לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2011, 20:36
צלמית המשתמש של opie
  opie opie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
מיקום טקסט וטבלאות - HTML/CSS

אני בונה אתר, הוא יהיה מורכב בעיקר מטבלאות, בעלות תמונות רקע וטקסט מובנה עליהן. לא מסובך מדי.
הבעייה שנתקלתי היא למקם טקסט בנקודות שונות בטבלה, לאו דווקא left/right/center אלא בנקודות ספציפיות שתואמות את העיצוב.

בהתחלה ניסיתי באמצעות   התוצאה הייתה טובה אבל חובבנית.

אז חיפשתי בגוגל ומצאתי את הפקודה:
קוד:
<DIV style="position: absolute; top:133px; left:795px">

וזה עבד. אך הפחד שלי הוא - האם זה גורם לטקסט להיות ממוקם נכון בכל הרזולוציות, או רק ברזולוציה שאני משתמש בה?
עריכה: לאחר בדיקה צדקתי והרזולוציות האחרות לא תומכות בפקודה הזאת. אז מה עושים? איך ממקמים טקסט נכון?

שאלה נוספת - כאשר אני ממקם שורה מתחת לשורה בטבלה זה יוצר לי חלק שקוף של כ- 2 פיקסלים, אבל סימנתי border = 0. איך אני מצמיד את שני החלקים של הטבלה (מלבן מתחת למלבן) שלא יהיה מרווח אפילו של פיקסל אחד?

תודה מראש

נערך לאחרונה ע"י opie בתאריך 14-10-2011 בשעה 20:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2011, 21:43
צלמית המשתמש של opie
  opie opie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
עדכון + שאלות חדשות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי opie שמתחילה ב "מיקום טקסט וטבלאות - HTML/CSS"

טוב... התקדמתי, עשיתי את הבאר כ- relative ואת הכפתורים (כל אחד הוא אובייקט בשם עצמו) ממוקמים עליו כ- absolute. בדקתי בכרום והיה מעולה.

הדף לא עשה לי בעיות בכלל

בחלק התחתון, שהוא relative עשיתי שתי פסקאות אחת ליד השני, שוב, בכרום הכול היה טוב ויפה...

מה שקרה הוא שבדקתי את האתר בפיירפוקס, ופתאום הכפתורים ממוקמים ממש למטה, הרבה אחרי הבאר. השאר היה בסדר.

ובאקספלורר, והכפתורים היו ממוקמים בכלל בצד ימין, הרחיבו את הדף, ושתי הפסקאות שלמטה לא היו באותו גובה

יש למישהו רעיון למה זה קרה?

בעייה נוספת שקרתה לי היא ב- lightbox, התמונות נפתחות בתחתית העמוד ולא במרכז. גוגל לא הניב תשובות יעילות. מוכר למישהו?

קוד:
div#bar { background-image: url(bar.jpg); height: 140px; width: 979px; border: none; position: relative; } a#web { position: absolute; border: none; text-align: center; font-size: smaller; font-weight: bold; font-family: sans-serif; margin-top: 8%; margin-left: 62%; color: #676767; } a#digital { position: absolute; border: none; text-align: center; font-size: smaller; font-weight: bold; margin-top: 8%; margin-left: 73.5%; } a#logos { position: absolute; border: none; text-align: center; font-size: smaller; font-weight: bold; margin-top: 8%; margin-left: 85%; }

קוד:
<div id= "bar" class="image"} <a href= "index.html" id= "web">web design</a> <a href= "digital.html" id= "digital"> digital art</a> <a href= "logos.html" id= "logos"> logos</a> </div>

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר