לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2011, 23:41
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Dragon17 שמתחילה ב "סבבה אשמח לעוד המלצות אני..."

אל תקשיב לזה שמעלי.
איך שקראתי מה אתה מחפש בהודעה הראשונה שלך, ישר חשבתי להמליץ לך על פראג.
זו עיר מדהימה ביופיה (היפה ביותר שראיתי עד היום, בכל הנוגע לארכיטקטורה), ידידותית למשתמש (רכבת תחתית אדירה שמביאה אותך מקצה לקצה בין רגע), זולה מאוד יחסית לאירופה, בגלל שהם לא עברו ליורו (תיכנס למסעדות הכי יוקרתיות, תאכל ארוחה שלמה כולל יין וקינוח, ולא תצא ביותר מ-70-80 ש"ח לאדם, וזה לפני שדיברנו על הבירה שעולה שם פחות ממים), וכיפית בכל מובן (גם מי שמחפש לסייר בעיר היסטורית, וגם מי שרוצה חיי לילה תוססים, ימצא שם את מבוקשו).
לגבי כמה זמן להיות - אני הייתי שם ארבעה ימים, ובכיף הייתי נשאר עוד יום-יומיים.
קח רק בחשבון שיכול להיות גשום קצת בתקופה הזאת של השנה, אבל זה נכון לכל מקום באירופה פחות או יותר, והרבה פחות מבאס כשלא נוסעים לעשות בטן-גב על החוף.

אגב, אני לא בן 100, למקרה שתהית (יותר בכיוון של 26, ובפראג הייתי לפני שנה וחצי).

עריכה - אם תחליט לנסוע לפראג, דבר איתי, יש לי כמה המלצות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-09-2011, 07:33
  Dragon17 Dragon17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Dragon17 שלח הודעה דרך MSN אל Dragon17
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אל תקשיב לזה שמעלי. איך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אל תקשיב לזה שמעלי.
איך שקראתי מה אתה מחפש בהודעה הראשונה שלך, ישר חשבתי להמליץ לך על פראג.
זו עיר מדהימה ביופיה (היפה ביותר שראיתי עד היום, בכל הנוגע לארכיטקטורה), ידידותית למשתמש (רכבת תחתית אדירה שמביאה אותך מקצה לקצה בין רגע), זולה מאוד יחסית לאירופה, בגלל שהם לא עברו ליורו (תיכנס למסעדות הכי יוקרתיות, תאכל ארוחה שלמה כולל יין וקינוח, ולא תצא ביותר מ-70-80 ש"ח לאדם, וזה לפני שדיברנו על הבירה שעולה שם פחות ממים), וכיפית בכל מובן (גם מי שמחפש לסייר בעיר היסטורית, וגם מי שרוצה חיי לילה תוססים, ימצא שם את מבוקשו).
לגבי כמה זמן להיות - אני הייתי שם ארבעה ימים, ובכיף הייתי נשאר עוד יום-יומיים.
קח רק בחשבון שיכול להיות גשום קצת בתקופה הזאת של השנה, אבל זה נכון לכל מקום באירופה פחות או יותר, והרבה פחות מבאס כשלא נוסעים לעשות בטן-גב על החוף.

אגב, אני לא בן 100, למקרה שתהית (יותר בכיוון של 26, ובפראג הייתי לפני שנה וחצי).

עריכה - אם תחליט לנסוע לפראג, דבר איתי, יש לי כמה המלצות.

בכיף אחי אני בן 25 חברה בת 22 וחצי
נזרום כבר לאנשו
אתה אומר 5-7 ימים בפארג יהיה מה לעשות? מה להיות רק בעיר אחת?

ישן 28-09-2011, 10:23
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Dragon17 שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]אל תקשיב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dragon17
אתה אומר 5-7 ימים בפארג יהיה מה לעשות? מה להיות רק בעיר אחת?

זה תלוי איזה סוג של מטיילים אתם. אם אתם מאוד אנרגטיים, מתכננים כל מה שאתם הולכים לעשות מראש, ועושים את זה בקצב מטורף, אז יכול להיות שזה ירגיש לכם יותר מדי.
אנחנו נהננו מאוד להסתובב סתם ככה בעיר כמה שעות פה ושם, או ללכת לאורך הנהר, או לקפוץ באיזה ערב לאזורים הלא תיירותיים, ולהיכנס לפאב שכנותי של המקומיים, כדי לראות איך האווירה שם - אם מטיילים ככה, אז 4-5 ימים בהחלט יהיה לכם מה לעשות.
7 ימים כבר באמת עשוי להיות מוגזם להיות רק בפראג, אבל יוצאים מפראג סיורי יום מודרכים לדרזדן ווינה, כך שאם בשלב כלשהו תמצו, תוכלו לטעום גם מהערים האלה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר