לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2011, 23:05
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
לא שיש לי הבנה עמוקה יותר מדי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "לידיעת ציבור הסטודנטים: החל ממחר, ה24/10/2011, שביתת סגל זוטר ללא הגבלת זמן"

על מה בדיוק שובתים שם,אני יכול להבין שזה הולך לחזור להנהלת הטכניון כמו בומראנג.

עד עכשיו טכניון היו מקצצים בזכויות הסגל הזותר על חשבון הסטודנטים,בהבנה שהפריירים המסכנים שלומדים שם,במידה וחוזרים מספיק זמן על המנטרה "כאן זה הטכניון ,לא [הכנס מכללה כלשהיא]" ,יבינו שהם יכולים להסתדר עם פחות תשומת לב של מתרגלים,פחות משוב על תרגילי בית,פחות זמן איכות.עד עכשיו זה עבד להם יופי,אבל כנראה זה נמאס למתרגלים עצמם,שצריכים לעבוד יותר קשה מהמרצים במשכורת רעב.

בסוף,אם בסוף הסימסטר הזה אנשים ישמעו עוד פעם את המנטרה שהשביתה לא מונעת מהסטודנט לדעת את החומר ,זה הולך להכעיס את הסטודנטים,וכמה שהטכניון לא רוצה להבין את זה,הם אילו שמשלמים את המשכורת של כולם,ולא סיבסוד של המדינה.השם של הטכניון עובר אינפלציה ,ומתישהו בעתיד שום פירסומת,ומינוף זכייתו של דן שכטמן בכל מדיה אפשרית כבר לא יעזרו לטכניון לשכנע אנשים ללמוד במוסד הרקוב הזה.

ופה אני אוסיף שעד כמה שאני מעריך את המוסד הזה,אל תבואו ללמוד לפה.אל תבואו פשוט,מכל הלב אני אומר לכם,תחסכו.אם אתם לא חננות שאוהבים קצת מאזוכיזם,תכסחו מעצמכם,יש דרכים יותר טובות להגיע למצוינות אישית בלי לעבור מסכת התעללויות. תשמעו אולי במקום את הרדיו של הטכניון,לספוג את האווירה...

נערך לאחרונה ע"י JAVEHN בתאריך 25-10-2011 בשעה 23:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2011, 07:15
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי JAVEHN שמתחילה ב "לא שיש לי הבנה עמוקה יותר מדי"

השביתה היא לא על זה. הסטודנטים והיחס אליהם הם ממש לא האישיו. העניין הוא משכורות נמוכות (מאד) למתרגלים
ומרצים מהחוץ, אי-יכולת לצבור ותק (בסוף כל סימסטר אתה מפוטר, ובתחילת סימסטר מועסק מחדש) והכי בעייתי -
שחיקה בשכר ובמ-ל-ג-ו-ת במהלך השנים, שלא תוקנה.
רק הסבר קצר: במדעים, סטודנט לתואר שני/שלישי זכאי למלגת מחיה ע"מ שיוכל להקדיש את כל זמנו למחקר. בעבר
הרחוק, הטכניון העסיק את הסטודנטים ונתן להם משכורת. בשלב כלשהו תו"כ מניפולציות על נציגות הסטודנטים, הוחלפו
המשכורות במלגות (הרבה יותר נוח, יותר זול (אין מיסי מעסיק) ואין יחסי עובד-מעביד).
משכורות היו גדלות עם השנים עם תוספות היוקר. המלגות - נשארו כמו שהן, ואף קוצצו. כמו כן, יש התניה בקבלת חלק מהמלגה בתרגול, אבל אין מספיק משרות תרגול לכולם...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:53

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר