לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2011, 17:00
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
איך אני שואל אם היא נהנתה בדייט?

אהלן.
יש מישהי שאני מכיר ומיודד איתה זמן רב, והיום יצאתי איתה לדייט ראשון כחבר, ונהניתי מאוד.
מה שכן, אני לא לגמרי בטוח איך היה לה. אני הרגשתי שהיו רגעים שהיא נהנתה והיו רגעים שפחות.
הדבר שמדאיג אותי שאני הרגשתי שהתחושה הכוללת שהיא יצאה איתה הייתה של התלהבות פחותה, כאילו הרעיון של להיות חברה שלי נראה לה קצת פחות מוצלח ממקודם.
עכשיו אני מנסה לחשוב על איך לשאול אותה איך היה לה בפן של להיות איתי בדייט, ולא כל כך מצליח בלי שזה יישמע לחוץ יותר מדי על הנושא. ניסתי לזרוק כמה משפטים בסוף הדייט כדי להבהיר לה שאני מאוד נהניתי ואני מקווה שגם היא, אבל היא אדם קצת יותר סגור ולא הצלחתי לקבל ממנה אמירה ברורה בנושא.
אני מודע לזה שיכול להיות שהכל בראש שלי, ושיכול להיות שזה בסך הכל לחץ של דייט ראשון, אבל בדר"כ אני קורא אנשים די טוב, כך שאני חושב שיש איזשהו יסוד לחששות.
מה אתם חושבים? האם יש לי ממה לחשוש?
והכי חשוב: האם תוכלו לעזור לי לנסח שאלה שתבהיר לי איך היה לה בדייט בלי שזה יישמע שאני יותר מדי מודאג מהנושא?
תודה רבה, ואשמח לכל עצה... אני מאוד חדש לתחום וזאת מישהי שאני מאוד אשמח לתחזק איתה קשר רציני.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2011, 21:30
  unknown-001 unknown-001 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.11
איך אומרים ??
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "איך אני שואל אם היא נהנתה בדייט?"

איך אני אומר לחבר שאני לא רוצה להמשיך לדבר איתו ולהיות בקשר טוב של שלום.??

שלום יש לי מחבר מהתיכון שפשוט נמאס לי ממנו. יש לו אופי קשה , ביקורתי,הכל אצלו זה שחור לבן ,שוויצר ,מתנשא. כל פעם שאנחנו יוצאים הוא מלכלך על אנשים בלי סיבה מרכל עליהם הוא אוהב לדבר הרבה והשוויץ ליד אנשים שהוא לא מכיר ולהגיד דברים לא נכונים . שהוא מתקשר כל מה שמעניין אותו זה איפה אתה?? ומה אתה עושה?? חוץ מזה השיחה בינינו כיאלו סתם שלום שלום ונגמרת תוך דקה ושאני מדבר איתו לפעמים אני מרגיש כיאלו אני חברה שלו או משהו שאני חייב לו דברים. החבר'ה שלי גם חושבים ככה

אני בתקופה של שינוי בחיים שלי ואני לא רוצה להיות חבר של אדם כזה לכן הפסקתי לדבר איתו ואני מסנן אותו כמה שהוא חבר שלי אני לא יכול לסבול שליליות קשה לי להגיד דברים כאלה אבל כמה שהוא חבר שלי אני חושב שהוא כלומניק
. ניסיתי פעם אחת לדבר איתו בעקיפין ולהסבר לו שלא נחמד להיות לידו אבל הוא התחיל להתגונן ולהגיד שמי שלא רוצה להיות לידו שלא יהיה.

הוא לא עשה לי שום דבר רע אבל אני פשוט לא רוצה להיות לידו יותר לא רוצה חבר כזה

חפרתי מספק ורציתי להתייעץ איתכם איך אומרים לו שחברות שהייתה לא תהיה שוב הוא אדם שנעלב מכל דבר רע שאומרים לו אבל הוא רגיש מידי בקטעים האלה ומתחיל לתקוף.
אני רוצה שניפגש כל החבר'ה אני והוא נהיה ביחיסים טובים של שלום שלום . ולא יהיה מתח בנינו .
איך אומרים או רומזים אם בכלל???

נערך לאחרונה ע"י unknown-001 בתאריך 13-11-2011 בשעה 21:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר