לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2011, 18:52
  nagev22 nagev22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.11
בעיה קשה מאוד כנסו מהר

בקיצור אני קיבלתי פרופיל 21 נפשי היום.
הבעיה היא שעשיתי שירות של שנה וחודש ולעולם לא אוכל לחזור לשירות לא משנה כמה אני ארצה.
הבעיה העוד יותר גדולה היא שלעולם לא אוכל להשתלב בשוק העבודה כי לא עשיתי צבא .
לכל ראיון עבודה אצתרך קורות חיים ובקורות החיים יהיה כתוב שעשיתי צבא וכמה עשיתי חוץ ואצתרך לצרף את תעודת השחרור שלי שבה כתוב השתחרר מטעמי בריאות ואז יהיה ברור למעסיק שאני השתחררתי בגלל פרופיל נפשי , למרות החוק שאוסר על הפליה בשיוויון עבודה , המעסיק לא יהיה מעוניין בי בגלל שלא עשיתי צבא והוא פשוט יגיד שאני לא מתאים לחברה שלו.
ויש עוד לציין כי אני לא אקבל תעודת שחרור בכבוד שהיא כמו חוגר באזרחות בלי תעודה כזאת שמראה שהצלחתי לעבור שירות שלם ושכולם לוקחים אותה בארנק אף אחד לא ארצה להעסיק אותי.
אני לא רציתי לצאת ואני אפילו בכיתי מול הקבן כל תהליך ההוצאה הזה מצה''ל פשוט נורא.
הצבא הוא בדיוק כמו האזרחות לא משנה כמה אתה מוכשר , בעל מיומניות חברתיות , בעל אנשים שתומכים בך (משפחה , חברים ) , בעל אנשים שמאמינים בך ושהיו עושים הכל בשביל שתצליח כל עוד יש לך את החותמת הקבנית הזאת על המצח אתה לעולם לא תצליח לא משנה מי אתה או מה אתה. כל עוד החותמת הזאת על המצח שלך אתה תהיה במקומות הפחות איכותיים בחיים ולעולם לא תצליח להתקדם ולהיות מאושר ולעשות מה שתמיד רצית. בגלל הקבנים הנוראיים האלו האושר שלי בחיים נחסם לעולמים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר