. אם הוא חייב להרוויח כמה שיותר אז שילך לכיוון של עבודה.

מבחינת אפשרויות - מלצרות הכי מכניס לסטודנטים אם יש לו את היכולות. אבטחה זה הכי נוח בדרך כלל מבחינת שילוב עם לימודים.
הוא יכול לתרגם מאמרים אם הוא מסוגל, הבעיה שעד אזור תקופת המבחנים והגשת עבודות לא תהיה לו הרבה עבודה.
שווה לבדוק עבודה באגודת הסטודנטים (יש בדרך כלל גם משרות שם) וכמו שאמרו במכללה (אני עבדתי באורקולי, שזה אלו שאחראיים על המקרנים והמיקרופונים)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר