לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2011, 19:45
צלמית המשתמש של אנטיתזה
  אנטיתזה אנטיתזה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.10
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "וואו, אי אפשר לשלם 100 דולר..."

תאורתית נכון, עובדתית לא.
כמות האפליקציות שנמכרות בApp store גדולה בהרבה מכמות האפליקציות שנמכרות לאנדרואיד ולווינדוס פון 7.

זאת עובדה, אנשים מסיבה הזויה כל שהיא לא קונים אפליקציות לאנדרואיד!
הרבה מקידום מכירת מכשירי נעשה על ידי זה שהרשתות הסלולריות (גם בחו"ל) אומרות ללקוחות "היי! אתם לא צריכים לקנות אפליקציות!".

ולכן אנשים שכן יקנו אפליקציות לiPad שלהם לא בהכרח יקנו אפליקציות למכשיר האנרואיד שלהם.

אגב, פיתוח לאנדרואיד, מסורבל הרבה יותר מלאייפון (אתה צריך להתבסס על הרבה מאוד Freeware וOpensource) שלא נתמך באותה רמה כמו Xcode.
אני לא היחיד שמעדיף אפליקציות iOS.

אני אישית קניתי את המחשב בשביל עבודה, וכבר כמה חודשים שניתקתי את הPC המאסיבי שלי מהחשמל ולא היה לי צורך לגעת בו מלבד פרוייקט קטן ב3d max שפשוט כבר היה מותקן עליו.
לא נראה לי שאני אחזור לווינדוס בקרוב או שצטרך לשדרג את המק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2011, 01:23
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי אנטיתזה שמתחילה ב "הכל טוב ויפה כל עוד מדברים על..."

התכוונתי שלאט לאט הם יעלמו מהשוק הזה... זה קורה כבר היום - אייפון הוא פשוט לא הסמארטפון הכי נמכר... ונמכרים אחרים, יקרים ממנו, זו לא שאלה של מחיר אפילו. הוא פשוט לא טוב כמו מתחריו. אז כל מה שאתה אומר זה טוב ויפה, אבל הלקוחות (שאלה, צר לי להפתיע אותך, קהל היעד שלך, שעליו אתה צריך לחשוב, כשאתה מפתח אפליקציות לסלולר) שלך - מעדיפים "לא אפל"... בכלל, אם אתה כל כך צודק, למה אתה מפתח בכלל לאנדרואיד? מה, פוחד לגלות שאין לך 90% מהשוק או משהו כזה?

לילה טוב...

ישן 27-09-2011, 06:50
צלמית המשתמש של אנטיתזה
  אנטיתזה אנטיתזה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.10
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "התכוונתי שלאט לאט הם יעלמו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
התכוונתי שלאט לאט הם יעלמו מהשוק הזה... זה קורה כבר היום - אייפון הוא פשוט לא הסמארטפון הכי נמכר... ונמכרים אחרים, יקרים ממנו, זו לא שאלה של מחיר אפילו. הוא פשוט לא טוב כמו מתחריו. אז כל מה שאתה אומר זה טוב ויפה, אבל הלקוחות (שאלה, צר לי להפתיע אותך, קהל היעד שלך, שעליו אתה צריך לחשוב, כשאתה מפתח אפליקציות לסלולר) שלך - מעדיפים "לא אפל"... בכלל, אם אתה כל כך צודק, למה אתה מפתח בכלל לאנדרואיד? מה, פוחד לגלות שאין לך 90% מהשוק או משהו כזה?

לילה טוב...

איפה טענתי שאפל זאת הפלטפורמה הכי טובה? אני אישית מעדיף את האייפון (גם בתור משתמש) מסיבות אישיות שלי, אני גם מעדיף ביצת עין ולא חביתה - מסיבות אישיות שלי.
תפסיק להיות פאנבוי, זה לא יועיל לך בכלום בחיים.

קהל היעד שלי כשאני מפתח אפליקציה לבד הוא משתמשי אייפון, כי שם יש האפשרות להרוויח הכי הרבה כסף (וזאת למרות העובדה שאפל לוקחת 30 אחוז מהרווחים, למרות העובדה שזה עולה 100 דולר לשנה, למרות העובדה שהשקעתי כסף בחומרה). לרגע זה, כאשר אנדרואיד יהיה המקום להרוויח כסף אני אעבוד על אנדרואיד.

כשאני עובד מול לקוח שמזמין אפליקציה האינטרס שלי זה למכור לו:
- אפליקציה לאייפון
- אפליקציה לאנדרואיד
- אפליקציה לאייפד
- כל דבר אחר שיכניס לי כסף ממנו.

למזלי אני לא מפתח, אני בעיקר מעצב ככה שמלבד התאמות רזולוציה וממשק רב העבודה נופלת על חבר'ה אחרים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:55

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר