לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2011, 12:28
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
אלמוג כהן: "מוזר שפרננדז מדבר עליי כאכזבה"

http://sports.walla.co.il/?w=/7/1873587

"זכותו של מאמן לבקר את שחקניו, זה לגיטימי, אני גם יכול להסכים עם לואיס שלא שיחקתי טוב נגד יוון, אבל למה לא להזכיר שבקמפיין הנוכחי בלטתי בשבעה או שמונה משחקים? הייתי בין הטובים בנבחרת בקמפיין הזה, תמיד דיברו עליי בהפתעה. בגלל שבמשחק אחד לא הייתי טוב קוטלים אותי? מוזר שהוא מדבר עליי כאכזבה", כך אמר הבוקר (רביעי) קשר נבחרת ישראל ונירנברג אלמוג כהן לוואלה! ספורט בנוגע לדברים שהשמיע המאמן הלאומי לואיס פרננדז, שבחר לבקר אותו ואת הקשר בירם כיאל על יכולתם בקמפיין.

----------------------------

כמה דברים:

אני שמח שאלמוג כהן יוצא כמו בנאדם ישר ולא מדבר בעילום שם נגד פרננדס אחרי ביקורת צבועה של המאמן עליו ועל כיאל, חבל שזה נעשה מאוחר מדי אבל סופסוף שחקן נותן ביקורת באופן גלוי ולא מאחורי הגב כמו שחלק גדול מהשחקנים עושים בצורה שפלה ומגעילה, אפשר להתווכח אם הוא שיחק טוב או לא אבל אני חושב שצריך לכבד אותו על כך.

אני שונא את השחצנות של נבחרת הכדורגל וזה גם הסיבה שאני שמחתי שהיא נזרקה מכל המדרגות בקמפיינים האחרונים, נבחרת שאין לה סיבה אחת לצאת בהצהרות מפוצצות צריכה לחטוף את הזרנוק כמו שצריך, המחשבה כאילו שיש בנבחרת שחקני על בגלל שיש כדורגלנים בבלגיה ועוד מספר מועט בליגות בכירות ולא שחקנים בינוניים היא במקרה הטוב טיפשות ובמקרה הרע יוהרה דוחה, הנבחרת שלנו מורכבת לא רק ממאמנים לא משהו אלא מחומר שחקנים בינוני ומטה. זה שאנשים רואים נבחרות ממדינות בעלות אוכלוסיה קטנה שמצליחות כמו אורוגוואי לא אומר שישראל יכולה גם כן עם סגל שחקנים חלש בהרבה ביכולת ועוד יותר חלש באופי ובהקרבה. אולי ביורו הבא שיהיה עם 24 נבחרות הנבחרת סופסוף תעפיל לטורניר חשוב, אני בספק אם לא נעשה בושות...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר