לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2011, 19:00
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
כי אנחנו כרגע במצב של אין ברירה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "יש שרפה שדולקת ביער ...ואתה..."

ישראל פישלה בגדול בצורה בה החליטו לסיים את מבצע עופרת יצוקה ואולי להבטיח מציאות שונה באזור ונסיון שחרור של גלעד שליט באמצעים אחרים.
אני נגד העסקה הזאת לחלוטין במיוחד שכולם מדברים על זה שגלעד שליט חי
מי אמר שהוא חי? עד עכשיו גם כשהעסקה נחתמה,עדיין אף אחד לא קיבל הוכחה שהוא חי חוץ מדיבורים שהוא עשה ככה ואמר ככה.
ויותר מזה,מי מבטיח שהוא ישאר חי תוך כדי ביצוע העסקה?
הרי הוא ישוחרר רק כשכל האסירים ישוחררו לפי העסקה. מה מונע מהם לקבל את מה שהם רוצים ולהרוג אותו מיד אחרי?
לכן הברירה היא להניח שהוא חי ולקוות שבבוא היום החשבון יסגר עם הרוצחים ללא נפגעים נוספים בדרך

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2011, 14:53
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שמע, אני דווקא ממתנגדי העסקה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
שמע, אני דווקא ממתנגדי העסקה פה אבל באמת היא שמה שאתה עושה זה סתם מלוכלך.

עלה בדעתך שביום מן הימים איזה אימא או אבא או אח או חבר של קורבן של העסקה הזו יראה את השרשור הזה ואיך הוא או היא יקבל את זה?

יש את מהשנקרא גבול הטעם הטוב. בתירוץ של העלאת המודעות, כאילו שזה ישנה משהו בנקודה זו, אתה פרצת אותו, דרסת והשארת מאחור באבק.

חשוב לי לצין שהציבור דחף לעסקה ואם הציבור לא היה עושה הפגנות והתקשורת לא היתה מתגיסת הדברם היו נראים אחרת מה שבטוח המחיר היה נמוך בהרבה.

אני פרצתי את גבול הטעם הטוב ? לא ראש הממשלה ? אני רק 'מנתח' אם הכלי היחידי שיש לי
הרציונליות את ההשלכות העתידיות של העסקה..

שמחתי לקבל את התגובה וכנראה שיהיו אנשים בעתיד שעוד יצטערו מאוד על כך שהם תמכו בעסקה לשחרור גלעד שליט .

ישן 16-10-2011, 16:06
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "הימור להשלכות שחרור גלעד שליט"

ואו! יש נביא חדש בישראל, ושמו mikiller! הללויה.

הימורים אתה רוצה? אוקיי: אני מהמרת שאם אני הייתי המנהלת פה, האשכול הפרובוקטיבי,
החצוף, המעצבן, והבעיקר מיותר הזה היה נמחק שניות ספורות לאחר שליחתו. יש לך הרבה
יותר מדי חוצפה לכתוב את הדברים שאתה כותב, ולמרות שהאשכול הזה איננו ראוי בכלל
לתגובה של אף אחד כאן, אגיב בכל זאת:
אם אתה כזה חכם גדול, בוא ותגיד איך אתה היית משחרר את גלעד שליט (ואתה הרי לא סבור
שהוא צריך להשאר שם לעד, נכון?)

ואני חוזרת שוב על הטיעון שהעליתי באשכול אחד שעסק בנושא: ארגוני הטרור, כידוע לך,
פעלו גם בזמן שכל המחבלים הנ"ל היו בכלא, וזה לא שבזמן שההם היו בכלא, אלו שבחוץ
חשו אהבה אדירה כלפי ישראל. אז אילו פיגועים וחטיפות יכולים לקרות כשההם ישתחררו,
שלא קרו כשהם היו בפנים? מה ההבדל? כמו שצה"ל סיכל המון פיגועים בשעה שההם היו
בפנים, תפקידו יהיה להמשיך לסכל פיגועים גם כשההם יצאו. נקודה, וכנ"ל לגבי חטיפות.
חטיפות יכלו לקרות גם כשההם היו בפנים, ולא יעזור כמה תתעלם מזה.
ועשה לי טובה, אל תטרח להגיב לי משהו בנוסח "גלוני הדלק בלה בלה בלה", כי זה בולשיט
אחד גדול. נמאס כבר מ"נבואות" הזעם שלכם, קאפיש?

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 16-10-2011 בשעה 16:30.
ישן 16-10-2011, 17:23
  s27 s27 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי chicken שמתחילה ב "אחלה הגיון יש לך. אז אולי..."

חשבתי שזה ברור לאנשים, אבל ההיגיון היחיד כאן הוא שלגלעד מגיע לצאת לחופשי, כי הוא
בסך הכל ילד בן 25, וחמש וחצי שנים מחייו הלכו לקיבינימאט לבלי שוב, ושלמשפחה שלו
מגיע לראות אותו שוב. ובלית דרך אחרת לשחררו (כי מה לעשות, מבצע אנטבה מבריק לא יקרה
כאן, לא בישראל, לא ב-2011), הדרך היחידה היא לשחרר 1000 אסירים תמורתו, וכן, חלק
מהם עשו דברים נוראיים, ושלא תחשוב לרגע שיש לי איזשהו שמץ קטנטן של סימפטיה אליהם,
כי ההיפך הוא הנכון. הדבר היחיד שאני רואה לנגד עיני הוא את גלעד ומשפחתו, ואת משלמי
המסים, שמממנים לאסירים הללו קייטנה בכלא.
אז אתה יודע מה, עדיף שיעופו לכל הרוחות מהכלא הישראלי, ושיובהר להם בצורה הברורה ביותר
שאם הם יחזרו לעסוק בטירור - דמם בראשם. אתה יודע טוב מאוד שאם יהיה צורך, בתנאים
המתאימים, צה"ל ידע לסגור איתם חשבון.
רק תנו לילד לחזור! מה הוא עשה?

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 16-10-2011 בשעה 17:27.
ישן 16-10-2011, 18:54
  s27 s27 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי chicken שמתחילה ב "נכון, לגלעד מגיע לצאת לחופשי...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chicken
בחייאת, לפעמים אני תוהה אם אנשים שחושבים ככה חושבים מהתחת או מה

קל לרדת לרמה נמוכה כשאין טיעונים מושכלים הולמים, הא?

ובכל אופן, למרות שבד"כ אינני נוהגת לבוא בדין ודברים עם אנשים שאין להם תרבות דיון מינימלית, אגיב גם הפעם:
ציטוט:
מה בדבר כל אותם ילדים שנרצחו? החיים שלהם לא נחשבים?

נראה לך באמת שלא כואב לי על הנרצחים? לבי לבי עם משפחות הנרצחים, וכל נסיון לתאר כאילו לא היה
אכפת לי גם מהם, זוהי דמגוגיה מן הסוג הנחות ביותר. אבל ההבדל הוא שאת המתים אי אפשר להחזיר, ואילו
גלעד עדיין חי, ואפשר וצריך להצילו.

ציטוט:
נראה לך באמת שלאחר שנשחרר אותם, הם יתרוצצו חופשי ברחובות כדי שצה"ל יחסל אותם בקלות? או שאולי התרחיש ההגיוני יותר הוא שהם יחזרו לענייניהם האפלים, אך ישכילו להתחבא כמו שצריך?

לא, לא באמת חשבתי שהם יעמדו באמצע רצועת עזה עם שלט ענקי: "אני כאן, אנשים טובים, אנא התנקשו בי!", לא.
הם יחיו את חייהם כנרדפים ללא מנוחה, חיים לא חיים - הרבה פחות טוב מבכלא הישראלי, זה בטוח.
וככל שהעם שלהם - הזקנים, הילדים, ימשיך לסבול בגללם, בסוף יהיה לכל הסאגה הזו סוף. אני רוצה להאמין שלכל דבר יש סוף ושבסוף אכן יהיה פה טוב יותר.

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 16-10-2011 בשעה 19:09.
ישן 16-10-2011, 20:30
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "[QUOTE=chicken]בחייאת, לפעמים..."

יש לך תרבות דיון אבל חוסר הבנה מוחלט של המציאות.

מספר שלבים

• המחבלים יחזרו לרצועת עזה כגיבורים ומיד 50-60 אחוז יחזרו לתפקידים שונים בזרועה המבצעית של החמאס (וזה לפי השב'כ אני לא דמגוג )
  • זה אומר שלחמאס יהיה יותר מחבלים בעלי נסיון ולזה מגיעים מלוגיה פשוטה של X לוחמים כיום ועוד Y מחבלים שישראל משחררת כלומר X+Y > X

• כמו כן יהיה חגיגות בעזה בראמלה ובכל עיר פלאסטינית קולטת שזה על שחרור מרצחים ? מה שמביא למסקנה ששלום זה לא בדיוק הדבר שאותו הם מחפשים דבר שיחזק את תנועת החמאס ויפגע בפתח שהם כביכול המתונים ואחרי הנאום באום זה גם לא מדויק כי בתכלס זה נבלה וזה טרפה.
  • הנוער הפלסטיני ישמע סיפורי גבורה של המרצחים דבר שיעודד גלי טרור חדשים כמו כן יביא למודעות גדולה עוד יותר של המחבלים שחמאס בעת הצורך יפעל בכל דרך על מנת להחזיר אותם הביתה אם הם יעצרו על ידי הכוחות הציונים .
  • והשלב למעלה מביא אותנו לנקודה מענינית מספר המחבלים אחרי העסקה לשחרור גלעד שליט יגדל ביותר מסכום השחרור עצמו של העסקה כלומר ביותר מY כי הוא יצור גל של גיוסים חדש לחאמס.(זה כמו שמבצע עופרת יצוקה, הפצצה על סורי העלתה את המוטיבציה בארץ לשירות בצהל)
  • כתוצאה מהגידול בזרועה המבצעית של החמאס ואת הוכחת הלוגית של הגדילה הוכחתי למעלה היכולת שלהם בשילוב עם המוטיבציה שלהם תעלה את פעולות הטרור שלהם (לא אמרתי שיעלה בצורה דרסטית אני לא דמגוג אמרתי רק יעלה)
  • כתוצאה מעלית פעולות הטרור בקשר ישיר יהיו יותר נפגעים והרוגים לכוחותנו החיילים ואף לאזרחים.
האם הלוגיקה וסדר האירועים לא נכון ? לא הגיוני ? לא מובן ? אשמח לפרט לרדת ליותר פירוט ..במידה ואת מתקשה אני מוכן להסביר לך בפרטי ...

נערך לאחרונה ע"י mikiller בתאריך 16-10-2011 בשעה 20:38.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:10

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר