לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2011, 07:57
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
עמיר בניון שר על מצב הביש בישראל שבו תוקעים בגב של החיילים השומרים על ארצנו

http://www.mouse.co.il/CM.articles_...209,48365,.aspx
המילים מכוונות ישירות אל מרכז הבטן הרכה של השסע הפוליטי בישראל ובהן טוען בניון שאת מה שלא הצליחו לעשות לו האויבים מבחוץ עושים בני עמו.

ציטוט:

אחרי שלא הצליחו להרוג אותי בחוץ
אתה בא והורג אותי מבפנים
לא ראיתי את אמא כבר חודש
לא את בני לא את ביתי לא את אשתי
אני מסתער תמיד קדימה
עם הגב שלי אליך
אתה משחיז את הסכין
יותר מכל, המחשבה הזאת שורפת לי את הנשמה

לכתבה ולשיר במילואם:
http://www.mouse.co.il/CM.articles_...209,48365,.aspx

כל אחד מבטא אחרת את מחאתו הפוליטית. עמיר בניון, אחד היוצרים המוערכים כאן, בחר לכתוב על סלידתו מהשמאל. האזינו
http://www.kikarhashabat.co.il/עמיר-בניון.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3877188,00.html
"הייתי המום כשאמרו לי שיש קשר בין אירגונים ישראלים לאירגונים בחו"ל שהגישו תביעות נגד קצינים ומנהיגים בכירים ישראלים בחו"ל, ביניהם ציפי לבני, שאול מופז, אהוד ברק, גיורא איילנד, דורון אלמוג ועוד", מספר בניון ל-ynet, "במקביל, כל מה שקורה במדינה עם החיילת-המרגלת, ענת קם, שהדליפה מסמכים סודיים וההשתלחות של סגן עורך עיתון "הארץ" אורי תובל נגד המשפחה השכולה הוציאו אותי משלוותי. לא הבנתי איך יהודים יכולים לעשות דבר כזה לחבריהם. הרי אנחנו צריכים להיות אחים. על כך השיר מדבר".

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 21-11-2011 בשעה 08:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2011, 09:01
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "כמו כל המשוררים השמאלנים"

מה זה קשור? הם לא שרים על דברים כאלה.

אני חושב שלמען היושר וההגינות (ובשבילך גם הדת- לא תענה ברעך עד שקר) הוא לא ישיר דברים כאלה בגוף ראשון, במיוחד בהתחשב בכך שהוא לא זכאי להם.

נתן אלתרמן התעקש ולחם במלחמת העצמאות אפילו מול סירובו של בן-גוריון, עמיר בניון ישב בכלא צבאי על שימוש בסמים.

הדעות הפוליטיות-לאומיות שלי ידועות מספיק לדעתי כדי שיהיה ברור שהמניעים שלי הם לא היותי שמאלן-שונא יהודים, אלא בעיקר שונא שקרנים-נצלנים-עלוקות.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 21-11-2011, 09:16
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
רבין נעמד על הבמה ושר שיר של שלום עכשיו. האם זה היה בסדר?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מה זה קשור? הם לא שרים על..."

רבין לא ידע לחבר שירים והוא נעזר במשוררים של שלום עכשיו.

אותו דבר יש המון חיילים שגם הם לא יודעים לשיר, אבל מרגישים בשיר הזה את כל מה שהם חושבים ומרגישים. מותר להם לאמץ את השיר, אם המילים שלו נכונות ומשמעותיות עבורם, ולא משנה מי כתב אותו. קבל האמת ממי שאמרה.

זה לא האיש, זה השיר.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 21-11-2011 בשעה 09:19.
ישן 21-11-2011, 09:50
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מה קשור? אני מצטער שניסיתי..."

אתנדב להסביר.

המדינאי מנסה להגיד, אם אני מבין אותו נכון, שעדיף שאדם (מפורסם יחסית) ישמיע את המסר הנכון, אפילו אם הוא רחוק מלהיות מושלם, מאשר לחיות תחת שלטון המסרים ושטיפת המוח של שונאי ישראל (וכאן אני מוסיף - בין אם הם תמימים וטיפשים ובין אם הם חורשי זדון).

לגבי מה שהעלית למעלה: הבעיתיות בכך שאדם שלא שרת בצבא ישיר בגוף ראשון על 'חוויותיו' בצבא ברורה, אבל מצד שני אין לנו כל-כך הרבה ידידים בתחום הזה. השאלה איננה אם עמיר בניון "טוב", אלא האם הוא עדיף, כמו שהשאלה כשאתה בא להצביע בבחירות איננה האם נתניהו יהיה ראש ממשלה טוב, אלא האם הוא עדיף על לבני. למרבה הצער, התשובה היא כן.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 23-11-2011, 07:48
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא מבין למה אתה מתכוון..."

1) דיעה נחרצת ללא ביסוס-
כמו שאמרתי, אני לא חושב שהוא יודע איך זה מרגיש להסתער קדימה, שמנסים להרוג אותך או לא לראות את המשפחה במשך חודש.

2) ההבדל בין זה לבין רפואה, נניח, הוא העובדה ששירות צבאי אמור להיות לא נתון לבחירה, כשבנאדם מחויב לשרת בצבא- בוחר להשתמט- ואח"כ עוד ברוב חוצפתו כותב על כאלה שמקריבים את חייהם כדי שהוא יוכל להתמסטל ומרמז על כך שהוא ביניהם זה ביזוי של אנשים שמגיע להם הרבה יותר.

לצורך העניין זה כמו שישי לוי או אייל גולן ישירו כמה קשה להם לסגור את החודש בגלל שכבד עליהם כל התשלום של המסים, רק פי כמה וכמה גרוע יותר.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:06

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר