לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2011, 06:42
  חמנמן חמנמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.05
התייעצות בנוגע בנוגע לדיסק קשיח לנייד ישן

שלום, רכשתי לבתי הלומדת בחו"ל מחשב נייד משומש מסוג IBMX61, השיקול המרכזי היה משקל ולכן נבחר מסך 12.1 אינטש ומעבד של לפחות קור 2 דוו [קיים מרחק רב בין האוניברסיטה למעונות, בדיעבד לא ניתן לעשות שימוש באוניברסיטה בנייד בגלל מחסור בשקעי חשמל בכיתות הלימוד וחוסר ב-WIFI].

הבעייה: למחשב עצמו כונן קשיח בנפח 120 ג'יגה אולם המחשב מזהה רק 100! , ברור שהכול מאוכסן כל כונן חיצוני נייד קטן. רציתי לשדרג את הכונן הקשיח לגדול יותר, ולאחר תלאות רבות נאמר לי כי במחשב זה יש צורך בכונן בגודל 1.8 אינטש.

בחיפושים באייבי מצאתי כונן חדש של טושיבה - כונן קשיח פנימי Toshiba 250GB MK2533GSG בגודל 1.8 אינטש במחיר של 129$, בארץ מבקשים על נפח גדול יותר של 320 ג'יגה כ-1,200 ש"ח.

האם יש מקום בו ניתן לרכוש במחיר שפוי יותר? על הנ"ל יש להוסיף עלות מעבדה וכדומה. והאם כל התהליך לא מיותר במחירים כאלה.

אני גם מתלבט אם לא יצא לי זול משמעותית לרכוש מאייבי נייד משומש (ממוכר עם רקורד גבוה) של סוני בגודל מסך 13.3 אינטש, עם מעבד T9300 מסך בהפרדה גדולה מאוד וכונן קשיח של 500 ג'יגה, וזיכרון של 4 או 6 ג'יגה במחיר של 600$ סידרה Z

תודה רבה ושבת שלום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:08

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר