לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2011, 10:43
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "נסה את PDF..."

היי זיו,
סליחה על ההקפצה - אבל הגעתי לאשכול הזה מחיפוש. בדיוק הייתי צריך לשמור מסמך word 2003 כ pdf והתוכנה הזו שהמלצת עליה היא מצויינת!
ניסיתי קודם לכן כל מיני תוכנות אחרות שלא תמכו בעברית וזו תומכת בעברית מצויין.

מצאתי בה כמה באגים (או אי-תמיכה בפיצ'רים של אופיס).
למשל, בניתי תוכן עניינים (אינדקס) אוטומטי (עם חלוקת המסמך לרמות) וזה מאפשר הקלקה ב word עם מעבר ישיר למקום של הסימניה בדף, אבל לא ב pdf. זה רק מתרגם וויזואלית את תוכן העניינים מבלי לתמוך באפשרות ההקלקה (פחות קריטי עבורי כי אני צריך רק להדפיס את זה, אבל בכל זאת..).

דבר שני, הוספתי לינק לאתר חיצוני ב word בתוך סוגריים בצורה הבאה:
(ראה: http://www.w3.org). וורד תיכנת את הלינק כמו שצריך ואילו ב pdf זה תיכנת את הלינק יחד עם המילה בעברית. שוב, לא קריטי להדפסה אבל זה קצת מציק שצריך לקמבן את הלינקים כדי שיתורגמו כמו שצריך.

דבר שלישי, אולי זה קשור לדבר הראשון, אבל גם סימניות ידניות לא עובדות. הגדרתי סימניה ידנית ואז קישור אליה במקום אחר בדף - וזה לא עובד ב pdf. הוא רק מציג לי את הטקסט בכחול עם קו תחתון אבל בלי הלינק בפועל...

קיצר, זה אחלה כלי שעזר לי המון, אבל יהיה קשה לייצר איתו pdf דינאמי עם לינקים וזה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2009, 23:10
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "נדמה לי שאתה סותר את עצמך -..."

משתמש צריך להוריד כי החוק חייב אותם. אם זה היה תלוי בהם, זה היה נשאר חלק אינטגרלי. ומשתמשים בוחרים להוריד את התוסף כי "אם זה של מיקרוסופט, זה בטח טוב" אחרת לא היו משתמשים באופיס וכו'. בכלל, תמיד נחמד להוריד תוסף חינמי מאתר רשמי במקום לחפש תוכנה יעילה.

לגבי IE בWIN7, אני לא ממש תמים, וגם לא אתה. אני בטוח שבנסיון הראשון לבצע פעולה כלשהי במערכת יקפוץ הבלון "כדי להשתמש בתכונה זו, עליך להתקין את IE8 דרך אתר העדכון הרשמי בלה בלה בלה".
ואפילו אם נניח שלא. גם אם נהייה תמימים ונחשוב שניתן להשתמש במערכת בלי להתקין את הזהו, זה לא יעזור. הרי ישנם עוד אלפי אתרים שלא מוכנים בכלל להציג דפים לדפדפנים שאינם IE. אדם שיוכרח ע"י חברת האשראי שלו להתקין IE, יוצב בפני ברירה. או להחליף חברה, או להתקין אקספלורר.
https://online.leumi-card.co.il/WrongBrowser.html

אצלי אישית מותקן אופיס 2003, כך שהתוסף לא רלוונטי. ניסיתי להשתמש ב2007 ואני לא ממש מצליח להתרגל לסרגלים. גם מבחינת רשיונות די חבל לי לבזבז על זה.

ואגב, אם כבר מותקנת אצלי אקרובט - שמסוגלת להמיר דפים לPDF כמו שצריך, עם קישורים, תמונות, נעילות, תגיות ואינדקסים - נראה לי שאבחר בה כדי להמיר את מסמכי לPDF...

ישן 15-06-2009, 23:53
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "משתמש צריך להוריד כי החוק..."

אתה לא עובד באור אדום מאותו סיבה - החוק מחייב אותך (אני מניח שתטען אחרת, אבל עובדתית בדיוק בשל כך קיימים חוקים). זכותם המלאה לעשות כל דבר שהחוק לא אוסר (גם בתחום האפור, תוך הבנה כי ייתכן ויהיה מחיר מוסרי על כך). העובדה שהתוסף נמצא בצורה חוקית באתר רק מחזקת את הטענה שהדבר לגיטימי. אם הצרכן בוחר באפשרות גרועה וטפשית (לדעתך), לא אומרת שאפשרות זו אינה חוקית, או שיש מקום להתערבות בהחלטה שלו. ההתנשאות על רוב הציבור לא תביא אותנו למקום כלשהו.

שנינו לא תמימים, וסביר להניח שמיקרוסופט תחפש ותמצא דרכים יצירתיות לעקוף את האיסורים עליה. לצורך כך יש להם מחלקה משפטית עצומה. אף אחד, אבל באמת אף אחד, לא מכריח אותי ואותך להתקין מוצר כלשהו (לרבות מערכת הפעלה) של מיקרוסופט. אנחנו יכולים להיות כמו שימי, אנחנו יכולים להיות חסרי מערכת הפעלה, אנחנו יכולים לאיים על הבנק בעזיבה בשל חוסר תאימות ואנחנו יכולים לעשות עוד הרבה מאוד דברים. מי שבסופו של דבר מוצא את עצמו מתקין מערכת הפעלה של מיקרוסופט צריך להשלים עם העובדה שמדובר בחברה שסוציאליזם ושיתופיות הם לא שני הערכים החשובים שלה.

הנה לך סיפור קצר - השבוע התקנתי גוגל כרום (במקום שועל האש), בגלל שראיתי בהשוואה מסוימת שהוא מהיר יותר. הייתי בטוח ששועל האש הוא מתנת האל לשונאי האקספלורר המגושם והמסורבל, והופתעתי לגלות דפדפן מדהים (למעט חוסר תמיכה ב-RSS הוא עונה על כל דרישותיי). בינתיים (והאמן לי שאני גולש פה ושם) רק דף אחד באתר אחד עשה לי בעיות - דף רישום לקורסים באוניברסיטה העברית בירושלים. אתה יכול להניח שהתגברתי על הבעיה.

התוסף (ב-2007) עושה את העבודה שלו היטב. למשתמש הממוצע (אבא שלי) אין תלונות. לא צריך סרגל ולא נעליים. מדובר באפשרות נוספת ב-Save As. זהו.

אם כבר מותקנת אצלך אקרובט, תוכל לשמוח שהוצאת הון תועפות בכדי לעבוד עם פורמט חביב. זה כמו לטעון שלא נורא שקנית מנוע 6.0 ליטר למזדה 3 שלך, הרי יש עלייך במקרה תחנת דלק שירשת.

מי שמחפש פיתרון נוח, פשוט וחינמי - התוסף מתאים לו בול. מי שמעדיף להתנקם במיקרוסופט דרך רכישה של תוכנות יקרות (מחברות שלא בדיוק נמנות על ל"ו צדיקים), גם זה מקובל.
ישן 16-06-2009, 09:38
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "אתה לא עובד באור אדום מאותו..."

אין לי ספק שMS אינה סוג של בית תמחוי לתוכנות, ומטרתה היא להרוויח כסף, והרבה. אין בעיה עם זה בכלל. העניין הוא שלפעמים נראה שאצל מיקרוסופט עניין הרווח הוא דבר משני, והמטרה הראשית היא להיות מונופול דורסני. כמובן שלטווח הארוך המטרה הראשית משרתת את המטרה המשנית, אבל בדרך נפגעים אחרים.
אתה טוען ש"הציבור בוחר". זהו שלא. הציבור לא בוחר, הציבור שבוי. לאף אחד אין ממש ברירה. מסמכי DOC הם סטנדרט (לכן המציאו את XDOC אגב, כדי לאלץ את הציבור להחליף תוכנות) וכן, אופן אופיס זה חרא של תחליף. הרבה אתרים ישראלים לא ממש נראים טוב במה שאינו IE, אפילו אם הם מוכנים לעלות. למודל של אאוטלוק/אקסצ'ינג' אין תחליף בעיני ישראלים רבים; משרדי הממשלה, הצבא וכו' שבויים בידי MS כבר הרבה שנים, וכל מי שעובד איתם, חייב להיות מתואם.

הסיפור הקצר שלך באמת מרתק, והוא רק מוכיח את מה שאמרתי... אני מניח שכתבת אותו בגלל שהנחת שאני עוד גרופי של מוזילה והקוד הפתוח, אבל אני לא. FF הפך לעוד תוצר של יחסי ציבור. הוא דפדפן לא רע וכל זה, אבל בהחלט יש טובים ומהירים ממנו.

לגבי התוסף, דווקא הצעתי תוכנה חינמית. מה שמטריד אותי בתוסף זו יכולתה של MS להטמיע אותו באופיס כך ששמירה בפורמט תהייה בצורת Save As ולא כהדפסה, מה שמתחרים לא יכולים לעשות (או לא עושים לפחות).

ולגבי אקרובט, באמת שניסיתי הרבה תוכנות, אבל אני די זקוק לכלי הזה. הוא היחיד שמאפשר לי להמיר חוברות, עבודות ופרוייקטים לPDF בצורה מקצועית. רק בשביל האינדוקס שלו שווה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר