לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2005, 05:43
  fuzzy fuzzy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.05
ידעתי שזה יקרה...

אחרי הרבה זמן שלא התנשקנו או ליטפנו אחד את השני עם מבטים מלאי תשוקה כאלה... זה קרה...
הוא נישק אותי אתמול...
ויש לו חברה כבר שנה והוא אוהב אותה... אבל אולי זה רק בגלל הסקס?...
נמאס לו מהר מדברים- הוא מסיים ועוזב... כל דבר בחיים שלו... ולמה דווקא אני- מכל האנשים- לא יכולה למצוא בו אפילו פגם אחד? הוא לא מושלם- אפילו לא קרוב... ויחד עם זאת, אני פשוט נמסה מכל מבט... מכל נגיעה...
איך שהוא מסתכל עליי לפעמים...ואני ... כל כך חסרת בטחון- כל כך בטוחה שאני מכוערת נורא ליד חברה שלו ובטוחה שאני לעולם לא אגיע לרמה שלה... היא סקסית.. שובבה... יפה... בלונדינית... ואני? מה נשאר לי? להאחז בשבריר תקווה שאולי יום אחד הוא יעזוב אותה...
נמאס לי להאחז בזה... נמאס לי להרגיש את הצביטה הזאת כל פעם שידידים אומרים לי "בואי... כולם כאן" ואני שואלת "מי" רק כדי לראות אם גם הוא...
ועשיתי איתו טעויות... כן... הגענו למצבים מיניים שלא רציתי להגיע אליהם- אבל גם לא יכלתי להגיד לא... אולי נמאס לו ממני? אז למה הוא מנשק אותי?...יש לו חברה! ולא אכפת לו לבגוד! ומצד שני אני שומעת איך הוא מדבר עליה לפעמים... כמה שהיא יפה... איך שהיא מתארת את האהבה שלהם... זה צובט כל כך...
איך מפסיקים את הניתוחים האלה בראש שלי? איך אומרים לעצמי שהוא לא בשבילי? איך לעזאזל מסתכלים על מישהו אחר ואומרים "וואו... גם איתו אני אוכל להסתדר"....
?...
איך יוצאים מהקבעון?....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2005, 16:21
צלמית המשתמש של Dj-Nir
  Dj-Nir Dj-Nir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Dj-Nir שלח הודעה דרך MSN אל Dj-Nir
וחבל מאוד שזה קרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fuzzy שמתחילה ב "ידעתי שזה יקרה..."

איכשהו נדמה לי שאני מכיר את הסיפור למרות שאישית לא נתקלתי בו.
הבעיה קשה, וסביר להניח שזה מה שעובר בראש 24 שעות.
חייבים להתקדם! לא לחשוב עליו, ל-ה-ד-ח-י-ק!
לכי צאי החוצה, חפשי חברים טובים שיתמכו... תכירי אנשים אחרים וזוהי התרופה היחידה.
אדם נולד עם אופי אותו הוא לא יכול לשנות לגמריי, זוהי אמונתי.
ההתקדמות בחיים תגרום לך לשכוח מהעניין מתישהו, אולי עוד חודש ואולי עוד שנתיים.
הכל ייראה באור שונה, בתור חוויה רחוקה ולא מזיקה.
בקשר לחברה שלו? אם היא שווה את זה אז כדאי שתיידעי את חברותיה הטובות במצב, שהן יעזרו לה- את פשוט תתרחקי!
שלך, ניר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.thebluething.com/games/images/stewie-griffin.jpg]

ישן 01-05-2005, 00:05
  fuzzy fuzzy אינו מחובר  

כבר הרבה זמן שאני חושבת על זה...

על פשוט... לסיים את החיים שלי...
ועם כל יום שעובר יש לי יותר רצון ונחישות לעשות את זה... למה אני צריכה לסבול? למה אני צריכה לשמוע את המפקדת שלי מקללת אותי... את האקס שלי רודף אחריי כמו מטורף ולא נותן לי מנוחה לעזאזל... למה אני צריכה לאכול סרטים על ידיד מטומטם שכל מה שהוא רוצה ממני זה לשכב איתי?... למה אני צריכה לשמוע מידיד שלי שהידיד הכי טוב שלי מלכלך עליי מאחוריי הגב?...
למה כל זה מגיע לי? אני מבינה שלכל אחד מגיע שלב בחיים האלה שהוא פשוט בטוח שהוא לא יצא ממנו בחיים... זה השלב שלי... וחבל שאני לוקחת את זה קצת יותר ברצינות...
למה הכל לא יכול להית פשוט?... אני רואה אנשים סובלים סבל גדול יותר משלי- מתמודדים עם סרטן ואיידס ומצליחים לחיות בטוב- ואני.. ילדה קטנה ומפונקת עושה מכל דבר סיפור...
זה לא סיפור- אבל עבורי זה מקביל לסוף העולם... אני לא בנויה להתמודד עם רגשות...רגשות הורגים אותי... פעם חשבתי שברגע שאני אשתחרר מהצבא הכל יהיה פשוט יותר- וזה מה שנתן לי תקווה... היום אני בטוחה שזה לא ככה... את שבריר התקווה האחרון שנשאר לי איבדתי...
איבדתי תקווה באהבה... בחיים... אני מרגישה ממש כבויה... אין לי את האור בעיניים יותר... אין לי שמחה... לא מצליחה לחייך...
עדיף... לא לחיות...
אני רוצה להודות לכולכם על עבודת הקודש שאתם עושים... על ההקשבה והמסירות... אתם מדהימים- כל אחד מכם...
הלוויא שהייתי מציחה לשאוב קצת אומץ ונחישות מכל אחד מכם- אולי הייתי מרגישה אחרת...

ישן 01-05-2005, 07:38
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
רק עכשיו ראיתי...

חמודה,דבר ראשון אל תחשבי על האפשרות של לסיים את החיים שלך בכללללל
שום דבר לא שווה את זה...דברים רעים קורים,ואי אפשר לשנות את העובדה שהם קורים..
אז דבר ראשון שיש לך לעשות,זה לשכוח מהנצלן בוגדני הזה,כי הוא פשוט מניאק...נכון שהוא לא הראשון שבוגד ומן הסתם שגם לא האחרון,אבל זה לא בעיה שלך!! נכון,את נסחפת אחריו,כי את כניראה מרגישה אליו די הרבה,אבל זהו זה חייב להיגמר,כי את עוד תסבלי מזה יותר ממה שהוא יסבול.
מישהו אמר את זה וזה נכון-יכול להיות שאת לא היחידה שהוא בוגד איתה,לכי תדעי לעוד כמה בנות הוא מבלבל ת'שכל עם הטיפשות שלו?? אל תיהי טיפשה יחד איתו....
עזבי את זה כאילו זה לא היה ,אל תתיחסי אליו,אפילו אם אתם נמצאים באותה חברה(מה שהופך את זה ליותר גרוע!) פשוט תתעלמי! ואל תספרי על זה לחברה שלו,ולא לחברות שלה,כי נכון שהיא מסכנה שהוא בוגד בה,אבל את תידפקי חזק אם תספרי....חבל....פשוט תעבירי את זה כאילו לא קרה כלום.
בקשר לידידים האלה שמשחקים אותה ידידים טובים שלך-מותק תחליפי ידידים....מישהו שאוהב אותך באמת לא ילך לרכל עליך מאחורי הגב,אלא יבוא ויספר לך על אחרים,ואפילו ינסה לעזור לך....
בקשר למפקדת שלך-שתלך לאלף עזעזל.....מי היא בכלל??? סה"כ מפקדת....זה יעבור לה אל תדאגי,הדברים ישתפרו,ויהיה לך בסדר, רק אל תחשבי שהכל חרא,תנסי למצוא גם את הדברים הטובים שיש לך בחיים.....
תחשבי על המשפחה שלך,ועל חברות שלך אם יקרה לך משהו חס וחלילה....

אל תידאגי מותק,יהיה טוב!!!הרי חייב להיות.......
שיהיה לך המון בהצלחה,ותחשבי טוב על הדברים....

אורית

ישן 02-05-2005, 02:08
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
נכון....
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי fuzzy שמתחילה ב "המון תודה לכולכם..."

אל תשאלי.. תקבעי.
הוא סתם עוד בן אדם בעולם.
את אומרת שנמאס לו מהר מדברים למה מה קרה הוא מלך שעושה סימן ביד ומביאים לו מה שבא לו אם יש לו בעיה שיילך ייתפנק על אמא שלו מה הוא מנצל אותך.
בקיצור תבעטי בו, בקשר למפקדת מיהי בכלל תכניסי מצד אחד תוציאי מצד שני, בקשר לחברות שלך וואלה אני אומר לך כמו שאמרתי הרבה פעמים כגודל הציפיות גודל האכזבות ! כולן צבועות ועושות דברים מאינטרס אישי מעטות החברות שלא ככה והלוואי היה לי חבר כזה או ידידה כזאת אבל תשאלי אנשים לרוב אין להם חברים שלא עשו איתם טעות אבל ככה זה גם אנחנו בעצמנו עושים טעויות אנחנו בני אדם... תתגברי הלאה נשמה תתגברי, את לא יודעת שתמצאי מישהו שאוהב אותך אהבת אמת טהורה, איזה כיף זה לגדל איתו את הילדים שלכם לבנות איתו את הבית שלכם ביחד לקנות רהיטים לקנות מכונית כל הדברים האלה...
תאמיני לי יש למה לחכות תני לעצמך תקווה ואף פעם אבל אף פעם אל תגידי שאת רוצה למות תאמיני לי זה נורא.
אני זוכר שפעם אחת אמרתי בגיל 13 שאני רוצה למות כי פשוט סתם היה לי רע וההורים שלי לקחו אותי לפסיכיאטר והוא אמר לי אתה רוצה למות וראיתי את כל המשוגעים מסביב וחשבתי שישימו אותי שמה אם אני יגיד איזה טעות אז אמרתי לו מה פתאום... ומאז אני אפילו בצחוק לא אומר זה לא משנה כמה רע..
יאללה מתוקה בהצלחה במה שתעשי.
ישן 07-05-2005, 09:49
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי...

יש לו חברה, "אוהב אותה" ובוגד בה ?
3 מונחי המפתח האלו אמרו בשבילי הכל, הוא לוזר .
דבר ראשון אני מרחמת על חברה שלו, שבאמת ובתמים הוא גורם לה להאמין שהוא אוהב אותה ובוגד בה .
ויותר גרוע מזה- הוא גם לא יעזוב אותה, הוא ימשיך לבגוד ולרקוד על 10,000 חתונות והיא תמשיך להיות פתי .
ואז מה אם היא כוסית, בלונדינית ושובבה (נשמע כמו תיאור של שפנפנת פלייבוי), רואה שלפעמים זה לא מספיק ?

אני מצטערת להוציא אותך מהבועה אבל הוא לא שווה אגורה, אפילו לא פרוטה .
באשכול הקודם שלך הבנתי שאת נמצאת במעין בלבול רגשי, אני בכלל ממליצה על תקופת רגיעה (קראי לזה התנזרות) .
אני חושבת שמגיע לך הטוב ביותר ואסור לך להתפשר, למה לך להרגיש במקום שני, בשביל סיפוק מיני גדול יותר ?
ישנה הנחה הגורסת שלאגו שלנו אנחנו צריכים רף גירוי גבוה, אובייקט "קשה להשגה" כדי לאתגר אותנו תמיד .
אבל אני לא חושבת שבכל מחיר, לא חושבת שבחור כמוהו שווה את הרגשות שלך ובטח ובטח לא את הצלקות שלך .

לסיכום - לצאת מה"קיבעון" זה פשוט לקחת צעד אחורה, להבין את עצמך ומה את רוצה .
ולדעתי את צריכה לשאוף למשהו טוב ולבחור שיכבד אותך, ואם את לא בשלה - קחי ת'זמן .

תרגישי טוב מתוקה, מצפה לעדכון !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 07-05-2005 בשעה 09:52.
ישן 07-05-2005, 17:18
  fuzzy fuzzy אינו מחובר  

אני רוצה להגיד לך
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "היי..."

שגרמת לי לחשוב על הרבה דברים... המילים שלך כל כך במקום, את צודקת בכל מילה שאת אומרת...
הוא לוזר ואפס אם ככה הוא משחק בבנות- הוא לא ראוי ליחס שלי בכלל... לקח לי זמן להבין שאני בחורה איכותית ומגיע לי יותר מזה... יותר מאיזה אפס כזה....
לא איבדתי תקווה בבנים עדיין- למרות כל החוויות הרעות שהיו לי- אני מאמינה שיש בנים מדהימים שראויים לאהבה שלי...
כל העניין הזה עם החברה שלו- קלעת בול... כנראה שלהיות שפנפנת פלייבוי זה לא מספיק... עובדה שהוא מצא בי משהו... כנראה חברה שלו זה לא בדיוק מה שהוא צריך... אמנם אני נמשכת אליו בטירוף והוא גורם לי להרגיש כמו שאף אחד אחר לא גרם לי- אבל זה לא שווה את כל הכאב הזה והצער הזה...
אני אסתדר בלעדיו...
תודה לך רחלי- על מילים נבונות והארות מדהימות שפקחו את עיניי... את מדהימה...

ישן 07-05-2005, 21:08
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
באמת שאין על מה !!
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי fuzzy שמתחילה ב "אני רוצה להגיד לך"

אני לא חושבת שאני מדהימה, פשוט יש לי את הצורך לעזור לך להבין שהוא באמת לא שווה את כל המאמץ .
אני חושבת שאפשר להגדיר אותו בתוך הקבוצה של הבחורים שמשתמשים לרעה בסקס אפיל הממגנט שלהם; שימוש לרעה על חשבון אחרים ולתועלת עצמם .
ולצערי יקירתי, הרבה פעמים אנחנו פשוט נופלות ברשת ואומרות "על החיים ועל המוות, זה שווה את זה" .
אבל בשורה התחתונה וכמו שכבר אמרתי - הרגשות יותר חשובים מסיפוק מיני, סיפוק מיני תוכלי להשיג בעוד
הרבה הזדמנויות בחייך, אבל לב שבור הרבה יותר קשה לאחות .
מה גם - שכמעט לכל בחורה ממוצעת בגילנו יש מפגש עם טיפוס שכזה, ותמיד אבל תמיד אנחנו מרגישות
שאנחנו החרא ואלינו נמשכים הזבובים הכי מצורעים מסיבה שלא ברורה לנו .
אבל אם תעשי ניתוח פשוט את תראי שגם מכל אדם שכזה את לומדת, את מתחזקת ומעריכה את עצמך יותר .
אני חושבת שהפתרון הכי טוב יהיה להתרחק ממנו, כך תלמדי גם לשלוט בצרכים שלך עם כל ה'יכולת המהפנטת שלו' ...
ואם הוא מסתובב בחברה הקבועה שלכם, אולי כדאי שלזמן מסויים תבלי עם אנשים אחרים כדי לא לראות אותו אפילו,
מה שנקרא : "תקופת צינון", זו תהיה תקופת החלמה מצויינת בשבילך שגם תחדד לך את המודעות העצמית .

רק עכשיו שמתי לב להודעתך מספר 8 ואני מבקשת ממך בכל לשון של בקשה בכלל לא ללכת לכיוון שכזה !
את נשמעת לי בחורה באמת מקסימה שצריכה קצת יותר להיות קשובה לעצמה ולנסות לעשות דברים קצת אחרת .
תשובות להכל לא אוכל לתת לך, תשובות ופתרונות את תוכלי למצוא בתוך עצמך .
לאף אדם אין חיים קלים ואומרים שהחיים הם לא גן של שושנים אבל הם כן, רק לפעמים דוקרניים במיוחד .
ולגבי המפקדת שלך - היא מעיזה לקלל אותך ? את יכולה לקבול לה את הצורה, חצופה !
לגבי האקס שלך, הבנתי מהאשכול הקודם שנפרדתם כשהוא עדיין אוהב אותך, אולי את פשוט מאוד חסרה לו ?
שנה היא תקופה ארוכה, אולי תנסו לדבר ולפתור את המצב הלא נעים שנקלעתם אליו ?
ולגבי הידיד ה"טוב", מלכלך ? -הוא המלוכלך, ידיד טוב הוא ל-א ! (וזה מה שבטוח !)

לסיכום יקירתי -
תעשי בחייך סדר עדיפויות ורצוי שתעמידי בראשו את עצמך כי את הכי חשובה, את עצמך והשקט הנפשי שלך .
נסי לפתור את כל המצבים שנקלעת אליהם בצורה הכי טובה שאפשר, אם תרצי לפרט אשמח לתת את דעתי .
לאבד תקווה זה לא חלק ממה שהיה כתוב בחוזה החיים, להילחם על הטוב ביותר ולהגשים את עצמך, לשם זה את חייה .
ותהיי חזקה כי הדרך אמנם רצופה במכשולים אך ישנו אור בקצה המנהרה, הוא רק מחכה שתעברי את המסע ו'תרוויחי' אותו .
אני תמיד כאן בשבילך - בהכל, מתי שאת רק צריכה אל תהססי לפנות .

שמרי על עצמך וחייכי, זה יעזור להתמודד עם הכל בצורה אופטימית יותר
שלך,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 07-05-2005 בשעה 21:14.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר