לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2011, 23:43
  משתמש זכר Kולבויניק Kולבויניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.11
טלנובלה לאהבה

שלום חברים אני חדש בפורום ובקהילת פרש בכלל

רציתי לשתף אותכם בסיפור קטן שלי או יותר נכון דילמה שאני חיי איתה.

הסיפור התחיל לפני שלוש שנים הכרתי בחורה מדהימה בעבודה היינו מבלים מלא ביחד
יוצאים לאכול ביחד מדברים בזמן העבודה וגם אחרי העבודה , באותו הזמן היה לה חבר לכן זה לא היה אקטואלי לאחר תקופה היא נפרדה ממנו ואנחנו נורא התקרבנו , התאהבתי בבחורה , הגיע היום ואספתי מספיק אומץ ואמרתי לה מה אני מרגיש וקיבלתי תגובה שלא ציפיתי לקבל של שתיקה ותדהמה בליווי מילים של "אני לא יודעת מה להגיד" לאחר תקופה שהתרחקנו בייחוד שהיא החליטה לטוס לחו"ל עם אקס מיתולוגי ממש התרגזתי והתאכזבתי , ניתקתי איתה קשר ואז שהיא חזרה לארץ היא כתבה לי מכתב מאוד טעון שבו היא מסביר לי שנורא קשה לה עם הריחוק ועם היחס שכאילו היא מתה קשה אני עובר לידה בעבודה ולא מחליף איתה אפילו "בוקר טוב" תבינו נורא כעסתי והייתי פגוע , לאחר תקופה ואחרי שיחות ובכי חזרנו להיות ידידים.
אבל תמיד היה בי את התקווה שיהיה משהו בנינו.
עכשיו הסיפור מתחיל להתפלפל מוצאי שבת אחד היא מתקשרת אלי עם קול חנוק וחצי בוכה היא נשמעה ממש בפאניקה , אז היא אמרה לי אני רוצה להגיד לך משהו ואני מעדיפה שתשמע את זה ממני לפני שתשמע ממישהו אחר , אמרתי לה הוא הציע לך נישואין (האקס המיתולוגי) אז היא אמרה כן , שאלתי אותה והסכמת נכון? כמובן שהיא ענתה ,כן אז כמו בנאדם נורמאלי ואיכפתי אמרתי לה "מזל טוב" ואז שמעתי ממנה משהו שלא ציפיתי: " זהו ? זה מה שיש לך להגיד!"
אז אמרתי לה מה את רוצה שאני אגיד לא תיפרדי ממנו , מה את עושה?
אז היא אמרה כן בערך , אמרתי לה וסיכמתי , אני מכיר אותך מספיק טוב כדי לדעת שאת לא טיפשה ואם הסכמת את יודעת שזה המעשה הנכון מה שמתברר בהמשך כלא נכון.
היה לי נורא קשה לקבל את זה הלב פשוט נשבר לי ממש לרסיסים ושוב התנתקתי , אחרי תקופה של שיחות , מכתבים ובכי
חזרנו להיות ידידים והתגברתי על זה (בערך) והייתי הדבר הכי קרוב אליה מדברת איתי כל היום וכל הלילה שלוחת לי הודעות גם כשהיא היתה בחו"ל שאומרות אני אוהבת אותך אני מתגעגעת אלייך
, ובמשך הזמן שהיינו מדברים היא היתה אומרת לי דברים כמו: אני מצטער שלא קרה בנינו משהו , ולמה לא עשית כלום.

בכל מקרה כמו שאתם כבר מבינים היא מתגרשת אבל הפעם היא כבר התחילה להתרחק ממני קצת כי מסתבר שהפכתי להיות ממספר 1 למספר 2 כי היא התאהבה במישהו אחר , ושהיא הסתירה את זה ממני בכל התקופה עד שהוצאתי ממנה את זה בכוח ונורא נפגעתי עד כדי דמעות
אך היא המשיכה לרצות שנהיה ידידים וכי "אולי" יהיה בנינו משהו בעתיד , אך הפעם כבר באמת לא יכולתי ואמרתי לה שאני לא יכול להמשיך להיות ידיד שלה כי אני מאוהב בה ואני לא אוכל לראות אותה עם עוד מישהו אחר ועדיין למרות הבכי וההודעות והשיחות שעשינו והנסיונות שלה לדבר עמדתי על שלי וניתקתי את הקשר.
עכשיו אנחנו כבר חודשיים לא מדברים ומצד אחד טוב לי כי אני לא כואב , מצד שני אני חווה הרגשה של פיספוס כאילו כן יכול להיות שיהיה משהו ואני נורא מתוסכל כי אני מתגעגע אליה ואני ממש רוצה להיות איתה ולידה ולאוהב אותה אבל אני לא יודע אם זה אפשרי , במיוחד שאני מפחד להיפגע שוב.

אני יודע שתי אבל אני מקווה שתסלחו לי אבל זה היה ממש טוב לפרוק את העוול הזה מהלב , אגב לסיפור יש עוד הרבה תפניות שאני מעדיף לא לשתף אבל אני חושב שאת העיקר סיפרתי.

מה אתם חושבים שעליי לעשות?
אשמח לעצות!

שיהיה לכולם סופ"ש נפלא
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2011, 00:14
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
לדעתי אתה צריך להמשיך בניתוק שלך..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kולבויניק שמתחילה ב "טלנובלה לאהבה"

אם היה צריך לקרות משהו , זה כבר היה קורה.

היא מתאהבת במישהו, מתחתנת איתו, לא רוצה את אותו האדם, בתהליכי גירושין,
עוברת הלאה, מתאהבת באדם אחר...

ואיפה אתה בכל הסיפור הזה?

היא מספיקה לחוות דברים, ואתה?

לדעתי היא פשוט מנצלת אותך. <במודע או לא במודע>..
היא יודעת שתמיד תהיה לצידה. והיא מרשה לעצמה לשחק בך. מתקשרת כשרע לה, שולחת הודעות, אני אוהבת אותך, אני צריכה אותך וכו וכו..

איפה היא כשטוב לה? <אני בטוחה שהיא לא מתקשרת כשטוב לה>.

אם היא הייתה רוצה אותך בחיים שלה בתור האחד והיחיד היא הייתה עושה את זה מזמן.

(קשה לך להתנתק ממנה כי מבחינתך להיות קרוב אליה זה מספיק, לנשום אותה זה מספיק, בשביל רגע אחד איתה אתה תעשה הכל ולא משנה מה יהיה אחר כך, לא משנה כמה היא תרחיק אותך אח"כ..)

עזוב, צא מהסרט הזה. תתנתק. תכיר מישהי אחרת, תחווה דברים. עם הזמן אתה גם תשכח איך היא נראית.. ותראה שיש עוד אנשים בעולם, מלבדה.

בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר