לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2011, 19:08
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסי56 שמתחילה ב "Love is not a game"

מצטערת, אבל לא התרשמתי מהצילום. לא אחרי העריכה, ובטח שלא אחרי שראיתי את גירסת ה"לפני". (ידוע שאני לא מקדמת פה בברכה עריכות סלקטיביות כאלה.)
הכותרת הזו (בוריאציות שונות) לתמונה שמכילה קלפים מסידרת לב - היא אחד הדברים הנדושים. לו לפחות היית משקיע בקומפוזיציה מגניבה, או בסצנה מעניינת יותר - היה ממה להתלהב.

שבוע טוב.

עריכה: הפנו את תשומת לבי ל-Love שנכתב שם. נו, זה נחמד, אני לא אומרת שלא, אבל זה גימיק. זו דעתי. חסרה לי סצנה אנושית, או כל דבר אחר שהיה מוציא מהתמונה יותר מאשר הכותרת הנוכחית שלה. (שוב, כי היא נורא בנאלית.)
וגם ביצוע טכני טוב בזמן הצילום, ולא בזמן העריכה.

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 12-11-2011 בשעה 19:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2011, 21:03
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי יוסי56 שמתחילה ב "אני חושב שכל העינין של..."

1. אני הסתכלתי במספרים וכל מה שחשבתי זה "יו, איזה קלפים חמודים, על האס יש V הפוכה במקום A, ועל המלכה שמו 0 במקום Q". (וזה היה נראה לי הגיוני, כי אין קלף עם הסיפרה 0, אז אפשר לנצל את הדמיון שלו ל-Q ולכתוב ככה על המלכה. חשבתי שזה מין סגנון גרפי.)
2. לא כולה סידרת פינה. שיחקת עם הכיתוב על הקלפים, ובעיקר השחרת רקע שהיה במקור מבולגן. (להזיז את הארנק ומה שזה זו השקעה מוגזמת בצילום?)
3. אפילו את הפינה שסידרת - לא סידרת יפה, רואים שם שאריות. ושוב, היה כ"כ קשה להגיע למצויינות כבר בזמן הצילום? רואים שהפינה נחתכה - מצלמים שוב בלי לחתוך את הפינה. כן, גם אם כבר קיפלת את הציוד. זה לא שיש כאן איזו דוגמנית נדירה שאתה לא יכול להשיג שוב לסשן צילומים חוזר.

מה שבעיקר מטריד אותי זה הזלזול בָּצילום, כי את הכל אפשר היום לפתור בעריכה.
אז אפילו אם אתה לא רוצה להיכנס לזה, ולדעתך זה לגיטימי - בפורום הזה עריכות כאלה לא מתקבלות.

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 12-11-2011 בשעה 21:06.
ישן 12-11-2011, 21:06
  משתמש זכר Mr.K Mr.K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי יוסי56 שמתחילה ב "אני חושב שכל העינין של..."

עריכה: לאחר שליחת ההודעה שמתי לב שהיא ענתה לפניי בכמה דקות בזמן הכתיבה, אז אם יש דברים שחוזרים על מילותיה זה בגלל זה.

אני גם מצטרף לדעה שלה, ובגלל זה שאלתי לגבי העריכה, כמובן שזה עיניין של טעם אבל דעתי בזה היא שהתוצאה שהשגת זאת תמונה דיגיטלית ערוכה, מפני שכן נעשה פה חיתוך והשחרה רק של הרקע מפני שהקלפים נשארו בהירים, והתוצאה של הקלף החתוך לא יצאה לדעתי טובה כי ממש רואים את זה אם מסתכלים על הקלף. אבל זאת דעה לגבי איזה עריכה "מותר" ואיזה לא, ואי אפשר להתווכך על זה כי כל אחד יגיד משהו אחר.

הרעיון יפה, תוצאה סופית לאחר עריכה ממוחשבת נחמדה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Mr.K בתאריך 12-11-2011 בשעה 21:09.
ישן 13-11-2011, 15:58
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי יוסי56 שמתחילה ב "אני מקבל את כל התגובות שלכם..."

הגבתי רק אחרי שהעלית את העריכה, כך שאין לדעת איך הייתי מגיבה לפני. מה שכן, Mr.K כן הגיב לפניך ושאל על העריכה. בסה"כ הגיבו מעליך 3 אנשים, מתוכם אחד חשד. לא הישג הכי מרשים בנושא ההסתרה... אבל העניין הוא שאין כאן תחרות הסתרה. גם אם תערוך הכי טוב בעולם ולא נשים לב - זה לא יהפוך את התמונה לשייכת לפורום הזה. ואם וכאשר יובן שערכת בצורה שלא לגיטימית בפורום הזה - האשכול עשוי להינעל. כך שזה לא עניין של הסתרה.
1x.com זה אתר לגמרי לגמרי מדהים, אבל אחוז ניכר מהעבודות בו לא היו מתקבלות בפורום צילום, והאשכולות שלהם היו ננעלים. בפרש אין כיום פורום אמנות דיגיטלית או משהו כזה, כך שזהו תחום שנופל בין הכסאות באתר שלנו. אבל זה לא אומר שפורום הצילום צריך להכיל את התחום הזה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר