לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2011, 15:22
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
נועם שליט ושאר תומכי העיסקה היו צריכים להדיר רגליהם מהדיון בבג"ץ היום

העתירות לבג"ץ נגד עיסקת שליט מועדות מראש להדחות. זה ריטואל חוזר שבית המשפט העליון בשבתו כבג"ץ מארח רק כדי להביע אמפתיה למשפחות שכולות. בג"ץ לא יתערב ולא אמור להתערב בהחלטות ממשלה מסוג זה. מכיוון שמדובר בהליך סמלי בלבד, מוטב היה שכל תומכי העיסקה יפנו את הבמה לקורבנות הטרור על מנת שאלו יוכלו להביע את כאבם ותסכולם מבלי שמולם ינופפו בטיעונים כאלו ואחרים. את העיסקה מייצגת המדינה, ובא כוחה היה צריך לבדו לשטח בפני בית המשפט את הטיעונים בעד. זו עת לתת למשפחות השכולות את המיקרופון ותשומת הלב. לתת להן להביע את המציאות הבלתי אפשרית שלהן. משפחת שליט קיבלה את אור הזרקורים במשך חמש שנים, וקיבלה את מבוקשה. כאקט של כבוד ומינימום של הגינות, נועם שליט היה אמור היום להשאר בבית. אולי אפילו להניח פרחים על קברי נפגעי טרור. לבוא למשפחות ולחבק אותן. לא לבוא לירושלים ולשטח את הטיעונים הידועים שאין בהם צורך ממילא.

נערך לאחרונה ע"י Sam Weller בתאריך 17-10-2011 בשעה 15:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-10-2011, 16:33
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אם לפני שבוצעה העסקה, הציבור אפשר למשפח' שליט לעשות ככל העולה על רוחה .."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
הרי שאחרי שנחתמה העסקה והם כבר השיגו את מבוקשם, אי אפשר לתת להם "הקלות" על סמך זה שהם מנסים לשחרר את בנם. עכשיו, אחרי שהשיגו את מטרתם כבר מותר לבקר אותם אם הם עושים מעשים מטופשים כגון לשפוך מלח על פצעי המשפחות השכולות. לשם מה נועם שליט היה צריך את זה?

מסכים איתך,
אני חושב שדבר אחד שצריך לצין הוא שבטח נועם שליט עדיין בפאניקה ומפחד שמשהו יטרפד את העסקה..
קור הרוח שבו כתב SAM את התגובה כאן בוודאי לא מאפיין את נועם שליט ברגעים אלו וצריך להבין זאת, עד שגלעד לא יחזור הוא עדיין בסטרס רציני אני מעריך.

ישן 17-10-2011, 17:11
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
נועם שליט רגיל להיות במצב של סטרס.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]הרי שאחרי..."

הוא מלווה כל הזמן ביועצים ויחצ"נים ודוברים. ושלא יהיה ספק , אני חושב שמנקודת המבט של משפחת שליט היה מוצדק להשתמש בכל האלמנטים המאוסים האלה כדי לדחוף לעסקה. מי שהיה צריך לגלות אחריות ולא לשתף איתם פעולה זה התקשורת (והממשלה כמובן, אבל זה כבר דיון אחר)

ומכיוון שעד עכשיו שליט פעל במתווה תקשורתי מתוכנן ומתוכנת היטב, עד לפרט האחרון , על ידי אנשים המיומנים בעיצוב דעת קהל, סביר להניח שגם המהלך האחרון שלו הוא כזה ולכן לא נובע מה"סטרס" שהוא נמצא בו אלא מייעוץ תקשורתי. אבל אחרי שהשחרור הושג - זה כבר לא לגיטימי, על אחת כמה וכמה שזה פוגע במשפחות השכולות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-10-2011, 16:50

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "משפחת שליט קבלה ליווי משפטי ויחצ"ני מהיום הראשון למאבקה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
אין עו"ד או מומחה משפטי שיחשוב שלעתירות היום יש סיכוי כלשהו, ולכן אני לא נותן לנועם שליט להנות מהספק. הוא הגיע לירושלים משום שהוא רגיל להיות במרכז הדיון, ודווקא ביום הזה, מוטב שהיה מפנה לאחרים את הבמה מבלי לסכן דבר. אם הבנתי נכון, גם השופטים לא מצאו צורך לשמוע את דברו במהלך הדיון, ושליט לא התאפק מול המיקרופונים עם תום הדיון.

Sam נו באמת..תנסה רגע להזדהות עם מה שאדם עבר בחמש שנים האחרונות ושעכשיו זה כל כך קרוב לקרות..
אני מסכים איתך ב 100 אחוז על המהות, אבל לא מבין ולא מסכים עם חוסר ההבנה שלך למצבו והתנהגותו, כן, גם במקרה הזה.

ישן 17-10-2011, 17:05
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
לא ביקרתי את נועם שליט עד היום
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=Sam Weller]אין עו"ד או..."

למרות שאני מתנגד לעיסקה, והתנגדתי לאספקטים רבים בקמפיין שניהלה (או ניהלו עבור) משפחת שליט. כל פעם שסוגיית שליט נדונה, אני חושב על הילדים שלי ומנסה לחשוב מה הייתי עושה לו הייתי במקום נועם שליט, והמסקנה כל פעם היא שכנראה הייתי עושה כמעט בדיוק מה שהוא עשה (רק משנה מאד את היחס 90% מול 10% שהזכרתי קודם). אבל המסע שלו תם - הוא יודע את זה, אחרת לא היה מקפל את המאהל בירושלים, ולא היה נוסע לקצור את הדשא במצפה הילה. ברור לכל, ויש כבר די והותר תקדימים, שבג"ץ ייתן, גם הוא בחריקת שיניים, לעסקה לעבור. אפשר לתת למשפחות השכולות לקבל את איפת הסימפטיה והחיבוק הלאומי שהוא זכה בהם במשך חמש שנים, ושנמנעת מהן ביום-יום. בוודאי שאין כל הצדקה לדברים ששליט אמר לתקשורת אחרי הדיון, כאן אפילו אי אפשר להעניק לו את הצידוק הפרוצדורלי.

צר לי, אמיל, דומני ששליט מיצה את מאגר הרצון הטוב שלי.
ישן 17-10-2011, 17:14

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "לא ביקרתי את נועם שליט עד היום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
למרות שאני מתנגד לעיסקה, והתנגדתי לאספקטים רבים בקמפיין שניהלה (או ניהלו עבור) משפחת שליט. כל פעם שסוגיית שליט נדונה, אני חושב על הילדים שלי ומנסה לחשוב מה הייתי עושה לו הייתי במקום נועם שליט, והמסקנה כל פעם היא שכנראה הייתי עושה כמעט בדיוק מה שהוא עשה (רק משנה מאד את היחס 90% מול 10% שהזכרתי קודם). אבל המסע שלו תם - הוא יודע את זה, אחרת לא היה מקפל את המאהל בירושלים, ולא היה נוסע לקצור את הדשא במצפה הילה. ברור לכל, ויש כבר די והותר תקדימים, שבג"ץ ייתן, גם הוא בחריקת שיניים, לעסקה לעבור. אפשר לתת למשפחות השכולות לקבל את איפת הסימפטיה והחיבוק הלאומי שהוא זכה בהם במשך חמש שנים, ושנמנעת מהן ביום-יום. בוודאי שאין כל הצדקה לדברים ששליט אמר לתקשורת אחרי הדיון, כאן אפילו אי אפשר להעניק לו את הצידוק הפרוצדורלי.

צר לי, אמיל, דומני ששליט מיצה את מאגר הרצון הטוב שלי.

ברור, רק אני חושב שבמשפט שלך "המסע שלו תם" שאתה כותב בקור רוח, לא בטוח שהוא מרגיש אותו דבר, ולכן ההתנהגות שלו מובנת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:51

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר