לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2011, 14:17
  nitz2005 nitz2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Egozi19 שמתחילה ב "יחידת אגוז - עזרה"

אני לא הייתי שם, אבל שמעתי מספיק מור"קים מחברים שעברו שם גיהנום.
בעקרון זה של חודשיים וחצי שלושה שסוגרים בשטח 28/21/28 , הכל בשטח, כולל שבתות, ובאופן כללי אונסים אותך במהלך הימים. אבל בסופו של דבר מה שנשאר מזה זה רק חוויה עצומה ולומדים שם המון (גם אם לא תרצה להמשיך) בהצלחה.

עריכה:
וחוץ מזה, סביר להניח שאתה כבר פחות או יותר יודע מה יהיה שם מהנפצות ודיבורים בין החברים לצוות, אז אם לא תמצא מישהו שכבר עבר את זה ותדבר איתו אני בספק אם תקבל כאן איזה שהוא מידע שאתה לא יודע כבר

נערך לאחרונה ע"י nitz2005 בתאריך 01-10-2011 בשעה 14:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2011, 14:36
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
כמות הכוח רצון? 240 CC...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Egozi19 שמתחילה ב "תודה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Egozi19
את גרסת "האונסים אותך" אני כבר מכיר אחי..
התכוונתי לדוגמאות ממשיות לחיי היום יום שם, ועל כמות הכוח רצון שצריך על מנת לשרוד מקום כזה..
דרך אגב, במקרה שלנו היציאות קצת שונות מהרגיל:
21,14,21,21 (מימין לשמאל) כאשר ה-14 זה שבועיים של קורס צניחה..

עברת עד עכשיו כברת דרך מסוימת. אני מניח שמה ששימש אותך עד עכשיו ועוד קצת כוח רצון, יעזרו לך להתגבר על השלב הזה.

כשתגיע לשם, תחווה על בשרך. וזה הכי טוב שיכול להיות - אף אחד אחר לא יכין אותך לזה. כל אחד גם מתייחס מזוית ראיתו הסובייקטיבית.

אל תשכח, מחכה לך שירות תובעני גם אחרי שתוסמך לוחם מן המניין.

ישן 01-10-2011, 15:21
  Egozi19 Egozi19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.11
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "כמות הכוח רצון? 240 CC..."

"עברת עד עכשיו כברת דרך מסוימת. אני מניח שמה ששימש אותך עד עכשיו ועוד קצת כוח רצון, יעזרו לך להתגבר על השלב הזה".

האמת היא שעם סבל אין לי בכלל בעיה.
להפך, אני בן אדם שאוהב לעבוד קשה בעבור המטרות שלו ולהרוויח אותן ביושר.
כשהחלטתי להגיע לאגוז הגעתי עם גישה שאני בא לתרום וכמה שיותר.
הבעיה היחידה היא ה"מחיר" של שירות כזה בעבור הגוף שלי. תאמין לי שלא נעים לשמוע מילים בנוסח "אחרי הצבא לא יהיו לך ברכיים", "כשתתבגר לא תוכל אפילו להרים את הילדים שלך", "הצבא הוא לא בריא מה לעשות", "יוצאים דפוקים בגוף מהצבא" וכו'..
למרות שאני נחשב חייל ברמה גבוהה מבחינת כושר אני לא יכול להתעלם מהעובדה שגם אצלי מתחילים להופיע כאבים בברכיים ובגב, וכל זה תוך כדי שמבהירים לנו שלא התחלנו אפילו את החלקים הקשים.
יצא לי כבר לראות כמה חברים עפים מהצוות על ברכיים שנדפקו אז אני בהחלט לחוץ מהעניין ומאוד רוצה לשמוע דעה מחבר'ה שיודעים על מה אני מדבר.
ישן 01-10-2011, 18:16
  Egozi19 Egozi19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.11
למלש"ב
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי bed activist שמתחילה ב "מצטער שאני נדחף ככה,אני בקרוב..."

אתה מתגייס לגולני ומתחיל את השלב שנקרא "טרום טירונות" - שבועיים שמכינים אותך לקראת הטירונות.
בשלב הטרום כל חיילי גולני לעתיד ביחד וטרם מויינו לגדודים ולסיירות השונות. כך יצא מצב שיהיו איתך בהתחלה מה שנקראים "מאותרי אגוז" - חבר'ה שהתקבלו כבר מראש לאגוז דרך ראיונות.
למה אני מספר לך את זה? כי רוב החבר'ה מאגוז הם חבר'ה כאלה שיגיעו מאותם ראיונות (גם אני).
הדרך השנייה להגיע היא באמת דרך הגיבוש יחטיות שיערך לך בטרום לאחר השבוע הראשון.
אבל שים לב, הסיכויים להגיע משם הם מועטים, שכן אגוז לוקחים מעט חבר'ה מהגיבוש לצורך מילוי מכסות.
הרוב המוחלט שיצלח את הגיבוש ישלח לגדס"ר או לסיירת. החל מסוף הטרום ותחילת הטירונות כולם כבר ממויינים בפלוגות השונות (לאחר "מסדר דמעה").
בכל מקרה, שיהיה המון בהצלחה, דבר איתי אם אתה צריך עוד מידע..

נערך לאחרונה ע"י Egozi19 בתאריך 01-10-2011 בשעה 18:18.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:45

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר