לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2011, 22:00
  shovava shovava אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.08
בעייה בתקשורת...

היי לכם,רציתי לשתף אתכם במשהו שעובר עליי שהוא בעצם התקשורת שלי עם המין השני -גברים. אני בד"כ נחשבת לטיפוס שקט שלא מדבר הרבה. אני מנסה לתקשר עם בנים ולא הולך לי ,לדוגמא אני וחברה ישבנו בפאב ליד כמה בחורים,הבחורים התחילו לדבר עם החברה ואני נדחקתי לצד. ניסיתי לתקשר איתם ולפתח שיחה והם פשוט התעלמו,וזה לא שאני נראית רע או משהו כנראה אני משדרת משהו לא טוב או לא יודעת כבר.
גם בעבודה אותו סיפור(אני נמצאת במקום עם הרבה גברים), אני מתחילה לדבר איתם, והם עונים אבל כאילו מתעלמים ממני וממשיכים בשלהם(עושים טובה שהם מדברים איתי)ויש 2 בחורות שעובדות במשמרות והם תמיד באים אליהם ואומרים להם שלום וממני הם מתעלמים למרות שאני באה ויוזמת שיחות ויוזמת שלום וכו'. עוד סיפור זה ביום הולדת של חברה היא הביאה איתה כמה ידידים אז התחלתי לדבר עם אחד מהם ויום למחרת התחברתי אליו לפייסבוק ושלחתי הודעה...בהודעה הראשונה הוא זרם אבל אחרי כמה ימים ששלחתי שוב הוא עשה טובה(וזה לא היה בכוונה של להתחיל איתו או משהו כזה...פשוט סתם רציתי שנפתח קשרים של ידידות). חשוב לי לציין שאין לי ידידים בכלל....והידידים היחידים שהיו לי פשוט רצו אותי אז זה נגמר בזה.

תודה על ההקשבה,
הדבר הזה יושב לי על הלב הרבה זמן ואני לא מצליחה לפתור אותו. אני כן מנסה וכן משתדלת אבל לפעמים פשוט מתייאשת מכל המצב שאפילו שחברות שלי מציעות לי לצאת אני פשוט לפעמים מוותרת כי אני פוחדת שיתחילו איתם ואני ידחק לצד כמו שקורה בד"כ שאני מוצאת את עצמי ערב שלם לבד בהרגשה נוראית!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2011, 22:56
  Gilleh Gilleh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shovava שמתחילה ב "אני לא נחמדה מידי....יכול..."

יכול להיות שחברות שלך דומיננטיות מדי, או שאת פשוט ביישנית וצריכה להיות יותר אסרטיבית בשיחה.
בנוגע למראה, יכול להיות שחברות שלך מתלבשות באופן יותר מושך או חושף, מה שמעמיד אותך באור פחות זוהר, יחסית. יכול להיות שאת מתלבשת בצורה לא מחמיאה או סגורה, או שהשפת גוף שלך והבעות הפנים סגורות.. או שאת לא נראית טוב כפי שאת חושבת (בלי להעליב או משהו, אני חושב בכנות שהתפיסה העצמית של רובנו המוחלט מוטעית), אבל את יכולה להוסיף תמונה כדי להעמיד אותי בטעות.
יכול גם להיות שאת פשוט אדם מופנם, לפעמים זה משדר שעמום.
במקומות כמו פאבים או מועדונים, או אפילו ביומיום, אנשים לא טורחים יותר מדי להתעמק ולברר, הם ניגשים למה שזמין ופשוט (כמו שנעדיף ספר שהוא רב מכר מאשר ספר אקראי. אנשים הם עצלנים).

אני לא מאמין בחוסר מזל.
מקווה שעזרתי.. חוזר ללמוד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:00

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר