לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2011, 12:22
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
פיגוע פרצו לי לבית

הב** ****ת פרצו לי שלשום לבית. ואם זה לא מספיק, זאת פעם שלישית שפרצו לנו לבית..
הגעתי הביתה ב14, ראיתי שהכל הפוך.. צעקתי : "יש מישהו למעלה?! "אף אחד לא ענה..
יצאתי מיד לחצר, שיחררתי את הכלבה שלי מהרצועה והכנסתי אותה פנימה. במקביל לקחתי סכין מטבח חדה במיוחד ואפילו בדקתי אותה לרגע אם היא יציבה מספיק ולא מתעקמת מדי בעת חדירה.
עליתי לאט במדרגות עם סכין בשלוף, מנסה להיות מוכן לכל תרחיש.. הורתי לכלבה שלי לעלות למעלה לפניי בזמן שאני צופה עליה. ידעתי שאם יש משהו, היא ישר תנבח וכך אני יהייה מוכן יותר להסתער עליהם. היא הסתובבה בקומה והתנהגה כרגיל. המתח טיפה ירד אבל עדיין הייתי דרוך עם הסכין מונפת כלפי מעלה, עליתי וסרקתי חדר אחרי חדר. הפורצים כבר ממזמן הלכו..

פעם ה"טרנד" של הגנבים היה לפרוץ בלילה שאתם ישנים, היום יותר ויותר עושים זאת בבוקר שכלכם בעבודה ובבית ספר. הרבה יותר בטוח מבחינתם, לא צריכים להסתכן שתתעוררו באמצע הלילה. מגיעים מוקדם בבוקר ויש להם כמה שעות טובות לעשות חגיגה.

בין 9 בבוקר לשתיים בצעריים הם נכנסו. אני גר בבית פרטי בשכונה שנחשבת אמידה עם אנשים שלרוב אפשר למצוא אצלהם לא מעט מה שקורץ לחלאות האלה.
הם נכנסו, נטרלו את קווי הטלפון שנמצאים בחוץ לבית ובכך גם נטרלו את האזעקה.
הגיעו לחלון החדר שלי מהחצר, איך שהוא חתכו את הסורגים, ונכנסו פנימה מהחלון.
החרות האלה הפכו את כל הבית. והם חיפשו כסף במקומות שלא תאמינו בכלל.. בתעלה של המזגן, הם הוציאו את הרשתות של הקולט אדים וחיפשו בפנים אם הסתרנו כסף, פתחו את המקררים והמקפיאים וחיפשו כסף בפנים והזונות אפילו את המעט שלסגור את הדלת של מקפיא לא עשו וחצי מהבשר היקר שאבא קנה לחג הלך.. הפכו את החדר של אחותי, של אחי, של הורי, עלו לעליית גג והפכו הכל שם. לראות תמונות ילדות של הוריי ותעודות בית ספר של אחי פזורות בכל עבר.. תמונות של הסבים המנוחים שלי זרוקים על הרצפה.
גנבו לאבא שלי כמה בקבוקי קוניאק יקרים שהחזיק. בקבוקים שעדין לא הוציא מהאריזה כדי שהחלאות יוכלו למכור בשטחים.

אין דבר קשה יותר מלדעת שמבצרך שלך נשדד ולראות את הפנים השבורות של המשפחה שלך. את אחותי בוכה שהיא רואה שהחדר שלה הפוך.. גנבו לנו תכשיטים ובשמים. שרשרת מסבתא המנוחה שאחותי קיבלה, שרשרת עם ערך סנטימנטלי גבוה שאחי קיבל בבר מצוה.

והמשטרה הבלאי הזאת שלנו.. אם אתה לא בן של אריסון או מקורב של ראש מחוז ירושלים אז תשכח שינקפו אצבע.. השוטר הגיע, בדק את החלון של המקלחת למעלה חלון שממנו הסקנו תחילה שפרצו, אמר שהוא רואה טביעות של כפפות (מה שהתגלה מאוחר יותר כשקר של האפס הזה כדי שיוכל ללכת מוקדם) ואמר שאין מה לעשות והלך. בדיוק חמש דקות על השעון והלך.
אם האפס הזה היה טורח לרדת למטה ולעשות בדיקה נורמלית היה מגלה את מקור הפריצה ואולי גם מוצא טביעות אצבע. אבל בסדר.. בגלל השוטרים החבשנים האלה שכמותו שאני רק מאחל שגם הבית שלהם יראה פריצות,והרבה, הגנבים האלה חופשיים ואולי מחר מי יודע, יבקרו אצלכם.

חבר'ה, הגנבים האלה לא טיפשים. הם יודעים יפה מאוד לעקוף אזעקה ולהוריד סורגים ודלתות בשביל להיכנס. אל ואני מדגיש אל תהיו חכמים על המערכת ותחזיקו כסף בבית. אני אומר לכם, הם מכירים וראו כבר את כל המחבואים האפשריים ומכירים הכל. אפילו בקלמרים של הבית ספר הם חיפשו לנו כסף. הוציאו לאבי את הסוליות בנעליים וחיפשו כסף בפנים.
אז סביר להניח שאם יש לכם כסף בבית, הם ימצאו אותו. יש בנק שימו בבנק. אחרת , אל תבכו לאף אחד.

תחושה קשה.. הרסו לנו את החג.. הרסו לנו את השבוע.. את החודש..אבל נתגבר.חייבים. החיים ממשיכים.
יש לי הרגשה שזה לא פעם אחרונה. ושזה יקרה עוד פעם, אל תתפלאו אם תשמעו שחוק דרומי יושם באיזה בית קט ברחובות.
כמה בהמה אפשר להיות.. כמה נמוך אפשר לרדת ובמקום להוציא את התחת שלך ולעבוד, אתה גונב מעמלם הקשה של אחרים.
שהמשטרה שלנו נראית כמו שהיא נראית ומערכת המשפט נראית כמו שהיא נראית, זה רק עניין של זמן עד שהחבר הבא בפרש פה, יפתח אשכול דומה.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 27-09-2011 בשעה 12:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2011, 12:29
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "פרצו לי לבית"

אני מציע שתירגע קצת, בסופו של דבר לא נגנב שום דבר בעל ערך סנטימנטלי נכון?
יש ביטוח(אני מקווה) והכל בסופו של דבר זה רק חפצים שתוכלו לקבל ולקנות בחזרה.
תשמח שלא הייתם בבית, כי אתה לא יודע מה מי וכמה הם היו.. בסופו של דבר אתם בסדר וזה יותר חשוב.
מי אמר לך שהם מ"השטחים"?

דווקא כשפרצו אצלי בבית, המשטרה דיי עשתה את העבודה, באו כמה שוטרים, כן לקחו טביעות אצבעות, ואפילו אחרי חודש התקשרו ואמרו שמצאו מחשב שהיה שייך לנו(נו טוב, ברכב גנוב בשטחים, אבל עדיין לא צריך להכליל) ואנחנו מוזמנים לבוא לקחת אותו. המחשב היה חצי מת מרוב המכות שהוא חטף בתלאות לתוך ומחוץ לקו הירוק, אבל הנקודה שלי היא שלפעמים המשטרה באמת עם כוונות טובות.

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 27-09-2011 בשעה 12:31.
ישן 28-09-2011, 16:53
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]גם אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי student1
יהודי זה גם אדם המאמין ביהדות וגם בן לאם יהודיה, יהודי בלאום.
מוסלמי - אדם המאמין בערכי אסלאם.

'בן לאם יהודיה הוא יהודי', זו אמירה שמתייחסת לדת ולא ללאום. הלאום מורש על ידי האב באותה מידה כמו על ידי האם. אני בכוונה התייחסתי ליהדות כדת, ולא כלאום.
בישראל של ימינו, לתפיסת מרבית האוכלוסיה (ובאופן אף יותר אבסורדי, גם לתפיסת המדינה), לכל אדם יש דת, גם אם אינו דתי. למרות האבסורד שבדבר, אדם ל יכול לבחור להגדיר את עצמו כחסר דת במדינת ישראל. התפיסה הזאת מחלחלת גם לאוכלוסיה (או שמא היא מחלחלת מהאוכלוסיה לחקיקה), והמצב היום הוא שגם אדם שאינו מאמין באלוהים, ולא בשום דבר הקור לדת, וחי אורח חיים חילוני לחלוטין, עדין יענה יהודי, כשישאל 'מהי דתך?'.
אגב, כמו שאדם שנולד לאם יהודיה הוא יהודי, מבחינת הדת היהודית, כך גם אדם שנולד לאב מוסלמי הוא מוסלמי מבחינת האסלאם.

ישן 28-09-2011, 17:11
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=student1]יהודי זה גם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
'בן לאם יהודיה הוא יהודי', זו אמירה שמתייחסת לדת ולא ללאום. הלאום מורש על ידי האב באותה מידה כמו על ידי האם. אני בכוונה התייחסתי ליהדות כדת, ולא כלאום.
בישראל של ימינו, לתפיסת מרבית האוכלוסיה (ובאופן אף יותר אבסורדי, גם לתפיסת המדינה), לכל אדם יש דת, גם אם אינו דתי. למרות האבסורד שבדבר, אדם ל יכול לבחור להגדיר את עצמו כחסר דת במדינת ישראל. התפיסה הזאת מחלחלת גם לאוכלוסיה (או שמא היא מחלחלת מהאוכלוסיה לחקיקה), והמצב היום הוא שגם אדם שאינו מאמין באלוהים, ולא בשום דבר הקור לדת, וחי אורח חיים חילוני לחלוטין, עדין יענה יהודי, כשישאל 'מהי דתך?'.
אגב, כמו שאדם שנולד לאם יהודיה הוא יהודי, מבחינת הדת היהודית, כך גם אדם שנולד לאב מוסלמי הוא מוסלמי מבחינת האסלאם.

יהודי זה גם דת וגם לאום.
מוסלמי זה רק דת.
אני אשאר יהודי גם אם אוכל חזיר כל יום. אני אוכל להמשיך לקרא את עצמי יהודי.
מוסלמי, שמודע לעצמו בתור מוסלמי, וששותה וודקה - כופר.

ישן 27-09-2011, 18:25
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06

העסק שאני עובד בו ועסקים של לקוחות שלנו נפרצו כמה וכמה פעמים ככה שאני יודע שהמשטרה באמת לא עושה כלום ואדם שלא עבר את זה לא מסוגל להבין את התסכול. לפעמים אני רואה בטלוויזיה סדרה או סרט שבו שוטרים עושים איזושהי עבודה אחרי פריצה ואני אף פעם לא מבין למה התוכניות האלה לא מוגדרות בפס מידע כפנטזיה או לפחות מדע בדיוני.

ברור לי שפריצה לעסק (ועוד אחד שהוא לא שלי) זה לא כמו פריצה לבית ולאור קיומו של חוק דרומי זה חבל שלא תפסת אותם על חם כדי לגאול את האנושות מנוכחותם בינינו.

אני רוצה להאמין שאנשים שחיים מקריירה של פריצה לבתים בסופו של דבר יסתכסכו עם האדם הלא נכון ויקבלו את מה שמגיע להם.

ישן 28-09-2011, 10:55
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי

קצת לגבי פעילות משטרתית לאחר פריצה.
ראשית, אם אתה מדבר על ניסור סורגים, זה לא פורץ "סטנדרטי" אלא אחד עם מידע מוקדם.
שנית. כאשר מתקבל דיווח על פריצה. הראשונים שמגיעים הם שוטרי יחידת הסיור, שגובים תלונה ועושים "הערכת מצב" לגבי הסיכוי להוריד טביעות אצבע, במידה והשוטרים המגיעים לזירה, מתרשמים שאין סיכוי להורדת ט"א (טביעות אצבע) לא ישלח איש מז"פ למקום.
במידה והשוטרים מתרשמים שיש סיכוי לממצאים, כן ישלח איש מז"פ.
עליך להבין, הפריצה אצלך בבית היא אירוע מקומם וחריג מבחינה האישית, אבל במשטרה זה אירוע אחד מתוך כ-300 אירועים ביממה (מתוכם כ-20 זה התפרצות לדירה/בית עסק). אל תצפה שבעומס העבודה המוטל על אנשי מז"פ, הם יתייחסו בעודף תשומת לב לפריצה לביתך. הם יבואו, יבדקו סימני ט"א או ממצאים אחרים במספר מקומות, ואחר מכן ילכו לדרכם,

עומס העבודה על אנשי מז"פ הוא אדיר, החל מעבודות חוץ כגון טיפול בזירות איורע, ועד עבודות פנים משרדייות של צילום והטבעה של חשודים. אל תשכח את כל אלה שניסו לפרוץ להם לרכב, ואהשי המז"פ מנסים למצוא ממצאים על הרכב שנפרץ.

במידה ויאתרו ט"א, זה ישלח למטה הארצי לצורך השוואה מול המאגר הקיים, במידה ותמצא התאמה, החשוד יוזמן לחקירה ויצטרך לתת הסברים משכנעים,
השאיפה הכללית היא להגיע למקסימום "גלויים" כלומר זיהוי של ט"א או דנ"א בזירה.
בדרך הכלל הרכוש נעלם תוך מספר שעות.
למרות כל זאת יש מקרים רבים מאד שמשטרה מצליחה לחשוף פורצים, ואף להביאם לדין.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 29-09-2011, 04:04
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
תודה על התגובה המפורטת
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

שנה טובה
ובכן, זה לא היה ניסור סורגים עם דיסק אלא, הם פשוט תלשו את הברגים שהחזיקו אותם בקיר והרימו את הסורגים . מי שעשה לנו את הסורגים לפי בדיקה ראשונית, עשה עבודה חפיפניקית משהו ולא שם את הברגים המיועדים. הפריצה הזאת יכלה להימנע .. אנחנו בודקים עילה לתביעה לחברה שעשתה לנו אותם.
כנ"ל לצוות שלוש. היה פשלה שלהם גם כן. האעזקה היתה דלוקה ושהם חתכו את קווי הטלפון האזעקה שלחה התרעת תקלה למוקד והם לא טרחו להתקשר ולבדוק שהכל בסדר.

לגבי השוטרים, איש מז"פ אכן הגיע, והבדיקה החפיפיניקית שלו לא ראויה ולא במקום. מי מממן את המשכורת שלו? אנחנו! מה זה קשור שיש לו עוד "300 פריצות ביום"? אם ככה הוא מטפל בהם אז שיפשוט את המדים שלו במקום לבייש אותם ואותנו. נציג לקוחות של הבנק שלי שיש לו עוד שלוש מאות פניות לטפל בהם לא יטפל בי?? הפשע חוגג בארץ בגלל הטיפול הלקוי של המשטרה והאפסות של מערכת המשפט.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 29-09-2011 בשעה 04:13.
ישן 29-09-2011, 14:24
  ספאמר101 ספאמר101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.11
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "תודה על התגובה המפורטת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
שנה טובה
ובכן, זה לא היה ניסור סורגים עם דיסק אלא, הם פשוט תלשו את הברגים שהחזיקו אותם בקיר והרימו את הסורגים . מי שעשה לנו את הסורגים לפי בדיקה ראשונית, עשה עבודה חפיפניקית משהו ולא שם את הברגים המיועדים. הפריצה הזאת יכלה להימנע .. אנחנו בודקים עילה לתביעה לחברה שעשתה לנו אותם.
כנ"ל לצוות שלוש. היה פשלה שלהם גם כן. האעזקה היתה דלוקה ושהם חתכו את קווי הטלפון האזעקה שלחה התרעת תקלה למוקד והם לא טרחו להתקשר ולבדוק שהכל בסדר.

לגבי השוטרים, איש מז"פ אכן הגיע, והבדיקה החפיפיניקית שלו לא ראויה ולא במקום. מי מממן את המשכורת שלו? אנחנו! מה זה קשור שיש לו עוד "300 פריצות ביום"? אם ככה הוא מטפל בהם אז שיפשוט את המדים שלו במקום לבייש אותם ואותנו. נציג לקוחות של הבנק שלי שיש לו עוד שלוש מאות פניות לטפל בהם לא יטפל בי?? הפשע חוגג בארץ בגלל הטיפול הלקוי של המשטרה והאפסות של מערכת המשפט.

וכנראה שהורדת מהמשוואה שלך שאותו שוטר הוא בנאדם ולא רובוט, בניגוד לבנק שלך למשטרה אין כסף.

כמובן שאתה לא אשם בכך, אבל אי אפשר לבוא בתלונות שהם מתפקדים גרוע שאין להם אמצעים מספיקים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:58

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר