לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2011, 14:22
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "מה החלום הכי הזוי שהיה לכם?"

היו לי הרבה חלומות מוזרים בחיי (וכאחד שנוטה לזכור את חלומותיו די טוב, זה יוצר רשימה ארוכה באמת).

זכור לי אחד מוזר ומפחיד במיוחד (פרשנות בסוף) שחזר על עצמו כמו פעמים לפני שנסעתי מכאן לארה"ב להתחתן עם אשתי. בחלומי אני מטפס במעלה מגלשת מים מתנפחת בצורת האות נ'... כדי לטפס עליה צריך למשוך עצמך בחבל כיוון שהטיפוס הוא במעלה קיר של 90 מעלות כמעט, כשזרם מים היורד מלמעלה מקשה על הטיפוס. לאחר מאמצים (כולל רגע מפחיד בו אני מאבד את שיווי המשקל ותלוי בין שמיים לארץ כשרק ידי האוחזת בחבל מחזיקה אותי באוויר) אני מוצא את עצמי בראש המגלשה, עומד על שפתה, לשונית עץ שרוחבה 20 סנטימטר ואורכה חצי מטר ומתחתי המגלשה הענקית (נראתה כמו 80-90 מטר לפחות ) ואני קפוא מפחד גבהים ולא יודע אם אעז לקפוץ... אך יודע שאין דרך אחרת למטה כיוון שאנשים אחרים עולים בחבל... ואז הייתי מתעורר..

הפרשנות שלי היא שהטיפוס הכרוך במאמצים הייתה התהליך הביורוקרטי המפרך משהו של קבלת אשרת שהייה קבועה עבור ארוס (מה שנקרא K-1 ויזה) ושבסופו של דבר הקפיצה המבעיתה היא מטאפורה לשינוי הגדול שעומד להתרחש בחיי (נישואין, ארץ חדשה, ומה לא),,, והמגלשה מסמלת את הכיף הגדול שבכך....

בסוף, באופן מטאפורי, העזתי לקפוץ

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2011, 08:01
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "מה החלום הכי הזוי שהיה לכם?"

טרי טרי מלפני חצי שעה!
חלמתי שאני וההורים נסענו בסוג של ג'יפ צבאי שהיה שייך לנו ליד טיילת אילת, הנוף היה יפה הרבה ים כחול וחנויות קרמיקה של ערבים ומיטות וכאלה, פתאום אנחנו נכנסים לאזור מסוכן, מתחילים לירות עלינו מכל מיני ג'יפים מאוכלסים בערבים. איכשהו התחמקנו וירינו בחלק חזרה, אבל אז התחילו להגיע טנקים. ניטרלנו את שלושת הראשונים אבל אז באו משני הכיוונים טנקים ענקיםםםםםםםם והרמנו ידיים למעלה בכניעה. אמא נעלמה פתאום מהחלום ומהמודע שלי, והפרידו ביני לבין אבא. אותי הפכו לנסיכה שלהם, הביאו לי חתול לבן וחמוד וכלב שבוכה כשאני בוכה, ואחרי כמה משחקים עם החיות והסתובבות במקום הזה איכשהו הגעתי הביתה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר