לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2011, 20:59
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagit23 שמתחילה ב "בגידה?"

אחרי שבלבלו לך את המוח בענייני מוסר וכל הבלה בלה הזה אני פשוט אענה לך .

הגבר הממוצע לא יעזוב מישהי שהוא איתה שנתיים כדי להיות עם מישהי אחרת. הוא יפלרטט, הוא יבגוד - אבל הוא לא יעזוב את הזוגיות. הדרך היחידה שתצליחי לדחוף החוצה את הבחורה השנייה זה אם נפלת עליו בתקופה שמערכת היחסים שלהם במקום לא טוב ואם תצליחי לשווק את עצמך כפוטנציאל ליותר משעשוע מיני זמני.

טיפ קטן: תיזהרי, בזמן השיחות העתידיות שלכם, לא להפגין (אפילו ברמיזה) זלזול ביחס לחברה שלו כשהוא ידבר עליה. אל תגידי דברים כמו "היא לא הייתה בסדר" או "מה, היא מפגרת?" אם הוא יספר לך, למשל, שהוא רב איתה אחרי שהיא פוצצה 2,500 ש"ח על בגדים כי לגבר יש נטייה אוטומטית לגונן על האישה שלו אם מישהו אומר עליה משהו לא מחמיא (אפילו אם זה בעקבות משהו שהוא סיפר) וגם אם זה לא נראה כלפי חוץ זה מעצבן אותו וגורם לו להיות בצד שלה. תמיד תשווקי את עצמך כאלטרנטיבה. את אמורה להגיד משהו כמו "אני לא הייתי עושה דבר כזה" ככה שאת מציגה את עצמך כבת זוג פוטנציאלית יותר טובה מבלי לתקוף ישירות את הבחורה השנייה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2011, 10:27
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אתה תחשוב ככה גם כשאישתך, או..."

כל הרעיון זה לשאוף להיות בן זוג שמספק לצד השני בזוגיות את מירב הצרכים הרגשיים והפיזיים שלו ככה שזה ימנע מראש קיום של חוסר מסוים שיהווה מאין דלת חצי פתוחה למישהו אחר להיכנס ביניכם.

גם אם הכל סבבה קיימת אפשרות שהצד השני יבגוד כי תמיד יכולות להיות התפתחויות שיגבירו את עוצמת הפיתוי (למשל גבר חדש יתחיל לעבוד במקום העבודה של בת הזוג שלך וייצא להם לעבוד ביחד, להכיר לעומק, להתקרב ולהבין שיש להם כימיה חזקה שחורגת מכזו של שני אנשים שסתם עובדים ביחד).

בתור מישהו שבגד ונבגד (וזה כאב לגלות את זה) אני יודע שזה פשוט חלק מהחיים. פיתויים קיימים ובני אדם מתפתים. אני הייתי במערכת יחסים סופר מעולה מבחינתי וכשהייתי במסיבת רווקים והייתה שם חשפנית שמאוד נמשכתי אליה אז החלקתי לה כמה ג'ובות רציניות והיא הלכה איתי אל מאחורי המועדון ופינקה אותי קצת ועשיתי את זה למרות שיכולתי לקבל הרבה יותר בבית. היה נחמד אם לא הייתי מרגיש משיכה חייתית פתאומית כלפי אותה בחורה כי לא הייתה לי שאיפה לקלקל את מה שהיה לי בבית אבל כן הרגשתי ככה ולא רציתי אחר כך להצטער שלא עשיתי משהו בקשר לזה. זה מסוג הסיטואציות שבהן השאלה היחידה היא האם אתה טיפוס שמסוגל להתמודד עם רגשות האשם (או האם אתה בכלל מרגיש רגשות אשם) כי זה לא שהפרטנרית תגלה את זה.

ישן 26-11-2011, 17:05
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
אני לא יודע לגבי סיבוב הגלגל כמו שאנשים פה אמרו

אבל יכול מאוד להיות שאותו מר בחור, ולא משנה שהוא כבר שנתיים איתה, כי פשוט אפשר להיות הרבה מאוד זמן במערכת יחסים ואז להבין שזה לא זה.
יכול להיות שהוא לא מרוצה מהמערכת יחסים הנוכחית שלו ולכן הוא מאוד התפתה לצאת איתך כי אולי בך הוא רואה את מה שאין לו.
מה שכן, במקומך הייתי ממליץ לאותו מר בחור לגמור את זה עם הבחורה השנייה כמה שיותר מהר, לפני שזה נעשה מכוער כי לא מגיע לאף אחד או אחת לסבול ככה או לגלות פתאום שהיא כביכול בזוגיות אבל הבן זוג שלה בוגד בה מהצד.

כמובן, יש את האופציה שהוא גבר סמרטוט וגועל נפש של בנאדם אם יש לו חברה והוא בוגד בה מהצד (:

~O.G~

ישן 26-11-2011, 21:30
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE

אני חושב שהחיים שלנו זה לא מסלול שנקבע מראש,דברים משתנים כל יום כל דקה.

לדעתי אם באמת נוצר בניכם קשר ושניכם מרגישים שאתם רוצים להיות ביחד,עדיף שיפרד מהחברה שלו ויהיה איתך מאשר ירגיש אלייך דברים ויהיה עם מישהי אחרת.

לפעמים בגלל שהקשר ארוך (ואני לא מדבר על זוגות נשואים)פשוט מתרגלים אחד לשניה ושוכחים את החלק הרומנטי שבזוגיות,לכן יכול מאוד להיות שהוא פשוט לא אוהב יותר את החברה ומתחיל לפתח רגשות אלייך.
אני גם לא מסכים עם התאוריה ''פעם בגד תמיד בוגד'',לכל אדם מגיעה הזדמנות שניה,לפעמים מעידה של רגע משאירה צלקת לכל החיים.,קורה שלא חושבים צלול ועושים טעויות,לשם כך אנחנו בני אדם.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י D FORCE בתאריך 26-11-2011 בשעה 21:33.
ישן 27-11-2011, 18:53
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02

אני די מסכימה עם מה שנאמר על העניין של הזמן - שנתיים או 20 שנה או חודש וחצי לא משנה הרבה, הרגשות הן מה שחשוב.

גם אני הכרתי את הבן זוג שלי בזמן שהיה בקשר עם אחרת. הייתה לי הרגשה שיקרה בינינו משהו, אבל שמרתי מרחק. לא עודדתי שום קשר עד שידעתי שהוא נפרד סופית ממי שיצא איתה באותה תקופה.
זו גם העצה שלי אלייך -
אם את באמת חושבת שיכול לצאת מזה משהו טוב, חבל להתחיל את היחסים עם טעם רע בפה כי פגעתם במישהי.
תסבירי לו שאת מעוניינת (במילים פשוטות, לא במעשים למיניהם שכמו שאמרו כאן שיכול להיות שתתחרטי עליהם), אבל את לא מעוניינת להיות גלגל שלישי, או לגרום לאותה בחורה להרגיש נבגדת.
אם הוא ייפרד ממנה - יאללה בלאגן. אם לא- כנראה שהוא די מחרטט וחסכת לעצמך זמן וכאב לב מיותר..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:20

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר