לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2011, 13:24
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לכל חברי הפורום, תראו עם מה..."

נראה לי שראיתי פעם סרט דוקומנטרי על טיול שעשה בחו"ל עם החברים שלו.. והראו שם גם עבודות וסרטונים שלו. מאד מוכשר.

תודה רבה על השיתוף! מעניין מאד.

לצערי הרב, יש הרבה אנשים שלא משנה כמה תסביר להם שהגורל שלהם זהב לעומת אנשים אחרים, עדיין יבחרו בדרך הנוחה יותר, שזה לרחם על עצמם. לא יעזור כמה אף משל ודוגמה. וכך הם ממשיכים לחיות חיים "אומללים" שנובעים בעיקר מרחמים עצמיים ומרירות.

אני אגב מאוד סולדת מהמילה "רחמים" ו"מסכנות". אנשים רבים מאמינים שהמילים הללו לאו דווקא "שליליות, אלא באות להראות אמפתיה והזדהות". אני לא מפקפקת לרגע במניעים שלהם, כי גם לי כואב לראות אנשים עם מגבלויות כאלו ואחרות, אבל זה נותן לי הרגשה שברגע שקבעת שמישהו "מסכן", זה כאילו בזה הרגע מחקת את כל הדברים שהוא כן מסוגל להם, את ההזדמנויות, החוויות וההישגים שהגיע אליהם, ואת האנשים הטובים שעזרו לו בדרך. עצם ההתמודדות של רבים מאלו שאני מכירה עם ה"מגבלות" שלהם הופכת אותם לראויים להערצה, ואפילו אם אני יכולה להוסיף ולומר שאנחנו אפילו יותר מוגבלים מהם, בקטעים מסויימים. כי הם הצליחו להגיע למקומות של אנשים "נורמטיביים", משמע שהכלים שלהם מספיק חזקים כדי לדלג על המכשול שניצב בפניהם, ולעמוד באותו מעמד "כמו כולם".

הבחור הקים ומכר חברה בגיל צעיר, נעשה קופירייטר, בעל חברים שאוהבים אותו ואפילו כותב טור באינטרנט וקיבל סרט דוקומנטרי. הוא גדול ממני ב-3 שנים, ואני לא יכולה להגיד שעשיתי אפילו דבר אחד מכל אלה

(עריכה: טוב, אולי בקטע של החברים אני יכולה לסמן וי )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר