לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2011, 08:10
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
רון פונדק: החוק לאיסור תרומות ממדינות זרות "גזר דין מוות למרכז פרס"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4147748,00.html
הנשיא לשעבר של מרכז פרס לשלום, רון פונדק, אמר כי הצעות החוק הן איום ממשי על קיומו של המרכז. "תקציבי בריאות, חקלאות וכלכלה מגיעים מחוץ לארץ, מממשלות שונות. בעיניי זה גזר דין מוות למרכז פרס, זה יכול לחסל אותו. המרכז חי מפרויקטים עם הפלסטינים, אם אין פרויקטים - אין מרכז".

---------------------
גם איראן - אם יטילו עליה סנקציות זה יהיה גזר דין קשה עבור כל המקבלים תרומות מאיראן.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2011, 10:51

מסתבר שכל ארגוני השמאל האימתניים בסך הכול סוכנים זרים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "רון פונדק: החוק לאיסור תרומות ממדינות זרות "גזר דין מוות למרכז פרס""

אם היו יהודים בישראל תורמים למרכז פרס לשלום, זה לא היה אמור להיות גזר דין מוות, רק פגיעה, אולי אפילו פגיעה. אבל גזר דין מוות, פירושו שאין כלל יהודים בישראל המוכנים לשים כסף לארגוני השמאל.

אם כן זה הכול בא במימון של ממשלות זרות.

ישן 15-11-2011, 08:06

השלמונים ששונאי ציון ותאבי בצע מקבלים זה דין מוות רחמנא ליצלן להמונים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "רון פונדק: החוק לאיסור תרומות ממדינות זרות "גזר דין מוות למרכז פרס""

השלמונים ששונאי ציון ותאבי בצע מקבלים זה דין מוות רחמנא ליצלן להמונים.

אלפים נרצחו בגלל התרומות הארורות האלה + גירוש יהודים מביתם ועוד!

הכול התחיל כשפושעי אוסלו קיבלו שלמונים וכולם שתקו מאז זה כמו מחלת סרטן התפשט בקרב שונאי ציון וחנפניהם!

ארגוני טרור כמו טרור עכשיו שלא מפסיקים לרדוף אחרי היהודים חובשי הכיפה ואחרי חיילים שממלאים נאמנה את משימותיהם!

לקחת תרומות ולרדוף אחרי היהודים חובשי הכיפה ואחרי חיילים שממלאים את משימתם כמו משטרים אפלים אחרים. הגיע הזמן להפסיק את הרדיפה של האנטישמים ושל העוינים!

התעלמות המדינה מארגוני שונאי ציון הגלויים והנסתרים מקבלי שלמונים מהווה כתם שחור למדינה!

יש לשלול גם את הכספים שעמותות שונאי ציון וחנפניהם מקבלים בדיווחי שקר וכזב כמו אנשי טרור עכשיו שמופעים בעמותה רשומה כעמותת חינוך, איזה חינוך בדיוק?

חינוך העוכרים ובני הבלייעל רדיפה ומעשים נגד היהודים חובשי הכיפה?
הלשנות לאלו שידועים באנטישמית או לאלו שבמקרה הטוב לא אכפת להם כלל האם יהודים נרצחים רחמנא ליצלן?

לבדוק את כל אותם הפוליטיקאים החנפנים הצועקים נגד החוק כמה הם מקבלים שלמונים או שאר טובות הנאה. ייתכן מאוד שגם חלק מהטוענים להיות שופטים במדינת ישראל מקבלים שלמונים מתחת לשולחן אחרת הפסיקות האנטי-יהודיות ואנטי-ציוניות שלהם לא ברורות!

מדינה מתוקנת הייתה מוציאה את ארגוני טרור עכשיו ודומיהם מחוץ לחוק! יהונתן פולארד נמק בכלא על הרבה פחות מזה.

הדמוקרטיה היא לא נכס בלעדי של השמאלנים מקבלי השלמונים!

(העתקתי מאחת התגובות ברשת אחרי שבצעתי שינויים שיתאים יותר עם הסגנון שלי).
http://news.walla.co.il/?w=/22/1876942 (תגובה 14)

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-11-2011 בשעה 08:25.
ישן 15-11-2011, 08:38

בהתחלה העתקתי הכול. אחרי זה ערכתי שינויים מתאימים
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "תגיד, עשו לך שטיפת מח או..."

כי "דברי חכמים בנחת נשמעים".

(ההתלהמות מותרת אך ורק לשונאי ציון וחנפיהם. להם מותר לזעוק "גזר דיןו מוות" כשמדובר בסך הכול על כסף. כשהפסיקו את קצבאות ילדים, אף אחד לא העיז לזעוק "גזר דין מוות". אם היו משתמשים במשפט כזה היו עוצרים וטוענים שזו הסתה לרצח.)

גם, אני לא אוהב כל כך את הרעיון לחבר את השמאל לשונאי ציון. לא כל שמאלני חייב להיות שונא ציון ושונאי ציון הם כלל לא שמאלנים במובן החברתי.

משום מה כל מי שאומר נגד המדינה היהודית מייד מוכתר להיות שמאלני. מה הקשר לזה עם שמאל חברתי.

גם אם נגיד ששמאל פירושו וויתורים לאחרים או הבנת דברים איך שזה נראה מצד השני, אני מתקשה להבין למה ערבים שמתמרדים נגד מדינת ישראל מכונים שמאלנים. על מה בדיוק הם מוותרים.

לכן שיניתי את המלל ובמקום שמאל, בכל מקום כתבתי שונאי ציון. יש גם את החנפנים של שונאי ציון. זה עניין בפני עצמו. הם רוצים גם לאכול את העוגה וגם להשאיר אותה שלימה.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-11-2011 בשעה 08:45.
ישן 15-11-2011, 14:04
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03

למרות אי ההסכמה המוחלטת שלי עם השמאל הקיצוני, אני די חושש מהחוק המדובר. למעשה מדובר בחוק דרקוני ששולל אמצעי תמיכה לגיטימי ממי שפועל בדרך לגיטימית לקידומם של רעיונות לגיטימיים. כיצד היו הייתם מגיבים לו היו שוללים תמיכה דומה בהתנחלויות, ישיבות או במוסדות אחרים שאינם משתלבים עם האג'נדה של הרוב השולט.

כל אחד בסופו של דבר מגיע לאופוזיציה ואף אחד לא מעוניין שיפגעו במסודותיו בצורה שכזו. מרכז פרס קידם בעבר וממשיך לקדם רעיונות שחלקם לפחות הגיעו למרכז הקונסנסוס הישראלי. העובדה שחלקם לא הצליחו ושישנה ריאקציה שאולי גם מתבקשת כנגד התהליכים שהם מקדמים לא מצדיקה את השימוש באמצעים כל כך דרקוניים, והייתי מוסף גם אנטי דמוקרטיים. הרוב רשאי וגם חייב לנהל את המדינה על פי גישתו וזוהי הדמוקרטיה במיטבה, אבל סגירת מוסדותיה של האופוזיציה וסתימת פיות באמצעותה של חקיקה, הוא הליך דיקטטורי מובהק.
ישן 15-11-2011, 19:34
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "[font="]למרות אי ההסכמה..."

לא ידעתי שבמדינה דמוקרטית מי שצריך להכריע את העניינים היא ממשלת שבדיה. מימון ארגונים אנטי-ישראלים מתוך כוונה להחליש את ישראל היא פגיעה בדמוקרטיה. מי שמחליש את הדמוקרטיה ע"י מניעה ממנה לספק ביטחון לאזרחיה, מחליש אותה שכן הוא גורם לאי-אמון במוסדות השלטון הנבחרים ואף מעודד בפועל לקחת את החוק לידיים כדי לספק את הביטחון הבסיסי (הזכות לחיים, שלום וביטחון) שהמדינה - שידיה נקשרות ע"י ארגוני אויב הממומנים ע"י ממשלות זרות שלא איכפת להן מביטחון אזרחי ישראל - נכשלת מלספק.
דף ה-D9 של MathKnight

נערך לאחרונה ע"י ArmouredDov_D9 בתאריך 15-11-2011 בשעה 19:48.
ישן 15-11-2011, 20:17

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "לא ידעתי שבמדינה דמוקרטית מי..."

צריך להבדיל בין מימון מפלגות ומימון הפעילות הפוליטית של בכירים, שמוגבלת מכח החוק בכל מדינה דמוקרטית, בגלל השיקולים שאותם אתה מעלה, לבין פעילות ציבורית לגיטימית שלא קשורה במישרין לאישיות מסוימת או לגוף מסוים. קשה לי לקבל את ההגבלה הנ"ל, שאינה קשורה במישרין ליכולתה של המדינה לפעול בכל התחומים שאותם ציינת. ברור שאם אחד מהמוסדות המדוברים פעל בניגוד לחוק, יש למצות עמו את הדין באמצעים המקובלים. לדעתי אין די בעובדה שממשלות זרות משפיעות על עמדות הציבור בכדי למנוע פעילות זו, ובסופו של דבר השפעתם גם מאוזנת על ידי פעילותם של גורמים בימין.

אני שוב חוזר על כך שמדובר בחרב פיפיות ואנו בהחלט עשויים למצוא את עצמינו, עם חילופי השלטון, במצב שבו מוסדות המשויכים לימין יוגבלו באופן דומה. אני בהחלט מסוגל לדמיין גישה דומה לגבי ישיבות (שהופכות ציבור שלם ללא יצרני) או עמותות שונות כמו עטרת כהנים (שפוגעות במאמצי השלום והאחווה עם בני דודנו היקרים), הפוגעים במרקם החיים במדינת ישראל מנקודת מבט שמאלנית.
ישן 15-11-2011, 21:03
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "אני מאמין שכל פעילות שאינה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
אני מאמין שכל פעילות שאינה סותרת את חוקי המדינה היא בגדר של פעילות ליגיטימית.
זה טיעון אידיוטי, צר לי. הוא מניח שהחוק ירד מהשמיים, והלגיטימיות נקבעת לפיו. במציאות, החוק נקבע (בעיקרון) לפי מה שנחשב ללגיטימי ולבלתי-לגיטימי בחברה. לכן, כשמגיעים למצב של שיווי-משקל, ברור שכל פעילות שאינה סותרת את חוקי המדינה היא לגיטימית, אבל יש מצבים שבהם יוצאים משיווי-המשקל.
אם יצא סם חדש שלא הספיק להיכנס לרשימת הסמים המסוכנים, זה לגיטימי להשתמש בו?
אם הוק ארגון טרור חדש שלא הוכרז עדיין על ידי שר הביטחון כהתארגנות אסורה זה לגיטימי להשתייך אליו?
ואם כן, איך אפשר לאסור סמים חדשים וארגוני טרור חדשים?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-11-2011, 12:35
צלמית המשתמש של trionax
  trionax trionax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.02
שלח הודעה דרך ICQ אל trionax
אם תחזור על שקר מספיק פעמים, הוא לא יהפך לנכון.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "[font="]כלומר אתה לא מקבל..."

אני לא מבין למה אתה מתעקש להפוך את החוק הזה ל"נגד השמאל", או "פסילה של מוסד לא פוליטי משום שהוא לא מתאים לדעותיך"?
החוק חל על כל הארגונים והעמותות מהסוג הזה בארץ, גם שמאל וגם ימין. אם היית רואה הוכחות של תרומות מסיביות ממשלות בחול לארגוני ימין קיצוני, אז דברים לא היו כל כך חד צדדים נכון?
עצם העובדה שהנפגע העיקרי מהחוק (שהוא שוויוני לחלוטין) הם עמותות ששייכות לשמאל / שמאל קיצוני, רק מוכיח כמה השיח הציבורי בארץ מושפע ומעוות ע"י ממשלות זרות, ואין לו ביסוס אמיתי בדעות הציבור בארץ.

לגבי כל מיני דוגמאות כמו "מרכז X הוא לא ארגון טרור" אני אגיד שהדברים הרבה יותר רגישים מכדי לזרוק משפטים פשטניים כאלה. ארגון לא צריך להיות אחראי לפיגוע בשביל להגיד שהוא גורם נזק למדינה. אם לדוגמא קיימת "עמותת Y למען זכויות אדם" (לכאורה מטרה נעלה וחשובה) אבל בפועל העמותה עסוקה בהכפשת צה"ל, קידום חרם אקדמאי ואין ספור עתירות לבג"ץ שפוסלות חוקים והליכים שהתקבלו דמוקרטית, אז היא כן גורמת נזק למדינה.

אף אחד לא סותם פיות. אם באמת באמת יש לארגונים האלה בסיס בדעות הציבור בארץ, הם ימשיכו להתקיים. אם אין, הם יעלמו וזו תיהיה הוכחה שלא הייתה להם סיבת קיום משל עצמם אלא בזכות הנשמה מלאכותית ע"י ממשלות זרות.
ישן 16-11-2011, 15:11
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "[font="]כלומר אתה לא מקבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
כלומר אתה לא מקבל את מערכת החוקים כפרמטר לפעילות פסולה
את ה"כלומר"-ים שלך עדיף שתשמור לעצמך. אם אתה מתקשה להבין מה אמרתי, אתה מוזמן לשאול. אין צורך שתנסה לנסח מחדש את דברי בצורה כושלת.
במקרה הטוב, מערכת החוקים היא קירוב למה שמקובל בחברה. רק קירוב, כי פעילות החקיקה לוקחת זמן.
במקרה הרע, מערכת החוקים מייצגת בעלי הון וגורמים אינטרסנטיים מסוגים שונים ומשונים, ולא את החברה.
במציאות, תמיד נמצאים איפשהו מתחת למקרה הטוב, אבל בישראל אנחנו נמצאים די רחוק מתחתיו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
ואתה מוכן לקבל פסילה של מוסד לא פוליטי רק משום שהוא לא מתאים לדעותיך.
אני מוכן לקבל הרבה דברים. אני מוכן לקבל את זה שאזרחים מתפוצצים באוטובוסים באופן יומיומי. עובדה שזה קרה, לא עצרתי את זה, ואני עדיין פה.
אני רוצה לפסול מוסדות כן פוליטיים (מאיפה המצאת שבצלם, שלום עולמים עכשיו, מחסום ווטש, רופאים לזכויות תתי-אדם ושות' אינם מוסדות פוליטיים השד יודע), שפועלים נגדי. קומדיות רומנטיות "לא מתאימות לדעותי", אבל אינני מחפש "לפסול" אותן, כי אינן מנסות לפוצץ אותי. אם תתאמץ, אני מקווה שתצליח להבין את ההבדל.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
אם כן אילו כלים יש לך כדי לשמור על הדמוקרטיה, וכיצד תמנע מכל מפלגת שלטון באשר היא לחוקק חוקים המונעים מימון או פעילות אחרת מכל גורם שאינו חולק עמה את השקפת עולמה.
הציבור. אולי שמעת עליו...
אם "מפלגת שלטון באשר היא" תלך רחוק מדי, היא תופל, ראשי בכיריה יתנוססו על עמודים, מנהיגה יחוסל במערה בה הוא יסתתר עם בניו, ותומכיה יירדפו ברחובות.
כך זה היה לפני אלפי שנים. כך זה היה לפני מאות שנים. כך זה מתרחש היום אצל שכנינו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
אני מניח שגם לך ברור שמרכז פרס הוא לא ארגון טרור.
הוא גם לא סם מסוכן, לא שם שם תוכנית ריאליטי, ולא שם של מניית NASDAQ. אז מה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
בהקשר זה אני חייב להזכיר שבבריה"מ הייתה מפלגה והיו בחירות, אך מה לעשות שכל תנועה פוליטית הייתה צריכה להתאים את עצמה להשקפתם של מארכס ולנין. על פי השקפתם לא היה מקום לקיומה של יותר ממפלגה אחת – מפלגת העם.
שזה בערך מה שיש לנו פה עכשיו...
(ואגב, זה לא באמת נכון לגבי ברית המועצות מה שאמרת. ממליץ לפתוח ספר, או לפחות ויקי...)

ישן 16-11-2011, 19:01

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "..."

א. מערכת הערכים החברתית לא הומוגנית, ובנושאים רבים יהיה מי שיתנגד לפעילותו של האחר, לכן היא אינה יכולה לשמש כפרמטר.

ב. אני ממש לא חושב שהייתי רוצה להגיע למצב שאתה מתאר - אביב עמים ימני, בכדי לשמור על זכויותיי. אני מעדיף את השמירה על האיזון שהיה קיים עד כה ולא הייתי רוצה להסתמך על ה"ציבור".

ג. כאמור החוק האמור לא פוגע רק במוסדות שמשנתם הפוליטית קיצונית. הוא נתפר כדי לפגוע בכל סקאלת המוסדות של השמאל. מנוער כהלכה ועד לשלום עכשיו.

ד. האם תצדיק חקיקה שוויונית שתפגע בעיקר במוסדות המזוהים עם הימין. מהם הגבולות מבחינתך, ואיזו פעילות שמאלנית (חוץ משהייה קולקטיבית בגולג) כן מקובלת עליך.

ה. מרכז פרס לשלום הוא נשוא האשכול ומי שתומך בחוק בהחלט תומך בפגיעה בו. תגובותיך הצדיקו חוק זה ולפיכך גם הצדיקו את הפגיעה בו. לשם מה ההיתממות?

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 16-11-2011 בשעה 19:07.
ישן 16-11-2011, 19:33
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "[font="]א. ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
א. מערכת הערכים החברתית לא הומוגנית, ובנושאים רבים יהיה מי שיתנגד לפעילותו של האחר, לכן היא אינה יכולה לשמש כפרמטר.
אפילו מערכת הערכים של אדם בודד "לא הומוגנית" (whatever that means), אבל אנשים כן מקבלים החלטות, ורוב האנשים מוותרים על הטיעון ההזוי "אי-אפשר לנתח את ההחלטות של אדם בודד, כי מערכת הערכים שלו לא הומוגנית".

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
ב. אני ממש לא חושב שהייתי רוצה להגיע למצב שאתה מתאר - אביב עמים ימני, בכדי לשמור על זכויותיי. אני מעדיף את השמירה על האיזון שהיה קיים עד כה ולא הייתי רוצה להסתמך על ה"ציבור".
זכותך לא לרצות. אני לא רוצה לעבוד כדי לקבל כסף, ואני לא רוצה לאכול כדי להיאשר בחיים. זה ממש מעצבן אותי כל הקטע הזה. לא רוצה!
למרבה הצער, במציאות חייבים לעבוד (או לגנוב) כדי לקבל כסף, חייבים לאכול (ולנשום) כדי להישאר בחיים, ולרוב - חייבים להילחם על מה שרוצים, כדי למנוע מאחרים לקחת את זה. ברוך הבא למציאות.
זה די נדיר שבעלי השררה פתאום מחליטים לפעול לטובת החלשים. בדרך כלל צריך לאלץ אותם. ככה זה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
ג. כאמור החוק האמור לא פוגע רק במוסדות שמשנתם הפוליטית קיצונית. הוא נתפר כדי לפגוע בכל סקאלת המוסדות של השמאל. מנוער כהלכה ועד לשלום עכשיו.
"כאמור"?
כאמור על-ידיך.
החוק לא בא לפגוע בכל סקאלת המוסדות של השמאל, ואפילו לא באלה במשנתם הפוליטית קיצונית. הוא בא סתם סתם לעשות קצת רעש כדי שלקראת הבחירות הבאות ביבי יוכל להגיד "הנה, תראו! אני באמת ימני! אפילו העברתי איזה חוק מקושקש..."
הנה, אמרתי את זה.
כאמור, החוק לא בא לפגוע בכל סקאלת המוסדות של השמאל...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
ד. האם תצדיק חקיקה שוויונית שתפגע בעיקר במוסדות המזוהים עם הימין. מהם הגבולות מבחינתך, ואיזו פעילות שמאלנית (חוץ משהייה קולקטיבית בגולג) כן מקובלת עליך.
אין לי מושג. אין לי היכרות עם עולם העמותות ועולם המימון כדי לקבוע גבולות בתחום. הבסיס שלי הוא שכל פעילות היא מותרת, עד שלא אוסרים אותה.
פעילות שמאלנית שמקובלת עלי היא הפגנה למען חקיקה שתביא להסדר אחד ולתמיד של שכר עובדי המדינה (לדוגמה, הצמדה למדד, לאינפלציה, או כל חישוב אחר), במקום לחלק להם "תוספת יוקר" כל פעם אחרי מאבק מתיש ומיותר.
פעילות שמאלנית שמקובלת עלי היא הקמת מפלגה שהאג'נדה העיקרית שלה תהיה מניעת בניה ו"פיתוח" של אזורים בעלי חשיבות אקולוגית.
אם ב"פעילות שמאלנית" אתה מתכוון לחתרנות ותמיכה בטרור - אין כזו שמקובלת עלי. אפילו לא שהיה בגולאג. רק התנדנדות מהגרדום.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
ה. מרכז פרס לשלום הוא נשוא האשכול ומי שתומך בחוק בהחלט תומך בפגיעה בו. תגובותיך הצדיקו חוק זה ולפיכך גם הצדיקו את הפגיעה בו. לשם מה ההיתממות?
אענה לך באמרה שמיוחסת לשמאלן גדול, גדול אף מפרס: "כשחוטבים עצים - עפים שבבים"...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:03

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר