לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2011, 11:50
  REB REB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Max206 שמתחילה ב ""משימה מיוחדת"- תוכנית טלויזיה בערוץ הרוסי"

בגלל שהנושא הוקפץ... אני גיליתי על התוכנית כאן בפורום וצופה בה לאט לאט. ראיתי שלושה פרקים אאל"ט. התרחישים והתרגילים שהם עוברים נראים לי די מצחיקים.
יותר מידיי פירוטכניקה הוליוודית לדעתי (לא שרתתי ביח' המיוחדות של הרוסים, לא יודע אם כך הם מתאמנים אבל מרגיש לא מציאותי).
מה שכן, האקס-חיילת הישראלית משעשעת. עברתי על אלבומי תמונות שלה ברשתות חברתיות, מצד אחד היו לה דרגות רב"ט, מצד שני ע"פ התעסוקה ייתכן והייתה בקרקל (או שאלה אבט"שים).
בכל מקרה היא מוציאה ליחידה שלה ולצבא שלנו שם רע. לבחורה אין כושר בשיט, היא לא מסוגלת לעשות
sit-ups כמו בן אדם, אין לה משמעת, היא מרשה לעצמה לנבל את הפה מול המצלמות ושלחה את המ"מ שלה ללכת להזדיין על רקע חוסר שביעות רצון מזמן הארוחה שהוקצב לה.
לטענתה 10 דקות לא מספיקות לה והיא בחרה לא לאכול.
למיטב זיכרוני הזמן שהוקצב לארוחה בטירונות היה חצי שעה, כשאר מתוכם 10 דקות ראשונות הם חובה ואסור היה לקום מהשולחן. המ"כים שכנעו סרבנים לאכול כמו בגנון.
בגיבושים ובסדרות החי"ר שאני זוכר הוקצו לנו כ- 10 דקות לפירוק מנת קרב, זה כלל פתיחה, אכילה וניקיון (משום מה המספרים 7,10,12 נשמעים לי מוכרים, כנראה בגלל שהארוכה הייתה לצוות של 12 איש במקור, לפני נשירות, ו-7 דקות מטכ"ליות יש לכל דבר בצבא).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2011, 17:14
  REB REB אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי The_last_Apachi שמתחילה ב "לפי הפרופיל שלה שרשת חברתית..."

אני לא מדבר על כושר גופני. כשדיברתי על התפקיד שלא יכלה לבצע לא התכוונתי לכך שלא הייתה מסוגלת לבצע 100 חזרות אלא שניכר כי היא איננה יודעת איך בכלל לבצע את התרגיל. קח לדוגמה שכיבות שמיכה - אם אני עושה את זה עקום עם התחת זקור ולא יורד מקביל לקרקע אלא נשאר לכ הזמן עם מרפקים כמעט ישרים - זה לא אומר שאני לא בכושר (גם) אבל זה מעיד קודם כל על זה שאין לי מושג מה אני עושה.
מילא ספורט.
מה עם משמעת? מה עם חיילות (מבין משתתי התוכנית היא לא רק אחת הצעירות אלא גם מהיחידים ששירתו בצבא, ועוד לפני פרק הזמן הנמוך ביותר מבין השאר...). היא הפגינה התנהגות פעורה ובוטה.
המנחים אפילו השמיעו לעג בפרק של מסלול המכשולים עם ירי מערכת דמויית MILES ואמרו שבצבא הישראלי בטח לא היו תרגילים מהסוג הזה.
יחד עם זאת ברור לי שהכל למען השואו ואני סולח לה קצת, רק בגלל החזה העצום שלה.
ישן 20-12-2011, 09:49
  REB REB אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי slava04 שמתחילה ב "פשוט ביזיון!!!"

אאל"ט התג שלוחמי ולוחמות קרקל עונדים עכשיו שונה מזה שהיה בעבר ודווקא כאן הכל מסתדר. מה שהפריע לי יותר הייתה תמונה שלה עם דרגות רב"ט. ייתכן ולפני כמה שנים לוחמות ענדו את הדרגות או אולי היא ספציפית...

אני לא חושב שיצא לי לענוד דרגות יותר מפעמים ספורות. רב"ט בכלל לא העניקו לי ואפילו לא היה לי אישור דרגה כזה, את הסמל תפרתי על א' (והייתי מסתובב על ב' למעט טקסים וסיורים שונים). ואני מולה ג'ובניק. למרות שהרושם שהיא הותירה גורם לי לחשוב שהייתי מביס אותה.

אגב בעניין תרומת ההפקה לבוטות שלה - הקטע נחתך מהתוכנית עצמה ונמצא רק ביו-טיוב, מה גם שהיא לומדת עיתונאות ונראה לי שזה שיא הטמטום ליצור לעצמך מוניטין שלילי תמורת בצע כסף או טובות הנאה כלשהן..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר